Administratorka filmu | Andrea Göpfert | |
Administratorka filmu | Bettina Englisch | |
Administratorka filmu | Lieselotte Wetsch | |
Digital Intermediate assistant | Niclas Scheiblich technical operator DI - PHAROS The Post Group | technical operator DI - PHAROS The Post Group |
Hair/makeup designer | Helene Lang | |
Hair/makeup designer | Maike Heinlein | |
Druga charakteryzatorka | Karoline Strobl | |
Druga charakteryzatorka | Judith Kröher Falch supervisor crowd austria 1877 | supervisor crowd austria 1877 |
Druga charakteryzatorka | Michaela Sommer | |
Druga charakteryzatorka | Marie Öttl Hair & Make up Artist Crowd Austria 1870s | Hair & Make up Artist Crowd Austria 1870s |
Druga charakteryzatorka | Martha Ruess Cast historisch 1870 | Cast historisch 1870 |
Druga charakteryzatorka | Jasmin Wörister | |
Współpraca charakteryzatorska | Frederika Höllrigl | |
Współpraca charakteryzatorska | Marina Arent | |
Asystentka charakteryzatora(-ki) | Nora Conradi | |
Stażystka (pion charakteryzacji) | Veronika Koth | |
Operator dźwięku na planie | Alain Goniva | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Michael Zachhuber | |
Kaskader (ewolucje konne) | René Lay Reittraining Lilly Tschörtner | Reittraining Lilly Tschörtner |
Szef wózkarzy / key grip | Emmanuel Aubry | |
Szef wózkarzy / key grip | Sascha Ossendorf Best Boy Grip (Luxembourg, Belgium, France, Italy) | Best Boy Grip (Luxembourg, Belgium, France, Italy) |
Pierwszy asystent szefa(-owej) wózkarzy | Sascha Ossendorf B-Cam / Boat Rigging / Luxembourg, Belgium, France, Italy | B-Cam / Boat Rigging / Luxembourg, Belgium, France, Italy |
Grip | Leopold Kaserer | |
Kostiumografka | Monika Buttinger | |
Costume supervisor | Margit Salzinger | |
Costume supervisor | Stéphanie Zani | |
Druga kostiumografka | Alexandra Trimmel | |
Garderobiana | Helga Lohninger | |
Garderobiana | Ines Koller | |
Garderobiana | Carmen Glanz | |
Garderobiana | Magdalena Fuchs | |
Garderobiana | Sabrina Bleier | |
Garderobiana | Jana Hellmuth Extras | Extras |
Dodatkowa garderobiana | Louise Antezak Corseret Renfort habilleuse (figuration) | Renfort habilleuse (figuration) |
Dodatkowa garderobiana | Carla Sanfleber Crowd+ Fittings / Luxembourg | Crowd+ Fittings / Luxembourg |
Krawcowa | Elena Trojanova | |
Krawcowa | Heike Bülk | |
Szwaczka | Lisa Waygand | |
Szwaczka | Angela Berger | |
Szwaczka | Bernadett Skoda | |
Szwaczka | Sabrina Bleier | |
Szwaczka | Anna Ellensohn | |
Szwaczka | Sabrina Jogla-Schneider | |
Szwacz | Hannah Hoffmann | |
Szwaczka | Michaela Janker | |
Szwaczka | Michelle Haydn | |
Montażystka | Ulrike Kofler | |
Asystentka montażysty(-ki) | Andrea Unterweger | |
Kompozytorka | Camille | |
Obsługa systemu Pro Tools | Martin Pauser | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Florian Kronenberger | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Jörg Mohr | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Sascha Görlich | |
Drugi gaffer (okablowanie i podłączenia) | Jörg Mohr | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Cedric Dugueperoux | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Oskar Ott | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Laurent Schiltz rigging crew | rigging crew |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Tobias Dorffner | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Vladimir Bilic | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Christian 'Cheesy' Angermayr | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Timo Musar | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Jordan Bouchex Bellomie | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Victor Schmitt Luxembourg | Luxembourg |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Tobias Dorffner | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Paul Huebl | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Alexandre Nickels | |
Obsługa światła balonowego | Ingo Gärtner | |
Reżyserka castingu | Rita Waszilovics | |
Autorka zdjęć filmowych | Judith Kaufmann | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Carsten Thiele | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Oliver Waldbillig | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Fabian Meller | |
Operator steadicamu | Robert Stopfer Ö | Ö |
Operator steadicamu | Carsten Thiele | |
Operator steadicamu | Fabian Meller | |
Operator steadicamu | Oliver Waldbillig 35mm Arricam LT, Luxembourg | 35mm Arricam LT, Luxembourg |
Pierwszy asystent kamery | Nick von Fürstenberg | |
Pierwszy asystent kamery | Camillo Foramitti 35mm | 35mm |
Pierwszy asystent kamery | Reno Rieger | |
Pierwszy asystent kamery | Stefan Maitz B Cam, 35mm | B Cam, 35mm |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Gernot Grondinger | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Andreas Watzek | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Fjodor Kelling | |
Drugi(-ga) asystent(ka) operatora kamery | Kim El Ouardi | |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Alexandra Kuntze | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Stefan Weßling ARRICAM LT KODAK Stock / OnSet Dailies Colorist | ARRICAM LT KODAK Stock / OnSet Dailies Colorist |
Podgląd wideo | Dariush Owji | |
Podgląd wideo | Fjodor Kelling | |
Fotosista | Robert M Brandstätter | |
Fotosista | Robert Brandstätter | |
Fotosista | Felix Vratny | |
Reżyserka | Marie Kreutzer | |
Drugi reżyser | Daniel MJ Krause | |
Asystentka reżysera(-rki) | Maria Mattkay | |
Drugi asystentka reżysera(-rki) | Fiona Hammerl | |
Continuity / script supervisor | Nadia Masri | |
Koordynacja (statyści) | Marcel Thomaschowski | |
Koordynacja (statyści) | Joanne Becker | |
Realizator zgrania dźwięku | Loïc Collignon | |
Udźwiękowienie | Nicolas Leroy | |
Udźwiękowienie | Angelo Dos Santos | |
Producent | Alexander Glehr | |
Producentka | Johanna Scherz | |
Producentka wykonawcza | Vicky Krieps | |
Koproducent | Jonas Dornbach | |
Koproducent | Jean-Christophe Reymond | |
Koproducentka | Janine Jackowski | |
Koproducentka | Maren Ade | |
Koproducent | Bernard Michaux | |
Producent towarzyszący | Jani Thiltges | |
Producent towarzyszący | Claude Waringo | |
Producent towarzyszący | Amaury Ovise | |
Asystentka producenta(-tki) | Tina Tiefnig | |
Asystentka producenta(-tki) | Lélia Di Luca | |
Asystentka producenta(-tki) | Fiona Hammerl | |
Producentka liniowa | Brigitte Kerger-Santos | |
Producent liniowy | Gottlieb Pallendorf | |
Producentka liniowa | Janina Schafft Coproduction/Komplizen Film | Coproduction/Komplizen Film |
Koordynacja finansowa i rozliczeń | Julia Brachert Coproduktion - Komplizen Film | Coproduktion - Komplizen Film |
Kierowniczka produkcji | Karoline Maes | |
Kierownik produkcji filmu | Gottlieb Pallendorf | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Stéphanie Verger | |
Koordynator produkcji/ II kier. prod. | Jakob Widmann | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Stefanie Miftari | |
Drugi kierownik produkcji | Steven Swirko | |
Druga kierowniczka produkcji | Ines Stoderegger | |
Drugi kierownik produkcji | Ambroise Gayet | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Ambroise Gayet | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Benjamin Keitel | |
Koordynatorka ds. sanitarnych (Covid) | Adriana Praxmarer | |
Asystentka koordynatora(-rki) produkcji / asystent II kier. produkcji | Adriana Praxmarer | |
Kierowniczka planu | Elisabeth Juen | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Marie Gruber | |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Jonathan Draize | |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Konrad Sulzmann | |
Blocker | Manfred Nowak | |
Kierowca grupy filmowej | Bela Lukac | |
Kierowca grupy filmowej | Michael Klicpera | |
Kierowca grupy filmowej | Thomas Staudenherz | |
Kierowca grupy filmowej | Anthony Doennlen | |
Kierowczyni grupy filmowej | Daniela Schönauer | |
Kierowca grupy filmowej | Markus Kurzthaler | |
Kierowca grupy filmowej | Bülent Tayfur | |
Kierowca grupy filmowej | Manuel Vogler | |
Kierowca grupy filmowej | Mathias Eisenmann | |
Kierowca grupy filmowej | Gabriel Korb-Weidenheim | |
Stażysta (dział produkcji) | Andreas Schreiber | |
Stażystka (dział produkcji) | Clara Sagaischek | |
Goniec | Matthias Schuch | |
Gończyni | Tina Tiefnig | |
Goniec | Christoph Doppelbauer | |
Gończyni | Hannah Wagner | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Marie Kreutzer | |
Tłumaczka napisów | Mireille Onon DE, EN FR | DE, EN FR |
Scenograf | Martin Reiter | |
Art director | Hucky Hornberger | |
Art director | Oliver Koch [1] | |
Art director | Victoria Lilgenau / Supervising Art Director | / Supervising Art Director |
Dekoratorka wnętrz | Julia Libiseller | |
Dekorator wnętrz | Gerald Freimuth | |
Asystent dekoratora(-rki) wnętrz | Robert Buvari | |
Asystent dekoratora(-rki) wnętrz | Jakob Mayer | |
Asystentka dekoratora(-rki) wnętrz | Jenny Schleif | |
Asystentka dekoratora wnętrz | Anne Schartmann | |
Kierownik budowy | Georg Fuchs | |
Kierownik budowy | Christian Fuchs | |
Rekwizytor | David Eder | |
Rekwizyty – zaopatrzenie | Oliver Gstraimer | |
Rekwizytorka planowa | Nina Steinbach | |
Dekoracja wnętrz | Anne Schaumann | |
Dekoracja wnętrz | Isis Flatz | |
Dekoracja wnętrz | Kevin Jagschitz | |
Dekoracja wnętrz | Cölestine Engels | |
Dekoracja wnętrz | Noushin Redjaian | |
Asystentka dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Anna Wäger | |
Asystent dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Gabriel Scheib | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Philipp Reimer Location Scout Luxemburg | Location Scout Luxemburg |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Martin Fabini | |
Konsultacja (ds. broni) | Hagen Dürre | |
Transport rekwizytów | Thomas Schaffer | |
Transport rekwizytów | Dariusch Shahpur Borhanian | |
Kierownik techniczny | Roland Tscherne | |
Trenerka językowy / trenerka dialektów | Katalin Wirker-Dobány | |