1st AD | Arnold H. Bucher | |
2nd AD | Luisa Blumenau | |
3rd AD | Seraina Brandes Floor | Floor |
Postprodukcja obrazu (koordynator) | Adi Feldman | |
Postprodukcja obrazu (koordynatorka) | Michèle Nussbaum | |
Operator dźwięku na planie | David Hilgers shared w P. Storck | shared w P. Storck |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | David Hilgers 12 DT | 12 DT |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Stephan Engl 6 DT Vertretung | 6 DT Vertretung |
Technik SFX | Roland Siegenthaler | |
Kierowca precyzyjny | Martin Cronebach | |
Szef wózkarzy / key grip | Malte Kneib ZH | ZH |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Eli Turgeman | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Jochen Kratzheller | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Ivan Smolcic | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Nils Rausch | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Lukas Graf | |
Reżyser castingu | Uwe Bünker Besetzung Deutschland | Besetzung Deutschland |
Reżyserka castingu | Corinna Glaus | |
Casting (statyści i epizodyści) | Martin Joss | |
Autor zdjęć filmowych | Michael Saxer | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Lukas Franz | |
Operator - autor dodatkowych zdjęć | Lukas Franz | |
Operator steadicamu | Lukas Franz | |
Pierwszy asystent kamery | Christian Anderegg | |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Meret Madörin | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Adva Yeoshoua | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Daniel Rozenbaum | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Leo Weissenbach | |
Podgląd wideo | Noman Tarar | |
Fotosista | Aliocha Merker | |
Reżyser | Michael Steiner | |
Drugi reżyser | Martin Joss 2nd Unit | 2nd Unit |
Continuity / script supervisor | Sonja Zoe Simijonovic Zürich / Tel Aviv | Zürich / Tel Aviv |
Realizator zgrania dźwięku | Dominik Rätz | |
Edycja dialogów | Gregor Arnold | |
Edycja postsynchronów | Gregor Arnold | |
Montaż efektów synchronicznych | Hamid Reza Mashhadi Gholam | |
Producentka | Anita Wasser | |
Producent | Hans G. Syz | |
Producent | Michael Steiger | |
Koproducent | Christoph Daniel | |
Koproducent | Marc Schmidheiny | |
Producentka kreatywna | Claudia Lehmann [1] | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Jennifer Vogel | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Valérie Schneider | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Jennifer Amelie Vogel | |
Druga kierowniczka produkcji | Regula Begert Location Scout | Location Scout |
Goniec | Diego Hauenstein | |
Gończyni | Jelena Branca | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Thomas Meyer [5] | |
Scenografka | Marion Schramm | |
Dekorator wnętrz | Ralf Hübner | |
Rekwizytorka planowa | Sabine Richter | |
Asystent kierownika(-czki) budowy | Gary Vergara | |