Druga charakteryzatorka | Monika Puymann | |
Druga charakteryzatorka | Birgit Hirscher | |
Operator dźwięku na planie | Joe Knauer | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Sebastian Brötzner 1. Drehhälfte | 1. Drehhälfte |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Christian Moritz | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Gregor Manhardt | |
Projektowanie postaci | Schwerthelm Ziehfreund SFX Kröte | SFX Kröte |
Szef wózkarzy / key grip | Florian Agreiter | |
Szef wózkarzy / key grip | Stephan Ludescher | |
Grip | Georg Schober | |
Kostiumografka | Theresa Ebner-Lazek | |
Montażysta | Bernhard Schmid | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Andreas Kaufmann | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Werner Stibitz | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Markus Vorauer | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Horst Bilek | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Vladimir Bilic | |
Asystent oświetlacz | Norbert Thumer | |
Reżyserka castingu | Nicole Schmied | |
Autor zdjęć filmowych | Robert Oberrainer | |
Operatorka kamery | Anna Hawliczek | |
Operator gimbala | Karlo Barber | |
Operator steadicamu | Robert Stopfer | |
Operator steadicamu | Fabian Meller | |
Pierwszy asystent kamery | Maximilian Höllmüller | |
Pierwszy asystent kamery | Peter Pulker | |
Pierwszy asystent kamery | Roland Holzer | |
Pierwszy asystent kamery | Camillo Foramitti A Cam | A Cam |
Pierwszy asystent kamery | Christian Stiendl A - Cam | A - Cam |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Lisa Ganser | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Rupert Kasper | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Roland Holzer & Data Wrangler | & Data Wrangler |
Podgląd wideo | Paul Buchinger | |
Podgląd wideo | Naomi Patocka | |
Fotosista | Hubert Mican | |
Stażystka (pion operatorski) | Clara König | |
Reżyser | Andreas Kopriva | |
Drugi reżyser | Christoph Becker [1] | |
Script continuity | Iris Welz | |
Script continuity | Doris Schneidtinger 2017 + 2018 | 2017 + 2018 |
Udźwiękowienie | Andreas Winkler | |
Udźwiękowienie | Moritz Fritsch | |
Operator dźwięku (efekty synchroniczne) | Andreas Winkler | |
Producent | Danny Krausz | |
Producent | Kurt Stocker | |
Producer | Lisa Keiner | |
Producent liniowy | Kurt Werner Krusche | |
Kierownik produkcji filmu | Thomas Konrad | |
Drugi kierownik produkcji | Peter Muhr | |
Druga kierowniczka produkcji ds. obiektów | Anna Keber Folgen 1-5 | Folgen 1-5 |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Konrad Krusche | |
Kierownik planu | Philipp Tröstner | |
Kierowniczka planu | Christine Klinger Folgen 6-10 (6 Wochen) | Folgen 6-10 (6 Wochen) |
Kierownik planu | Dominik Lehenauer | |
Asystentka kierownika(-czki) zdjęć | Anna Mitterberger | |
Asystentka kierownika(-czki) zdjęć | Christine Klinger Folgen 6-10 (3 Wochen) | Folgen 6-10 (3 Wochen) |
Kierowczyni grupy filmowej | Christine Klinger Folgen 1-5 | Folgen 1-5 |
Kierowca grupy filmowej | Claus Prinz | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Mischa Zickler | |
Scenografka | Christine Egger | |
Scenografka | Veronika Merlin | |
Asystentka scenografa(-ki) | Alina Helal | |
Rekwizytor | Lucas Kopcsa | |
Rekwizytorka planowa | Cornelia 'Coco' Hantke | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Konrad Wakolbinger | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Alexander Stecher | |