1st AD | Thomas Frank Key 1st AD | Key 1st AD |
1st AD | Marek Juráček Shadow 1st AD Czech Republic | Shadow 1st AD Czech Republic |
2nd AD | Livie Maraulasová | |
3rd AD | Jan Brabec | |
Key AD PA | Omar Tlili | |
AD PA | Jitka Stará | |
Administratorka filmu | Anne Schubert | |
Administrator filmu | Pavel Vácha | |
Producent VFX | Frank Kaminski | |
Postproduction supervisor | Marko Krinke | |
Postprodukcja obrazu (koordynatorka) | Jana Havlíková | |
Supervisor VFX | Frank Kaminski | |
Druga charakteryzatorka | Ivana Nemcová | |
Operator dźwięku na planie | Mirek Píbil | |
Nadzór efektów specjalnych | Martin Kulhánek | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Ludek Jelen | |
Kaskader | Nikolai Mohr | |
Szef wózkarzy / key grip | Roman Hodek | |
Szef wózkarzy / key grip | Karel Spivák | |
Kostiumograf | Andreas Janczyk | |
Costume supervisor | Klara Forejtova | |
Druga kostiumografka | Jennifer Rudelove Przygotowanie, fotografowanie i obróbka na dzień 15.04.2022 r. | Przygotowanie, fotografowanie i obróbka na dzień 15.04.2022 r. |
Druga kostiumografka | Nancy Géron Przygotowanie do 15.04.2022 r. | Przygotowanie do 15.04.2022 r. |
Key costumer | Lukas Neufuss | |
Garderobiana | Kateřina Bendová Costumer | Costumer |
Garderobiana | Hana Capkova | |
Garderobiana | Denisa Weisbauerová | |
Garderobiany | David Tůma | |
Montażysta | Alexander Menkö Lead Editor | Lead Editor |
Montażysta | Raimund Vienken Episode 5 u. 6, Feinschnitt | Episode 5 u. 6, Feinschnitt |
Montaż (efekty VFX) | Sarah Birnbaum | |
Kompozytor | Fabian Römer | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Raffael Firmbach Nachdreh 2DT | Nachdreh 2DT |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Christoph Schobert | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Jan Roth | |
Reżyser castingu | Stefany Pohlmann | |
Reżyserka castingu | Margareta Abena | |
Asystentka reżysera castingu | Dagmar Lucke | |
Autor zdjęć filmowych | Ian Blumers | |
Operator steadicamu | Max Zaher + Bcam + 2nd Unit | + Bcam + 2nd Unit |
Pierwszy asystent kamery | Martin Maryska | |
Pierwszy asystent kamery | Jirí Vágner | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Marek Lustyk Dočekal | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Zbynek Honzík | |
Operator tylnej projekcji | Oliver Boin | |
Operatorka tylnej projekcji | Greta Niemann Project manager | Project manager |
Operator tylnej projekcji | Joschua Deumlich Plate assistant | Plate assistant |
Podgląd wideo | Gabriel Zajtko | |
Fotosista | Thomas Frank Svalbard | Svalbard |
Fotosista | Dusan Martincek | |
Reżyser | Alexander Dierbach | |
Reżyser (II ekipa) | Thomas Frank | |
Continuity / script supervisor | Jana Nemcekova | |
Udźwiękowienie | Jochen Fenzl | |
Operatorka dźwięku (efekty synchroniczne) | Antje Reichmann | |
Imitator dźwięku | Felix Kratzer | |
Producentka | Britta Meyermann | |
Producent | Mischa Hofmann | |
Producent | Zbynek Pippal | |
Producer | Richard Lamprecht | |
Assistant-/ junior producer | Louis Merki Junior Producer | Junior Producer |
Koproducent | Michal Pokorny | |
Producent wykonawczy (service producer) | Jason Roberts | |
Producent liniowy | Bogdan Tomassini-Büchner | |
Producent liniowy | Roman Kasparovsky | |
Producentka liniowa | Andrea Wetzel | |
Kierownik produkcji filmu | Roman Kasparovsky | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Birgit Lokotsch für Dreh Prag (Support dt. und internationaler Cast) und München | für Dreh Prag (Support dt. und internationaler Cast) und München |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Jana Havlíková | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Andrea Held 4 Wochen VB München-Teil | 4 Wochen VB München-Teil |
Drugi kierownik produkcji | Matous Dolezal | |
Drugi kierownik produkcji | Oliver Reitler | |
Drugi kierownik produkcji | Thomas Rommel Deutschland Teil | Deutschland Teil |
Location manager | Thomas Czogalla | |
Location manager | Marie Veverková | |
Transport (koordynacja) | Miroslav Koza | |
Asystentka drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji ds. obiektów | Sonja Schwendemann Deutschland on-Set Location Manager | Deutschland on-Set Location Manager |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Sophie Nachtigall | |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | David Klein [2] Nachdreh München | Nachdreh München |
Scenarzysta wiodący | Christian Jeltsch | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Axel Hellstenius | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Alexander Dierbach Script Polish | Script Polish |
Konsultant scenariuszowy | Ivan Knezevic | |
Autor pomysłu | Christian Jeltsch | |
Tłumacz scenariusza | Florian Eberhorn | |
Tłumacz scenariusza | Philipp Diepmans | |
Scenograf | Jerome Latour Dreh Tschechien/Arktic | Dreh Tschechien/Arktic |
Asystent scenografa(-ki) | Martin Otepka | |
Dekorator wnętrz | Richard Dvorák | |
Rekwizytorka | Nele Schallenberg | |
Rekwizytor planowy | Ayhan Vanelli Spitzbergen, Prag , München , 3 x 90 min | Spitzbergen, Prag , München , 3 x 90 min |
Koordynator pojazdów grających | Patrik Hospes | |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Jeanette Wohlfahrt Location Scout München | Location Scout München |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Carlos Loza Recherche | Recherche |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Benjamin Berelsmann Scouting Munich | Scouting Munich |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Sara Richteroá | |
Assistant location scout | Radek Holub | |
Budowa dekoracji | Franz Sloup | |
Graphic designer | Sylvie Stoneová | |
Redaktor | Sebastian Lückel | |
Redaktor | Christoph Pellander | |
Redaktorka | Elisabeth Tangen NRK | NRK |
Trenerka dialogów | Ernestine Kahn | |