Administratorka filmu | Lies Schumandl | |
Administratorka filmu | Annett Förtsch | |
Postproduction supervisor | Kristina Soell | |
Postprodukcja obrazu (koordynatorka) | Julia Brachert | |
Postprodukcja obrazu (koordynatorka) | Daniela Radics | |
Kolorysta | Sebastian Göhs | |
Kolorysta | Severin Schultze Dailies Colorist | German Unit | Dailies Colorist | German Unit |
Druga charakteryzatorka | Linda Knapp Unit Germany | Unit Germany |
Drugi charakteryzator | Johannes Schmager | |
Operator dźwięku na planie | Jörg Kidrowski Germany | Germany |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Roman Höffgen Germany | Germany |
Nadzór efektów specjalnych | Markus Geiger Regen Duisburg | Regen Duisburg |
Szef wózkarzy / key grip | Nikita Romanov Germany | Germany |
Grip | Irman Thiessen | |
Grip | Vivian Andres | |
Operator kranu | Stefan Hase Hof 16 | Hof 16 |
Kostiumografka | Amanda Lee Street | |
Druga kostiumografka | Lea Haueisen german part | german part |
Garderobiana | Lena Schwingenheuer Main Cast / Germany | Main Cast / Germany |
Dodatkowa garderobiana | Maria-F. Jacob | |
Montażysta | Anders Refn | |
Kompozytor | Jonathan Goldsmith | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Catalin Calin | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Stefan Schauerte | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Frank Theisejans Zusatzbeleuchter 1 Tag NRW | Zusatzbeleuchter 1 Tag NRW |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Martin Walocha | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Chris Mueller | |
Asystent oświetlacz | Manuel Schildknecht | |
Reżyserka castingu | Susanne Ritter Casting Germany | Casting Germany |
Autor zdjęć filmowych | John Christian Roselund | |
Pierwsza asystentka kamery | Sabine Rösing Alexa LF/OG, Germany | Alexa LF/OG, Germany |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Ruben Thöndel A-Cam Alexa LF | A-Cam Alexa LF |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Severin Schultze Alexa LF OG | Lab On Set | German Unit | Alexa LF OG | Lab On Set | German Unit |
Podgląd wideo | Lukas Kleimt | |
Reżyser | Bent Hamer | |
Drugi reżyser | Catho Bach Christensen | |
Asystentka reżysera(-rki) | Stella Thiele Crowd AD | Crowd AD |
Script continuity | Nina Schindler | |
Producent | Bent Hamer | |
Koproducentka | Nina Frese | |
Koproducent | Reinhard Brundig | |
Producent liniowy | Catho Bach Christensen | |
Kierownik produkcji filmu | Klaus Sungen | |
Kalkulacje | Katja Christochowitz Budgeting German Part | Budgeting German Part |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Julia Brachert | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Daniela Radics german part | german part |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Daniela Radics german part | german part |
Drugi kierownik produkcji | René von Bodisco 2nd AD, Dreh Duisburg, Köln, Frechen, T | 2nd AD, Dreh Duisburg, Köln, Frechen, T |
Druga kierowniczka produkcji ds. obiektów | Lisa Niederauer | |
Kierownik planu | Stefan Knäpper Für den Deutschen Drehteil | Für den Deutschen Drehteil |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Lara Paukstadt | |
Kierowca grupy filmowej | Thomas M. F. Menge | |
Kierowca grupy filmowej | Thomas Menge | |
Kierowca grupy filmowej | Winfried Engel | |
Gończyni | Asadeh Khakban | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Bent Hamer | |
Pierwowzór literacki | Lars Saabye Christensen novel | novel |
Tłumaczka scenariusza | Corinne Le Hong Screenplay ENG > DEU | Screenplay ENG > DEU |
Scenografka | Diana Magnus | |
Art director | Anja Fromm | |
Druga scenografka | Tine Stahl | |
Dekoratorka wnętrz | Heike Steen USA | USA |
Asystentka dekoratora(-rki) wnętrz | Barbara Hartwich | |
Dekoracja wnętrz – zaopatrzenie | Dominik Benninghaus | |
Rekwizytorka | Stefanie Rasenberger | |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Stefanie Kammer | |
Rekwizytorka planowa | Ulrike Gojowczyk | |
Dekoracja wnętrz | Susanne Hartmann | |
Dekoracja wnętrz | Matthias Lerch | |
Dekoracja wnętrz | Anne Schiek | |
Dekoracja wnętrz | Florian Braamt | |
Dekoracja wnętrz | Mikael Riou German part | German part |
Asystent dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Daniel Peeck | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Rüdiger Jordan NRW | NRW |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Dorothee Leuck NRW | NRW |
Budowa dekoracji (malarz) | Achim Reimann Headpainter/German Pert | Headpainter/German Pert |
Budowa dekoracji (malarka) | Yolanda Palazuelo | |
Artystka-graficzka | Ulrike Veit setdec nrw | setdec nrw |
Artystka-graficzka | Cosima Caspelherr | |
Kierowca (dekoracje) | Jan Grothaus Zusatz | Zusatz |
Transport rekwizytów | Bastian Müller-Nagell | |
Transport rekwizytów | Julian Sittler | |