Reżyseria | Dominik Graf |
---|---|
Scenariusz | Bernd Lange |
Produkcja | X Filme Creative Pool GmbH |
Początek zdjęć | 11.11.2019 |
---|---|
Koniec zdjęć | 15.12.2019 |
Lokacje zdjęciowe | Dortmund, Köln |
Rejony, w których realizowano zdjęcia | Niemcy - Nadrenia Północna-Westfalia |
Czas trwania | 90 Min. |
---|
Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Jörg Hartmann | Peter Faber [RG] | |
Anna Schudt | Martina Bönisch [RG] | |
Aylin Tezel | Nora Delay [RG] | |
Rick Okon | Jan Pawlak [RG] | |
Udo Wachtveitl | Franz Leitmayr [RG] | |
Miroslav Nemec | Ivo Batic [RG] | |
Emiliano de Martino | Pippo [RD] | |
Beniamino Brogi | Luca Modica [RD] | |
Antje Traue | Juliane Modica [RD] | |
Emma Louise Preisendanz | Sofia Modica [RD] | |
Adrian Can | Tarim Abakay [RD] | |
Deryl Kenfack | Julien Oyongo [RE] | |
Isabell Vogelsang | Helping Bystander [RE] | |
Max Tuveri | Stefano Semeria [RE] | |
Nino Porzio | Wirt cafe' Besitzer [RE] |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
Kontrola produkcji / rewidentka księgowa | Cordula Herrmann | |
Administratorka filmu | Jeannette Florack | |
Postproduction supervisor | Christian Günther | |
Kolorysta | Martin Becker | |
Druga charakteryzatorka | Sonja Fischer Zeyen 1. Maske | 1. Maske |
Współpraca charakteryzatorska | Yasmin Vardar | |
Efekty charakteryzatorskie | Schwerthelm Ziehfreund München Teil | München Teil |
Operator dźwięku na planie | Michael Schlömer | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Andreas Fritsch Zusatz | Zusatz |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Ivo Seewald | |
Szef wózkarzy / key grip | Ulf Schädlich KeyGrip | KeyGrip |
Grip | Jonas Neitzel | |
Kostiumografka | Ulrike Scharfschwerdt | |
Druga kostiumografka | Nina Albrecht-Paffendorf | |
Garderobiana | Teresa Ponzetta | |
Garderobiana | Svenja Mitze | |
Dodatkowa garderobiana | Laura Hesse [1] | |
Dodatkowa garderobiana | Ina Conrad | |
Montażystka | Amina Lorenz Jubiläums-TATORT (50 Jahre) | Jubiläums-TATORT (50 Jahre) |
Montaż on-line | Florian Amrath | |
Asystent montażysty(-ki) | Christian Maire | |
Asystentka montażysty(-ki) | Beabrice Bach | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Jürgen Tomadini | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Henning Battenfeld 2 Wochen Vertretung | 2 Wochen Vertretung |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Dirk Henkel | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Sebastian Koch | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Chris Mueller | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Christian Schaub | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Michael Kloppert | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Henning Battenfeld | |
Asystent oświetlacz | Niklas Michalik 1 Drehtag Zusatz | 1 Drehtag Zusatz |
Asystent oświetlacz | Simon Lütkehaus Zusatz | Zusatz |
Asystent oświetlacz | Marian Bouwmann 4 Tage | 4 Tage |
Autor zdjęć filmowych | Hendrik A. Kley | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Lars Petersen | |
Operator drona | Oliver Boin | |
Pierwszy asystent kamery | Matthias Fuchs [1] A-Cam, Alexa Mini | A-Cam, Alexa Mini |
Pierwszy asystent kamery | Jörg Viertel B-Cam; Alexa Mini | B-Cam; Alexa Mini |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Simon Schneider 2 DT Vertretung | 2 DT Vertretung |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Laura Wilke 2x Alexa Mini | 2x Alexa Mini |
Podgląd wideo | Lukas Kleimt Aufzeichnung + Watchmen | Aufzeichnung + Watchmen |
Fotosista | Frank Dicks | |
Reżyser | Dominik Graf | |
Druga reżyserka | Aki Wegner | |
Asystent reżysera(-rki) | Jonas Steltenkamp | |
Script continuity | Monika Goose | |
Realizator zgrania dźwięku | Michael Stecher | |
Udźwiękowienie | Florian Neunhoeffer | |
Montaż efektów synchronicznych | Bastian Zeiselmair | |
Operator dźwięku (efekty synchroniczne) | Florian Neunhoeffer | |
Imitator dźwięku | Andreas Schneider | |
Producent | Michael Polle | |
Producer | Jana-Maria Kreutzer | |
Producent liniowy | Ralf Krawanja | |
Kierownik produkcji filmu | Oliver Wissmann WDR | WDR |
Kierownik produkcji filmu | Marcel Greive | |
Drugi kierownik produkcji | Jacek Gluszko 2 Tage München | 2 Tage München |
Drugi kierownik produkcji | Daniel Schröer | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Kawe Tarighati | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Dominique Reiter | |
Kierownik planu | Torben de Vries | |
Kierownik planu | Kai Guballa Vertretung 3 DT | Vertretung 3 DT |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Jan Koch [1] | |
Kierowca grupy filmowej | Alexander Wallenstein Zusatz | Zusatz |
Gończyni | Cristina Gonzalez | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Bernd Lange | |
Scenografka | Ina Timmerberg | |
Rekwizytor | Christian Schanzenbach Vertretung 6 DT | Vertretung 6 DT |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Tiana Carina Möller | |
Rekwizytor planowy | Severin Koerber | |
Dekoracja wnętrz | Joe Jörg Schreiter Zusatz | Zusatz |
Dekoracja wnętrz | Kasia Kornacka | |
Dekoracja wnętrz | Jens Mommertz | |
Asystentka dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Laura Kluth Setrequisitenassistenz | Setrequisitenassistenz |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Marc Geimer | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Dennis Becker c/o Production Concept | c/o Production Concept |
Artysta-grafik | Michael Gronendahl Graphic Design & Animations | Graphic Design & Animations |
Transport rekwizytów | Roberto Campanella | |
Redaktor | Frank Tönsmann WDR | WDR |
Redaktorka | Dr. Stephanie Heckner | |
Wideo reporter | Benjamin Sorg | |
Sekretarz redakcji | Florian Mulero | |
Project manager | Benedikt Eisenstecken |
Firma | Adnotacja |
---|---|
X Filme Creative Pool GmbH |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | adag Payroll Services GmbH | |
Transport, podróże i zakwaterowanie | Mannis-Garage Transporte von Spielfahrzeugen | Transporte von Spielfahrzeugen |
Usługi produkcyjne | Cineblock Verkehrssicherung GmbH Shuttle Service, HVZ, Blocking Service, Wachdienste, Leihmaterial | Shuttle Service, HVZ, Blocking Service, Wachdienste, Leihmaterial |
Usługi produkcyjne | Filmservice Andermann HVZ, Bewachung, Blocker | HVZ, Bewachung, Blocker |
Usługi produkcyjne | JOLA-Rent Teamaufenthalt tageweise | Teamaufenthalt tageweise |
Ewolucje kaskaderskie | PRODUCTION CONCEPT GmbH Stunt-Support | Stunt-Support |
Statyści / epizodyści | Agentur Eick & Weber Tagesrollen, KDs, italienischer Übersetzer, Originale, Komparsen | Tagesrollen, KDs, italienischer Übersetzer, Originale, Komparsen |
Kostiumy | Filmcops e.K. bayerische Polizeiuniformen & Polizeirequisiten | bayerische Polizeiuniformen & Polizeirequisiten |
Kostiumy | PATIN-A SHOP GmbH Costume supplies | Costume supplies |
Pojazdy i samoloty | Filmauto Markus Zimmermann und Vincent Luxen VW Passat | VW Passat |
Rekwizyty | Friederike Fischer - eff eff grafikdesign Grafikdesign - Print / Screen | Grafikdesign - Print / Screen |
Rekwizyty | GRAFIKWERK Digitaldrucke / MOVIEPHONEs / Webshop-Artikel | Digitaldrucke / MOVIEPHONEs / Webshop-Artikel |
Grip | Stefan Visse-Hövels Fahraufnahmen Kamerawagen | Kamerawagen |
Dźwięk (postprodukcja) | Sound Shop - Studio für Tonbearbeitung - Michael Stecher Complete sound post production | Complete sound post production |
Obróbka filmu, transfery | D-Facto Motion GmbH |
Laureat | Rok | Nagroda | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
Dominik Graf | 2021 | Dt. Fernsehkrimi Festival [de] wett | wett | nominowany(-na) |
Bernd Lange | 2021 | Bawarska Nagroda Telewizyjna [de] Najlepszy Scenariusz | Najlepszy Scenariusz | wygrał(a) |
Rodzaj | Kraj | Nadawca | Data/godzina | Adnotacja |
---|---|---|---|---|
Pierwsza emisja | Niemcy | ARD [de] | niedziela, 29.11.2020, godz. 20.15 |