Obsada aktorska

Aktor(ka)Nazwisko postaciAktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme
Andreas DöhlerPan Chepovsky [RG]
Dileyla AgirmanMona [RG]
Sherine Ciara MeraiJasmin [RG]
Tamira BwiboTerry [RG]
Artemis KostopoulouFunda [RG]
Yumin Hannah ChoThi-Le [RG]
Fatima HamiehAysel [RG]
Samira HamiehAyla [RG]
Carlotta Su IpsenNadine [RG]
Anisa PerkRania [RG]
Heidi Johanna TebrokeGina [RG]
Ceci ChuhDyrektor Turnieju [RD]
Murat SevenSaid Sabri [RD]
Nouri ChamariPan Bergmann [RD]
Marcel AndréeThomas Päch [RD]
Nora DeckerFrau Willkowsky [RD]
Timur BayramJungen-Clique [RD]
Franziska WulfFrau Meyer [RD]
Halima IlterNada Sabri [RD]
Rankin DuffyHarry [RD]
Ali Reza AhmadiJagar Sabri [RD]
Peri BaumeisterFrau Abbel [RD]
Hêvîn TekinTante Helin [RD]
Dominic John BrandlFood [RD]
Sasha MariniParent Couple [RE]
Martin NeuhausPolizist [RE]
Carina WieseDirektorin Burchardt [RE]
Manasse KieferHussein [RE]
Viyan AgirmanAve Sabri [RE]
Mîr Bedran Brûskcan YalmanOmeed Sabri [RE]
Benjamin Jutiar ChalabiKaval Sabri [RE]
Matteo MermerVedat [RE]
Wenka von MikuliczFrau Schmidt [RE]
AktywnośćNazwiskoAdnotacja
1st ADSilke Winter
+ 2nd Unit Regie
+ 2nd Unit Regie
Administrator filmuRalf Neuhaus
Asystent administratora produkcjiMaximilian Wagner
Digital compositor / compositing artistSebastian Mietzner
Projektant czołówkiMicki Fröhlich
KolorystaNico Hauter
Digital intermediate engineerBenedikt Kaiser
Główna charakteryzatorka (makeup i fryzury)Virginie Thomann
Główna charakteryzatorkaKatharina Rebecca Thieme
Druga charakteryzatorkaLucia Binta Lammertmann
Współpraca charakteryzatorskaDagmar Riha
Współpraca charakteryzatorskaFranzi Petersdorff
Współpraca charakteryzatorskaStefanie Kinzel
Współpraca charakteryzatorskaSabine Bolognini
Operator dźwięku na planieJohannes Hampel
Asystent operatora(-ki) dźwiękuRobin Hörrmann
plus one day 2. Unit production sound
plus one day 2. Unit production sound
Asystentka operatora(-ki) dźwiękuElisabeth Schümann
Koordynator kaskaderów(-rek)Roland Leyer
Pilot dronaRobert Thürmann
drone pilot
drone pilot
KostiumografkaSaskia Richter
Druga kostiumografkaAline Hollstein
GarderobianaGrit Michel
GarderobianaIsmahan Ahmed
Wykonawczyni kostiumów (kostiumy dobierane)Isabelle Marie Lange
Production of repaired soccer shirts
Production of repaired soccer shirts
MontażystaMarty Schenk
Montaż on-lineSven Hegen
Montaż dodatkowyYvonne Tetzlaff
Rough cut phase
Rough cut phase
Asystentka montażysty(-ki)Laura Zschocke
Mistrz oświetlenia / gafferHeiko Grund
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowegoJan-Paul Gauly
Oświetlaczka / techniczka oświetleniaSina Blume
Dodatkowy elektryk oświetlaczSampo Lüttge
Dodatkowy elektryk oświetlaczHannes Kempert
Dodatkowy elektryk oświetlaczValentin Spengemann
Dodatkowy elektryk oświetlaczManuel Musch
Dodatkowy elektryk oświetlaczMarkus Große
Dodatkowy elektryk oświetlaczDietrich Schönherr
Dodatkowy elektryk oświetlaczYaheb Kübler
Dodatkowy elektryk oświetlaczVictor Boche
Dodatkowy elektryk oświetlaczBenedict Aufzug
Reżyserka castinguJacqueline Rietz
Kinder und Jugendliche
Kinder und Jugendliche
Reżyserka castinguLiza Stutzky
Adults
Adults
Asystentka reżysera castinguGreta Baumann
Adults
Adults
Asystentka reżysera castinguAndrea Rodríguez
Asystentka reżysera castinguNele Yannica Günther
Adults
Adults
Asystentka reżysera castinguLea Agmon
children and youth
children and youth
Autor zdjęć filmowychStephan Burchardt
Operator steadicamuFlorian Schwarz
durchgehend 2nd Unit D.P., B-Cam, Iraq/Kurdistan
durchgehend 2nd Unit D.P., B-Cam, Iraq/Kurdistan
Pierwszy asystent kameryKolja Seibold
Vertretung B Cam
Vertretung B Cam
Pierwszy asystent kamerySimon Hamann
B Kam
B Kam
Pierwszy asystent kameryJohannes Päch
Druga asystentka operatora(-rki) kameryVicky Müller
B-Cam
B-Cam
Druga asystentka operatora(-rki) kameryCarolin Wessel
B-Cam Zusatz
B-Cam Zusatz
Druga asystentka operatora(-rki) kameryElisa-Christin Knüpfer
A-Cam
A-Cam
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT)Frank Hellwig [1]
Podgląd wideoFabrice Schwarz
FotosistkaCiara Angela Mission Engelhardt
behind-the-scenes
behind-the-scenes
ReżyserkaSoleen Yusef
Reżyserka (II ekipa)Silke Winter
2 Tage
2 Tage
Asystent reżysera(-rki)Felix Florian Seyfert
Drugi asystentka reżysera(-rki)Meret Wagner
Drugi asystentka reżysera(-rki)Ciara Angela Mission Engelhardt
Additional (7 SD)
Additional (7 SD)
Script continuityDessirie Stegmaier
Coaching aktorski (dzieci)Yvette Dankou
Koordynacja (statyści)Christian Theisinger
Koordynacja (statyści)Josephine Jütte
Zusatz
Zusatz
Koordynacja (statyści)Julius Müller
Realizator zgrania dźwiękuOlaf Mehl
UdźwiękowienieSebastian Schmidt [3]
Montaż postsynchronów (nadzór)Sebastian Heyser
Edycja dialogówThomas Köhler [2]
Montaż efektów synchronicznychJohannes Krause
Imitatorka dźwiękuMaxi Pongratz
Producent liniowyJan Brandt
Kierownik produkcji filmuMichael Belitz
Postproduction managerLili Villanyi
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod.Anna Brückner
DCM Inhouse
DCM Inhouse
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod.Nicola Herrmann
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod.Edda Markus
Cast & Team
Cast & Team
Koordynator bezpieczeństwa i higieny pracyPatrick Krienke
COVID / Water Safety / MEDICS
COVID / Water Safety / MEDICS
Drugi kierownik produkcjiArne Duppler
Drugi kierownik produkcjiRobin Nickel
3 Wochen Urlaubsvertretung
3 Wochen Urlaubsvertretung
Drugi kierownik produkcji ds. obiektówFlorian Pöhler
Kierowniczka planuFritzie Schmidt
Asystentka drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji ds. obiektówTanina Holz
Asystentka kierownika(-czki) zdjęćAnne Herfort
Asystent kierownika(-czki) zdjęćArthur Williams
Kierowca grupy filmowejMichael Wegner
6 Tage
6 Tage
Kierowca grupy filmowejAhmad Al-Obeidi
Kierowca grupy filmowejHagen Rohling
Kierowczyni grupy filmowejSarah Paar
GończyniEmma Younan
Addtl. Crew
Addtl. Crew
GończyniEsther Aillaud
GończyniLea Stolle
Autorka scenariusza / scenarzystkaSoleen Yusef
Konsultantka scenariuszowaHeide Schwochow
ScenografkaNadja Götze
Dekoratorka wnętrzAnika Klatt
RekwizytorThomas Wolf
Asystent pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki)Yves Boczek
Rekwizytor planowyDavid Thummerer
Asystentka dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki)Anna Merkt
Location scout / asystent kierownika(-czki) planuPhilipp von Doering
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planuSophie Wruck
MDM
MDM
Artystka-graficzkaInês Ferreira
Transport rekwizytówTino Käseberg
Redaktorka zamawiającaAnke Lindemann
MDR
MDR
RedaktorkaNicole Schneider
Konsultantka ds. zrównoważonej produkcji filmowejGrit Belitz
Opiekunka dzieci na planieFranziska Adam
Addition, by the day
Addition, by the day
Opiekun dzieci na planieAmos Ostermeier
Opiekunka dzieci na planieRebecca Pap
Cast
Cast
Opiekunka dzieci na planieGitta Witzel
Opiekun dzieci na planieKonstantin Kieselbach
1 SD
1 SD
Opiekun dzieci na planieBatuhan Omatan
Main Cast
Main Cast
Opiekunka dzieci na planieLaura Titze

Firmy produkcyjne

FirmaAdnotacja
DCM Pictures GmbH
Boje Buck Produktion GmbH [de]
coproduction
coproduction
MDR - Mitteldeutscher Rundfunk [de]
Koprodukcja
Koprodukcja
SWR Südwestrundfunk (Zusammenschluss von SDR und SWF) [de]
Koprodukcja
Koprodukcja
WDR - Westdeutscher Rundfunk [de]
Koprodukcja
Koprodukcja

Dystrybutorzy / agencje sprzedaży

FirmaAdnotacja
DCM Film Distribution GmbH [de]

Firma (usługi)

Obszar działalnościFirmaAdnotacja
SprzętSound Equipment Hampel [de]
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczeniaadag Payroll Services GmbH
Komparsenabrechnung
Komparsenabrechnung
Usługi produkcyjneFilmschatten UG
WC-Wagen / Fahrzeug Umsetzung
WC-Wagen / Fahrzeug Umsetzung
Usługi produkcyjneNaked Lunch Catering
komplett vegetarisches Catering
komplett vegetarisches Catering
Ewolucje kaskaderskieFinal Moment Productions GmbH
Statyści / epizodyściIM OFF Berlin, Janna Schultz-Braun
& kleine Rollen
& kleine Rollen
DekoracjeSpreekulissen Nicolaus Wallner
Motiv Berlin
Motiv Berlin
KostiumyLEON Actionteam
Police uniforms
Police uniforms
KostiumyTheaterkunst GmbH Kostümausstattung
KostiumyWellenstein zeitgenössische Kostüme GmbH
Saskia Richter (Costume Supervisor)
Saskia Richter (Costume Supervisor)
Pojazdy i samolotyBerlin City Cops
Police
Police
Gripupup.berlin
drone
drone
Dźwięk (postprodukcja)Metrix Media
Napisy / audiodeskrypcjaDatamatix Datensysteme GmbH

Festiwale

RokKrajFestiwalAdnotacja
2024NiemcyMiędzynarodowy Festiwal Filmowy (Berlinale)
Generation Kplus - Weltpremiere
Generation Kplus - Weltpremiere

Premiery i prapremiery kinowe

RodzajKrajDataAdnotacja
Premiera kinowaNiemcyczwartek, 11.04.2024
Prapremierapiątek, 16.02.2024Berlinale