1st AD | Malte Grosche | |
2nd AD | Christian Feldner | |
Administratorka filmu | Patrizia Mincione Scharrnbeck | |
Administrator filmu | Konstantin Geisel Processing tax office Ralph Homuth | Processing tax office Ralph Homuth |
Producent VFX | Jan Koch [2] | |
Supervisor VFX | Marco Del Bianco | |
Digital compositor / compositing artist | Mauro Boes | |
Digital compositor / compositing artist | Markus 'Maggi' Selchow | |
Digital compositor / compositing artist | Jan Wehrmann | |
Digital compositor / compositing artist | Lutz Gottschalk | |
Główna charakteryzatorka (makeup i fryzury) | Nica Faas | |
Druga charakteryzatorka | Kathi Kullack Full body Tattoo | Full body Tattoo |
Operator dźwięku na planie | Tobias Rüther | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Thomas Bloem Stunt Unit | Stunt Unit |
Szef wózkarzy / key grip | Carsten Henkst | |
Grip | Vico Spahic 5DT | 5DT |
Kostiumografka | Sabine Bockmeyer | |
Druga kostiumografka | Josefine Marx | |
Garderobiana | Anna Klages Hamburg | Hamburg |
Montażysta | Matti Falkenberg | |
Asystent montażysty(-ki) | David Paul Schmidt | |
Kompozytor | Josef Bach | |
Kompozytor | Arne Schumann | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Mirko Fricke Deutschland | Deutschland |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Dennis Bünso | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Jan Patrick Heinicke Germany | Germany |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Atilla Opel | |
Reżyserka castingu | Deborah Congia | |
Autor zdjęć filmowych | Florian Mag | |
Pierwszy asystent kamery | Jonas Wache A-Cam, ARRI Alexa Mini, Ronin 2, HH + Croatia | A-Cam, ARRI Alexa Mini, Ronin 2, HH + Croatia |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Matei Domanski | |
Reżyserka | Julia Becker [1] | |
Continuity / script supervisor | Minu Shareghi | |
Realizator zgrania dźwięku | Andreas Henke | |
Montaż dźwięku (nadzór) | Kai Storck | |
Edycja dialogów | Kai Storck | |
Montaż efektów synchronicznych | Volker Armbruster | |
Operator dźwięku (efekty synchroniczne) | Marco Schnebel | |
Imitator dźwięku | Volker Armbruster | |
Producentka | Frauke Kolbmüller | |
Producer | Jule Engel | |
Koproducent | Andreas Ulmke-Smeaton | |
Koproducentka | Ewa Karlström | |
Producentka liniowa | Stefanie Nowak GER/CROATIA | GER/CROATIA |
Kierownik produkcji filmu | Sasa Bijelic Croatia | Croatia |
Producent nadzorujący | Mihael 'Miki' Matijasevic Hamburg and Croatia | Hamburg and Croatia |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Lilly Hartmann | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Natasa Uzunovic | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Penelope Paschen | |
Drugi kierownik produkcji | Christian Feldner Germany / 2nd AD Croatia | Germany / 2nd AD Croatia |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Mihael 'Miki' Matijasevic Hamburg und Umgebung | Hamburg und Umgebung |
Asystentka koordynatora(-rki) produkcji / asystent II kier. produkcji | Ivana Krile | |
Kierownik planu | Marco Hilgers Hamburg | Hamburg |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Tobbi Schlünz | |
Goniec | Marvin Rizzo Drehblock Hamburg | Drehblock Hamburg |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Julia Becker [1] | |
Konsultant scenariuszowy | Markus Reinecke | |
Scenograf | Conrad Moritz Reinhardt | |
Asystent scenografa(-ki) | René Brodrecht | |
Rekwizytor | Constantin Dehn Hamburg shooting SZB Conrad Moritz Reinhardt | Hamburg shooting SZB Conrad Moritz Reinhardt |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Hannah Junge | |
Rekwizytorka planowa | Sabine Richter Hamburg | Hamburg |
Dekoracja wnętrz | Carl Fischer Zusatz | Zusatz |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Karin Verbeek Loc_scouting Niedersachsen + Loc_Datenbankvermittlung Hamburg | Loc_scouting Niedersachsen + Loc_Datenbankvermittlung Hamburg |
Artysta-grafik | Stefan Hollekamp Computer & Handy App Programmierung/Design | Computer & Handy App Programmierung/Design |
Koordynator do spraw bezpieczeństwa i higieny | Ulrich Barth Including CoV-19 Testing | Including CoV-19 Testing |