Administratorka filmu | Ilonka Szokola | |
Producentka VFX | Judith Weiler | |
Supervisor VFX | Til Strobl | |
3D artist | Hannah Rehmann | |
Digital compositor / compositing artist | Matthias Backmann | |
Digital compositor / compositing artist | Christoph Detweiler | |
Główna charakteryzatorka (makeup i fryzury) | Nica Faas | |
Współpraca charakteryzatorska | Maren Meyer | |
Współpraca charakteryzatorska | Nina Heppelmann | |
Operatorka dźwięku na planie | Claudia Mattai del Moro | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Max Kober | |
Nadzór efektów specjalnych | Norbert Skodock | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Thomas Bloem Stunt Unit | Stunt Unit |
Kaskader | Gerfried Reinitzhuber Double Indianer | Double Indianer |
Szef wózkarzy / key grip | Stefan Rüsenberg | |
Kostiumografka | Sabine Bockmeyer | |
Druga kostiumografka | Josefine Marx | |
Garderobiana | Josefine Marx | |
Dodatkowa garderobiana | Lisa Gnutzmann | |
Montażysta | Jan Ruschke | |
Montaż (zwiastun) | Sascha Gerlach Trailer | Trailer |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Mirko Fricke AMIRA | AMIRA |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Christopher Sälzer Deutschland/ Polen | Deutschland/ Polen |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Till Girke | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Robert Bergmann | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Hans-Werner Huhnke | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Leo Schwarz | |
Dodatkowa elektryczka oświetlaczka | Maria Vogel | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Fabian Hasse | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Niklas Bastian | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Carsten Strack | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Martin Beyrau | |
Asystent oświetlacz | Philip Eickelberg | |
Reżyserka castingu | Iris Baumüller | |
Asystentka reżysera castingu | Anna Kugel Jugendliche | Jugendliche |
Autor zdjęć filmowych | Florian Mag | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Mantas Jockus 5 DT | 5 DT |
Operator steadicamu | Thorsten Alt tageweise | tageweise |
Pierwszy asystent kamery | Torben Maede 6 DT B-Cam, Arri Amira | 6 DT B-Cam, Arri Amira |
Pierwszy asystent kamery | Jonas Wache ARRI Amira 3.2K, A-Cam | ARRI Amira 3.2K, A-Cam |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Katharina Elvers Arri Amira | Arri Amira |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Thomas Stührk Arri Amira 3.2K CC Dailies | Arri Amira 3.2K CC Dailies |
Fotosista | Andreas Schlieter | |
Reżyser | Ilker Çatak | |
Druga reżyserka | Inken Janssen Germany, Poland | Germany, Poland |
Asystentka reżysera(-rki) | Esa-Lu Lorenz | |
Script continuity | Ruth Amrei Kriener | |
Koordynacja (statyści) | Tale-Maja Herkt mit Komparseninszenierung Teil Freibadszenen | mit Komparseninszenierung Teil Freibadszenen |
Udźwiękowienie | Stephan Konken | |
Montażystka dźwięku | Simone Weber | |
Producent | Michael Eckelt | |
Producer | Alexandra Staib (in Vorbereitungszeit 2015) | (in Vorbereitungszeit 2015) |
Producer | Johannes Jancke | |
Asystentka producenta(-tki) | Paulina Toenne | |
Producent liniowy | Christian Vennefrohne | |
Asystent producenta(-tki) liniowego(-ej) | Sören Bode | |
Kierowniczka produkcji | Stefanie Nowak | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Paulina Toenne | |
Druga kierowniczka produkcji | Ricarda Kniesz | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Mihael 'Miki' Matijasevic Hamburg und Umgebung | Hamburg und Umgebung |
Kierownik planu | Leo Manow | |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Lenard Hinrichs | |
Kierowca grupy filmowej | Paul Schultz | |
Kierowca grupy filmowej | Lasse Callsen | |
Goniec | Lasse Callsen | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Nils Mohl | |
Współscenarzysta | Max Reinhold [1] | |
Scenograf | Tim Tamke | |
Asystentka scenografa(-ki) | Lisa Mary Kracke | |
Rekwizytor | Simon Wisniewski | |
Rekwizytorka planowa | Pamina Brandes | |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Angelika Bäuml Zusatzscout Hamburg | Zusatzscout Hamburg |
Budowa dekoracji (malarka) | Godja Momsen | |
Artystka-graficzka | Alina Schmidt [1] Erstellen von Boxplakaten | Erstellen von Boxplakaten |
Transport rekwizytów | Falko Lewandowski | |
Transport rekwizytów | Eike Kiesel | |
Stażysta (dział scenografii) | Carl Fischer | |