Reżyseria | Philipp Kadelbach |
---|---|
Scenariusz | Michal Aviram, Martin Behnke |
Produkcja | Amusement Park Film GmbH, MIA FILM |
Początek zdjęć | 06.09.2021 |
---|---|
Koniec zdjęć | 25.01.2022 |
Lokacje zdjęciowe | München, Berlin, Prag |
Rejony, w których realizowano zdjęcia | Niemcy - Bawaria, Niemcy - Berlin |
Źródła finansowania | |
---|---|
Liczba odcinków | 6 |
Odcinki od/do | 1-6 |
Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Seyneb Saleh | Maria Köhler [GS] | |
Yousef Sweid | Oren Simon [GS] | |
Sebastian Rudolph | Michael Hahn [GS] | |
Dov Glickman | Jackie [GS] | |
Roger Azar | Monir [GS] | |
Juliane Köhler | Jutta Zängler [GS] | |
Anton Spieker | Eugen Kresnik [GS] | |
Bernd Hölscher | Jürgen [GS] | |
Igal Naor | Rafi [GS] | |
Evgenia Dodina | Ahuva [GS] | |
Marius Ahrendt | Policeman Karl [GS] | |
Nico Ehrenteit | Riedel [GS] | |
Rony Herman | Erez [GS] | |
Carina Wiese | Martina Harbach [GS] | |
David Zimmerschied | Robbie Köhler [GS] | |
Romi Aboulafia | Noni [GS] | |
Marko Capor | Besim [GS] | |
Shadi Mar'i | Abed Masalcha [GS] | |
Omer Perelman Striks | Mano Gur-Zeev [GS] | |
Lisa Hofer | Laura [GS] | |
Sven Gerhardt | Brenner [GS] | |
Leontin Slavkov | Israeli soccer player [GS] | |
Zeyin Aly | Taxi Driver [RD] | |
Ulrich Brandhoff | Herr Böttcher [RD] | |
Julia Bremermann | Elke Höhne [RD] | |
Kyra Sophia Kahre | Mara [RD] | |
Robert Maaser | Policeman Borsig [RD] | |
Kailas Mahadevan | Ahmed [RD] | |
Hannah Schiller | Caro Hahn [RD] | |
Mohsen Al Ramadan | Yusuf [RD] | |
Mazen Aljubbeh | Nour Haddad [RD] | |
Mouataz Alshaltouh | Salim Khaled [RD] | |
Johnny Arbid | Fathi Dawoud [RD] | |
Lotta Jauch | Amy Köhler [RD] | |
Seumas Sargent | Sam [RD] | |
Florian Schmidtke | USP Commander [RD] | |
Mehdi Meskar | Karim [DO] | |
Joey Daser | Lang [DO] | |
Elias Krischke | Policeman Albert [RE] | |
Nicholas Reinke | Tobias Hellmer [RE] | |
Joachim Raaf | Federal President [RE] | |
Ahmad Ayyoub | Nashi [RE] | |
Ferhat Gündogdu | Adham [RE] | |
Amir Hussein | Nader [RE] | |
Goran Kostic | Bogdan [RE] | |
Peter René Lüdicke | Thilo Becker [RE] | |
Sabrina Amali | Ayla [RE] | |
Juergen Maurer | Florian Willems [RE] | |
Aseel Farhat | Amara [RE] | |
Ariel-Nil Levy | Anchor man (Hebrew) [RE] | |
Ariel-Nil Levy | Anchor man [RE] | |
Julia Jamie Sparrow | Greta [RE] | |
Benjamin Dinarica | Demonstrant [RE] | |
Ryan Hadaller | Assistant Coach [RE] | |
Boži Kocevski | Deniz | |
Shenja Lacher | Conrad Schmidt | |
Paul Wollin | Marc | |
Matthias Reichwald | Ingo Althaus | |
Moritz Fischer | Kevin | |
Terrorist | Thomas Birnstiel |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
1st AD | Andi Lang | |
Key 2nd AD | Tina Rexilius | |
Crowd 2nd AD | Alice Weibhauser Prep | Prep |
Crowd 2nd AD | Anna Straubinger from 22.09. on (66 SD) | from 22.09. on (66 SD) |
3rd AD Crowd | Jona Schloßer Add AD 1 DT | Add AD 1 DT |
3rd AD Crowd | Ben Vollert 43 SD Berlin | 43 SD Berlin |
3rd AD Crowd | Daniel Irvin Bier Additional | Additional |
3rd AD Crowd | Anna Straubinger until 21.09. (Prep + 8 SD) | until 21.09. (Prep + 8 SD) |
Key AD PA | Tomáš Kučera | |
Crowd Marshall | Una Celik | |
Crowd Marshall | Joachim Rissmann Within a Team | Within a Team |
Administratorka filmu | Ina Stahnsdorf-Novotny | |
Asystentka administratora(-rki) filmu | Seralp Kaethner 1st Assistant Accountant | 1st Assistant Accountant |
Asystentka administratora(-rki) filmu | Maria Kolhoff Additional Assistant Accountant | Additional Assistant Accountant |
Producent VFX | Rufin Wiesemann Cine Chromatix | Cine Chromatix |
Projektant czołówki | Tim Schöndorfer End Credits | End Credits |
Projektant czołówki | Micki Fröhlich | |
Druga charakteryzatorka | Dana Schumacher | |
Druga charakteryzatorka | Nicole Durovic hair&make-up design | hair&make-up design |
Współpraca charakteryzatorska | Marcela Barreto | |
Współpraca charakteryzatorska | Steffen Roßmanith | |
Współpraca charakteryzatorska | Alina Kappeler part in munich | part in munich |
Współpraca charakteryzatorska | Melissa Döberl Munich + Berlin + Fittings | Munich + Berlin + Fittings |
Współpraca charakteryzatorska | Daniel Riedl Crowd München | Crowd München |
Współpraca charakteryzatorska | Maja Mogg | |
Współpraca charakteryzatorska | Daniela Blaschke | |
Makeup i fryzury - nadzór (statyści) | Christine Rose Munich | Munich |
Operator dźwięku na planie | Miroslav Pibil | |
Nadzór efektów specjalnych | Claudius Rauch | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Tanja Pelster | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Torsten Jerabek | |
Kaskaderka | Mona Ickert | |
Kaskader | Matthias Schmidt [5] Stunt Performer | Stunt Performer |
Kaskader | Steffen Jung Stunt Player | Stunt Player |
Kaskader | Tim Vetter Stuntplayer Demonstrant | Stuntplayer Demonstrant |
Kaskader | Max Häusle | |
Kaskaderka | Denise Treffler | |
Kaskader | Martin Cronebach | |
Kaskaderka | Tanja Pelster | |
Kaskaderka | Cecilia Diesch Stunt Double Seyneb Saleh | Stunt Double Seyneb Saleh |
Kaskader | Raffael Armbruster Stuntplayer protester | Stuntplayer protester |
Kaskader | Alexander Knappe [1] Stuntplayer - Demo | Stuntplayer - Demo |
Konstrukcje do ewolucji kaskaderskich | Tanja Pelster | |
Szef wózkarzy / key grip | Carsten Eisenach | |
Pilot drona | Matthias Gihr Drone Cinematography // aeroCircus | Drone Cinematography // aeroCircus |
Kostiumografka | Nicole Fischnaller | |
Konsultantka (kostiumy) | Karin Rosemann Costume Consultant Crowd | Costume Consultant Crowd |
Costume supervisor | Carolin Pfannmüller | |
Druga kostiumografka | Navina Dembczyk | |
Druga kostiumografka | Gina Krauß | |
Asystent(ka) kostiumografa(-fki) | Josefine Faerber Costume trainee | Costume trainee |
Garderobiana | Casas Ines Cast, Truck , komplette Dauer des Projekts | Cast, Truck , komplette Dauer des Projekts |
Garderobiana | Beatrice Alder Zusatz | Zusatz |
Garderobiana | Erna Ostanek November 2021 - Januar 2022 | November 2021 - Januar 2022 |
Garderobiana | Annick Regnault komplette Dauer des Projekts | komplette Dauer des Projekts |
Garderobiana | Amrei Felicia Leßmann 4 Wochen Berlin | 4 Wochen Berlin |
Dodatkowa garderobiana | Sophia Schramm | |
Dodatkowa garderobiana | Natasha Zahodnik | |
Dodatkowa garderobiana | Dietke Brandt | |
Dodatkowa garderobiana | Kitty Cheuk-wai Chau on set costumer | on set costumer |
Dodatkowa garderobiana | Betty Sommer | |
Dodatkowa garderobiana | Silvia Wesche 10.9-04.10.21 | 10.9-04.10.21 |
Dodatkowa garderobiana | Anja Dragan | |
Dodatkowa garderobiana | Ruth Bahmann | |
Dodatkowa garderobiana | Maria Frey | |
Dodatkowa garderobiana | Lea Schmidt [1] | |
Dodatkowa garderobiana | Claudia Zimmermann | |
Zaopatrzenie (kostiumy) | Anna Feder | |
Montażysta | Patrick Wilfert episodes 5 + 6 | episodes 5 + 6 |
Montażysta | Bernd Schlegel Episode 1 - 6 | Episode 1 - 6 |
Asystentka montażysty(-ki) | Katica El Sayed | |
Asystentka montażysty(-ki) | Katia Fink Einzelne Drehtage | Einzelne Drehtage |
Kompozytor | Michael Kadelbach | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Tommy Schulz | |
Reżyserka castingu | Simone Bär | |
Casting (statyści i epizodyści) | Jacqueline Nietsch Berlin | Berlin |
Casting (statyści i epizodyści) | Anna Straubinger Munich & Bit Parts | Munich & Bit Parts |
Autor zdjęć filmowych | Jakub Bejnarowicz | |
Operator - autor dodatkowych zdjęć | Thomas 'Thomy' Dirnhofer substituting Jakub Bejnarowicz during absence | substituting Jakub Bejnarowicz during absence |
Operator drona | Niklas Solle Drone Cinematography // aeroCircus | Drone Cinematography // aeroCircus |
Operator kamery | Sascha El Gendi add. Operator | add. Operator |
Pierwszy asystent kamery | Julius Aeneas Thamer C-Cam | C-Cam |
Pierwszy asystent kamery | Leon Hüppauff Head of Department | Head of Department |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Christoph Kube | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Christian Kuß | |
Asystent DIT | Robert Ring | |
Fotosista | Stanislav Honzik | |
Reżyser | Philipp Kadelbach | |
Continuity / script supervisor | Silke Engelhardt Dezember | Dezember |
Script continuity | Ben Vollert 14 SD Prague | 14 SD Prague |
Coaching aktorski (dzieci) | Yvette Dankou 2021-2022 | 2021-2022 |
Edycja dialogów | Claudia Enzmann ADR Editor*in und Synchron Editor*in | ADR Editor*in und Synchron Editor*in |
Producentka | Amelie von Kienlin | |
Producentka wykonawcza | Julia Jaensch | |
Producent wykonawczy | Frank Jastfelder | |
Producentka wykonawcza | Meghan Lyvers | |
Producent wykonawczy | Philipp Kadelbach | |
Producent wykonawczy | Daniel Brühl | |
Producent wykonawczy | Malte Grunert | |
Producentka towarzysząca | Susanne Kapitzky | |
Producent liniowy | Andreas Messerschmidt Sky Studios | Sky Studios |
Producent liniowy | Udo Happel | |
Kierownik produkcji filmu | Michael Herbell | |
Kierowniczka produkcji | Jessica Petzold | |
Producent nadzorujący | Pascal Czerwek for Sky Studios | for Sky Studios |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Mayra Magalhaes | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Anna Willecke | |
Location manager | Mohammed Ezzat | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Anna Klausing Assistant Production Manager | Assistant Production Manager |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Mohammed Ezzat Location Manager | Location Manager |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Marko Hofmann Berlin-Brandenburg | Berlin-Brandenburg |
Koordynatorka wyjazdów | Elisa Hengen | |
Szef transportu | Michael Fischer | |
Asystent drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji ds. obiektów | Cornelius Engemann Set Manager 22.11 - 18.12.2021 | Set Manager 22.11 - 18.12.2021 |
Asystent drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji ds. obiektów | Linus Peter | |
Asystent drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji ds. obiektów | Nikolai Fischer | |
Kierowca grupy filmowej | Max Waldmann Zusatz vom 1.12. - 3.12.21 | Zusatz vom 1.12. - 3.12.21 |
Kierowca grupy filmowej | Marvin 'Vin' Müller | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Michal Aviram | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Martin Behnke | |
Konsultant scenariuszowy | Christopher-Fares Köhler | |
Scenografka | Theresia Anna Ficus | |
Art director | Pit P. Klemm | |
Art director | Stephanie Raß | |
Dekoratorka wnętrz | Denise Baron | |
Dekoratorka wnętrz | Cora Wimbauer München | München |
Asystentka dekoratora(-rki) wnętrz | Stephanie Mayr München Teil | München Teil |
Asystentka dekoratora(-rki) wnętrz | Johanna Maul | |
Dekoracja wnętrz – zaopatrzenie | Mareen Golz München Teil 3 Wochen | München Teil 3 Wochen |
Dekoracja wnętrz – zaopatrzenie | Solveigh Sprengel Berlin | Berlin |
Rekwizytor | Tom Langner | |
Rekwizyty – zaopatrzenie | Petra Peppie Biller | |
Asystent pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Jonas Renner | |
Rekwizytor planowy | Joachim Keppler | |
Dekoracja wnętrz | Tilman Brandl | |
Dekoracja wnętrz | Mareen Golz | |
Dekoracja wnętrz | Enchbaatar Dshamsran | |
Dekoracja wnętrz | Henne Hensold | |
Dekoracja wnętrz | Till Bork | |
Dekoracja wnętrz | Tilla Hensold | |
Dekoracja wnętrz | Naranbat Batzorig | |
Szefowa pionu scenograficznego | Janina Steiner | |
Szefowa pionu scenograficznego | Iraí Amana Martins de Souza Prague | Prague |
Asystent dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Hao-Ping Wu | |
Pojazdy grające (opieka) | Emanuel Less | |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Ute Platzer Bayern | Bayern |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Benjamin Berelsmann Bayern | Bayern |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Carlos Loza | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Raidar Huber | |
Budowa dekoracji | Felix Schön Bauleitung - mit Kulissenmanufaktur Scholl | Bauleitung - mit Kulissenmanufaktur Scholl |
Budowa dekoracji | Franz Sloup | |
Artysta malarz | Nico Kiese | |
Artystka malarka | Mercedes Corvinus | |
Budowa dekoracji (malarz) | Nico Kiese | |
Artystka-graficzka | Janika Streblow Zusatz | Zusatz |
Artystka-graficzka | Saskia van de Calseijde | |
Młodszy dekorator | Nanno Hensold | |
Transport rekwizytów | Andre Kronberg 2021-2022 | 2021-2022 |
Transport rekwizytów | Jens Rufa | |
Transport rekwizytów | Ralph Spielhaupter Set-Dec | Set-Dec |
Konsultant ds. zrównoważonej produkcji filmowej | Theodor Oppenländer | |
Koordynatorka do spraw bezpieczeństwa i higieny | Katharina Berger | |
Koordynatorka do spraw bezpieczeństwa i higieny | Olivia Manon Cholette Vagner | |
Koordynator do spraw bezpieczeństwa i higieny | Lars-Ole Richter | |
Opiekun dzieci na planie | Simeon Hartwich 3 DT, Chaperone | 3 DT, Chaperone |
Trenerka językowy / trenerka dialektów | Marie Schuppan German for Yousef Sweid, English for Seamus Sergent | German for Yousef Sweid, English for Seamus Sergent |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Amusement Park Film GmbH | |
MIA FILM Service production | Service production |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Oświetlenie i akcesoria | Zasa Lights GmbH | balloonlight systems Balloonlights | Balloonlights |
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | adag Payroll Services GmbH | |
Production Support | Film Commission Bayern | |
Production Support | Lockit Network Services (ehem. easySCOTT Metadata Services) Pre-Production, Set and Post-Production-Workflow Optimization | Pre-Production, Set and Post-Production-Workflow Optimization |
Transport, podróże i zakwaterowanie | Filmschatten UG Fahrzeug Umsetzung | Fahrzeug Umsetzung |
Transport, podróże i zakwaterowanie | Upper Level Travel GmbH Air, Rail and Hotel bookings | Air, Rail and Hotel bookings |
Usługi produkcyjne | ADG Ambulanzdienst GmbH Set-Medic / Corona Schutz Berlin | Set-Medic / Corona Schutz Berlin |
Usługi produkcyjne | Borgwardt's Dienstleistungen Blocker Service | Blocker Service |
Usługi produkcyjne | CP/Sicherheit Setwache | Setwache |
Usługi produkcyjne | CP/Sicherheit | |
Usługi produkcyjne | CP/Sicherheit | |
Usługi produkcyjne | Filmservice Berlin-Brandenburg Day and night guarding | Day and night guarding |
Usługi produkcyjne | Herz Medical GmbH SetMedic, Coronaschutz, Rettungswagen | SetMedic, Coronaschutz, Rettungswagen |
Usługi produkcyjne | Kipper Filmservice GmbH | |
Usługi produkcyjne | Kipper Filmservice GmbH No-stopping zones, barriers and permit service | No-stopping zones, barriers and permit service |
Usługi produkcyjne | Naked Lunch Catering | |
Usługi produkcyjne | Permit Unit Filming Permits, October-November 2021 | Filming Permits, October-November 2021 |
Usługi produkcyjne | The Cooking Brothers Gödecke OHG | |
Ewolucje kaskaderskie | face off GmbH | |
Statyści / epizodyści | Agentur Filmgesichter BERLIN (+ Kleindarsteller) | BERLIN (+ Kleindarsteller) |
Statyści / epizodyści | Agentur PRODUCER'S FRIEND | |
Statyści / epizodyści | LEON Actionteam Professional actor police | Professional actor police |
Dekoracje | Spreekulissen Nicolaus Wallner | |
Efekty specjalne | star-effects Supervisor/Coordinator München | Supervisor/Coordinator München |
Kostiumy | Sturm Handels GmbH | |
Kostiumy | Theaterkunst GmbH Kostümausstattung KB: Nicole Fischnaller | KB: Nicole Fischnaller |
Pojazdy i samoloty | Berlin City Cops Police | Police |
Pojazdy i samoloty | Filmcops e.K. Polizeifahrzeuge, SEK, USK, EOD, Polizeiuniformen, Polizeirequisiten, polizeiliche Fachberatung, & orig. Polizeibeamte | Polizeifahrzeuge, SEK, USK, EOD, Polizeiuniformen, Polizeirequisiten, polizeiliche Fachberatung, & orig. Polizeibeamte |
Pojazdy i samoloty | GPDS GERMAN PROTECT & DEFENSE SERVICE GmbH Ambulance | Ambulance |
Pojazdy i samoloty | LEON Actionteam Police vehicles | Police vehicles |
Pojazdy i samoloty | Mirus Filmservice | |
Pojazdy i samoloty | movie vehicles Sven Fielitz | |
Pojazdy i samoloty | Pit Crew GmbH | |
Pojazdy i samoloty | PropCop Effects & Filmproduktion additional police cars | additional police cars |
Rekwizyty | Delikatessen Requisiten Fundus Berlin oHG | |
Rekwizyty | FTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH Alle Bereiche Muc | Alle Bereiche Muc |
Rekwizyty | GPDS GERMAN PROTECT & DEFENSE SERVICE GmbH Specialists / medical equipment | Specialists / medical equipment |
Rekwizyty | Hahn-Grafix Graphic Artist | Graphic Artist |
Kamery i akcesoria | aeroCircus Drone Cinematography | Drone Cinematography |
Kamery i akcesoria | Moonrocketfilms On Set Lab // DIT // Equipment | On Set Lab // DIT // Equipment |
Kamery i akcesoria | Vantage Film GmbH | |
Grip | Campilots | |
Napisy / audiodeskrypcja | No Limits Media GmbH |
Laureat | Rok | Nagroda | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
Philipp Kadelbach | 2023 | Deutsches Fernsehkrimi Festival [de] Competition | Competition | nominowany(-na) |
Amelie von Kienlin | 2023 | Deutsche Akademie für Fernsehen (DAfFNE) [de] Najlepszy producent | Najlepszy producent | nominowany(-na) |
Martin Behnke | 2023 | Deutsche Akademie für Fernsehen (DAfFNE) [de] Najlepszy scenariusz | Najlepszy scenariusz | nominowany(-na) |
Martin Behnke | 2023 | Deutsches Fernsehkrimi Festival [de] Competition | Competition | nominowany(-na) |
Seyneb Saleh | 2023 | German Acting Award [de] Duo | Duo | nominowany(-na) |
Yousef Sweid | 2023 | German Acting Award [de] Duo | Duo | nominowany(-na) |
Michal Aviram | 2023 | Deutsche Akademie für Fernsehen (DAfFNE) [de] Najlepszy scenariusz | Najlepszy scenariusz | nominowany(-na) |
Michal Aviram | 2023 | Deutsches Fernsehkrimi Festival [de] Competition | Competition | nominowany(-na) |
Philipp Kadelbach | 2022 | TeleVisionale - Film and Series Festival Baden-Baden [de] TV Serie | TV Serie | nominowany(-na) |
Philipp Kadelbach | 2022 | TeleVisionale- Film- und Serienfestival Baden-Baden [de] Student series price | Student series price | wygrał(a) |
Amelie von Kienlin | 2022 | Filmfest München [de] Bernd Burgemeister Television Award | Bernd Burgemeister Television Award | nominowany(-na) |
Martin Behnke | 2022 | TeleVisionale - Film and Series Festival Baden-Baden [de] TV Serie | TV Serie | nominowany(-na) |
Martin Behnke | 2022 | TeleVisionale- Film- und Serienfestival Baden-Baden [de] Student series price | Student series price | wygrał(a) |
Michal Aviram | 2022 | TeleVisionale - Film and Series Festival Baden-Baden [de] TV Serie | TV Serie | nominowany(-na) |
Michal Aviram | 2022 | TeleVisionale- Film- und Serienfestival Baden-Baden [de] Student series price | Student series price | wygrał(a) |
Rok | Kraj | Festiwal | Adnotacja |
---|---|---|---|
2022 | Niemcy | Filmfest München Neues Deutsches Fernsehen | Neues Deutsches Fernsehen |
Rodzaj | Kraj | Nadawca | Data/godzina | Adnotacja |
---|---|---|---|---|
Pierwsza emisja | Niemcy | Sky [de] | niedziela, 04.09.2022, godz. 20.15 | Sky One |