Administratorka filmu | Ulla Dorny | |
Druga charakteryzatorka | Alexandra Lebedynski | |
Druga charakteryzatorka | Jeanette Kellermann | |
Operator dźwięku na planie | Maarten van de Voort | |
Operator dźwięku na planie | Kai Nührmann | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Max Schmeling | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Thomas Bloem Stunt Unit | Stunt Unit |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Gerfried Reinitzhuber | |
Kaskader | Bastian Kern Stunt Double | Stunt Double |
Szef wózkarzy / key grip | Joachim Scholz Bühnenassistens Stefan Brinker | Bühnenassistens Stefan Brinker |
Kostiumografka | Petra Kilian | |
Druga kostiumografka | Kati Ostermann | |
Garderobiana | Annika Brose | |
Montażysta | Sebastian Thümler | |
Kompozytor | Martin Stock | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Hans Kötter | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Michael John Walsh | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Hans Kötter | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Max Becker | |
Asystentka oświetlaczka | Angelina Hild | |
Reżyserka castingu | Marion Haack | |
Autorka zdjęć filmowych | Eeva Fleig | |
Operator kamery | Martin Erbe 2. Kamera, tageweise | 2. Kamera, tageweise |
Operator steadicamu | Donat Schilling | |
Pierwszy asystent kamery | Vernon Dolan A cam Arri Alexa | A cam Arri Alexa |
Pierwszy asystent kamery | Thomas Neumann B-Cam | B-Cam |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Anna Wiehl | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Thorsten Vöth | |
Fotosista | Georges Pauly | |
Reżyserka | Pia Strietmann | |
Druga reżyserka | Claudia Horst Hamburg | Hamburg |
Script continuity | Greta Benkelmann | |
Coaching aktorski (dzieci) | Maria Lazaridou Hauptrolle Jerome | Hauptrolle Jerome |
Realizator zgrania dźwięku | Jürgen Schulz [1] + Synchrontonmeister(4 Rollen) | + Synchrontonmeister(4 Rollen) |
Producentka | Heike Wiehle-Timm | |
Producer | Karsten Willutzki | |
Obsługa prawna i finansowa | Andrea Terres | |
Asystentka producenta(-tki) | Judica Schrammeck | |
Kierownik produkcji filmu | Peter Nawrotzki | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Beatrix von Soden | |
Drugi kierownik produkcji | Niels Hansen | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Jan Zigulla + Scouting | + Scouting |
Kierownik planu | Tim Viakofsky | |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Jesko Radtke 1 DT | 1 DT |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Christian Feldner | |
Kierowca grupy filmowej | Matthias Kühl | |
Kierowca grupy filmowej | Baris Kekilli | |
Gończyni | Sofia Kretschmer | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Michael Hofmann | |
Współscenarzystka | Pia Strietmann Bearbeitung | Bearbeitung |
Współscenarzystka | Lea Schmidbauer Bearbeitung | Bearbeitung |
Scenografka | Sonja Strömer Hamburg | Hamburg |
Asystent scenografa(-ki) | Jan Gebhardt | |
Rekwizytor | Tobias Wiehn | |
Rekwizytor planowy | Michael Steinbacher | |
Budowa dekoracji | K&S-Bau Käbisch / Schliebenow | |
Artysta-grafik | Thomas Möller [3] | |
Rekwizyty (współpraca) | Franziska Schillig tageweise | tageweise |
Redaktorka | Katja Kirchen ARD Degeto | ARD Degeto |
Redaktor | Sascha Schwingel ARD / degeto | ARD / degeto |
Kierownik produkcji (stacja tv) | Frank Horak ARD DEGETO | ARD DEGETO |