Administratorka filmu | Sylvie van Luijn-Wieja | |
Administrator filmu | Florian Koch [1] | |
Administratorka filmu | Theresa Koch | |
Supervisor VFX | Felix Pichler | |
Motion graphics designer | Felix Farberger | |
Kolorysta | Jacob Jabornig Additional Colorist | Additional Colorist |
Kolorysta | Lee Niederkofler | |
Druga charakteryzatorka | Eliese Barnard | |
Druga charakteryzatorka | Daniela Skala | |
Druga charakteryzatorka | Paula Tobischek | |
Druga charakteryzatorka | Alexandra Knopp | |
Współpraca charakteryzatorska | Isabella Gajcic | |
Efekty charakteryzatorskie | Roman Braunhofer | |
Efekty charakteryzatorskie | Selina Horowitz | |
Operator dźwięku na planie | Sergey Martynyuk | |
Reżyser scen akcji | Vi-Dan Tran | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Joe Tödtling | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Lee Huang | |
Choreografia scen walki | Kai Fung Rieck | |
Koordynator grupy kaskaderskiej | Lee Huang | |
Kaskader | Joe Tödtling | |
Kaskader | Ivan Forlani Stunt double Giovanni Funiati | Stunt double Giovanni Funiati |
Stunt head rigger | Ulrich Richter | |
Konstrukcje do ewolucji kaskaderskich | Igor Tjumenzev Stuntcoordinator | Stuntcoordinator |
Szef wózkarzy / key grip | Emmanuel Aubry | |
Pilot drona | Florian Blang | |
Kostiumografka | Theresa Ebner-Lazek | |
Druga kostiumografka | Elisabeth Binder | |
Garderobiana | Josipa Teklic | |
Garderobiany | Martin Schwarzbach | |
Garderobiana | Franziska Ebner | |
Montażysta | Gerd Berner | |
Montaż on-line | Flynn Wiesenberger | |
Asystentka montażysty(-ki) | Lisa Grabner | |
Asystentka montażysty(-ki) | Leyla Jaff | |
Montaż (efekty VFX) | Flynn Wiesenberger | |
Kompozytor | Vincent Lee | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Jörg Mohr | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Uwe Ziegler | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Marcus Klika | |
Reżyserka castingu | Nicole Schmied | |
Autor zdjęć filmowych | Vi-Dan Tran | |
Operator kamery | Lars Elliger | |
Operator kamery | Camillo Foramitti A Cam Vertretung | A Cam Vertretung |
Pierwszy asystent kamery | Camillo Foramitti | |
Pierwsza asystentka kamery | Jennifer Oladeinde | |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Lisa Muthenthaler | |
Podgląd wideo | Ricardo Gstrein | |
Reżyser | Andreas Schmied | |
Reżyserka | Franziska Meyer Price | |
Drugi reżyser | Richard Höfler | |
Asystent reżysera(-rki) | Adam Baroud EP 8 | EP 8 |
Script continuity | Nina Mayrhofer | |
Script continuity | Annabell Komposch | |
Operatorka dźwięku (efekty synchroniczne) | Lisa-Maria Hollaus Blautöne | Blautöne |
Producentka | Gabriele M. Walther | |
Producent | Marcus Hamann | |
Assistant-/ junior producer | Julian Kinghorst | |
Koproducent | Andreas Schmied | |
Koproducentka | Elisabeth Schmied | |
Koproducentka | Loredana Rehekampff | |
Obsługa finansowa | Djamila Baumann | |
Producentka liniowa | Sophie Werdin | |
Producentka liniowa | Loredana Rehekampff | |
Kierownik produkcji filmu | Roland Niko Venturas | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Tamara Seeliger | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Melanie Stoff | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Katharina Mitzscherling | |
Drugi kierownik produkcji | Rainer Wöber | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Michael Feodorow | |
Kierownik planu | Aaron Steinbock | |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Paul Klein [1] | |
Kierowca grupy filmowej | Karl Pribil | |
Kierowczyni grupy filmowej | Chiara Cepic | |
Pomysł | Elisabeth Schmied | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Elisabeth Schmied | |
Współscenarzysta | Andreas Schmied | |
Story editor | Maria Hinterkörner | |
Story editor | Myriam Utz | |
Scenografka | Veronika Tupy | |
Asystent(ka) scenografa(-ki) | Nora Kurzweil | |
Dekorator wnętrz | Vincent Leclaire | |
Rekwizytor | Goldmund Friedl | |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Clara Wittmann | |
Rekwizytorka planowa | Saskia Köck | |
Asystentka dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Lena Haizinger | |
Budowa dekoracji | Jakob Schauer | |
Graphic designer | Felix Farberger | |
Asystentka dźwięku | Lidija Kumpas | |
Asystent dźwięku | Maximilian Demets | |
Konsultantka ds. zrównoważonej produkcji filmowej | Sophie Werdin | |
Konsultantka ds. zrównoważonej produkcji filmowej | Ulli Wimmer-Lamquet | |
Koordynator do spraw bezpieczeństwa i higieny | Walter Unterberg | |
Koordynatorka scen intymnych | Cornelia Dworak | |