Reżyseria | Sascha Vredeburg, Süheyla Schwenk |
---|---|
Scenariusz | Omar El-Saeidi (scenarzysta wiodący), Sascha Vredeburg (scenarzysta wiodący), Kirsten Loose, Linda Brieda, Christian Neu [1], Patrick Brunken |
Produkcja | Bantry Bay Productions GmbH |
Początek zdjęć | 11.10.2022 |
---|---|
Koniec zdjęć | 24.05.2023 |
Rejony, w których realizowano zdjęcia | Niemcy - Nadrenia Północna-Westfalia |
Źródła finansowania | |
---|---|
Czas trwania odcinka | 35 min |
Odcinki od/do | 1-8 |
Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Omar El-Saeidi | Sami Al Naggar [GS] | |
Tokesa Konxheli | Isa Sandström [GS] | |
Meltem Kaptan | Suma Yildirim [GS] | |
Ali Hamade | Dr. Siddig [GS] | |
Nuri Yildiz | Cengiz [GS] | |
Jytte-Merle Böhrnsen | Jette Sandström [GS] | |
Husam Chadat | Latif Al Naggar [GS] | |
Michael Wittenborn | Hagen [GS] | |
Vincent Redetzki | Moritz [GS] | |
Gamze Senol | Aylin Amiri [GS] | |
Nick Julius Schuck | Vincent Schwarz [GS] | |
Sahin Eryilmaz | Tolga [GS] | |
Mohamed Achour | Nabi Al Naggar [GS] | |
Lisa Richter | Polizistin Bea [GS] | |
Elvis Clausen | Goddy [GS] | |
Georg Paluza | Massoud [GS] | |
Marthe G. | Hanna [GS] | |
Katharina Kron | Marina [GS] | |
Giuseppe Bonvissuto | Tyson [GS] | |
Nico Thabo Geister | Idris [GS] | |
Awin Erfany | Nudžejma [RD] | |
Cem Sener | Burak [RD] | |
Mareile Blendl | Sabine Schwarz [RD] | |
Daniel Scholz | Klaus Schwarz [RD] | |
Miriam Kaufmann | Nancy [RD] | |
Alinda Yamaci | Raha [RD] | |
Judith Patzelt | Selma [RD] | |
Samira Yildiz | Lale [RD] | |
Sophia Hahn | Reporterin [RD] | |
Ela K. | Isi (young) [RD] | |
Ugur Kaya | Mustafa [RD] | |
Doreen Nixdorf | Mrs. Hammerschmidt [RD] | |
Sophie Killer | Alex [RD] | |
Melodie Simina | Sister Halima [RD] | |
Meryem Moutaukkil | Zikina Al Najar [RD] | |
Florian Lange | Georg [DO] | |
Timo Fakhravar | Dr. Ferhat Tahiri [DO] | |
Johannes Ahn | Mr. Dong [DO] | |
Soufiane El Mesaudi | Sami Al Naggar (jung) [DO] | |
Elif Kardesseven | Seyneb [DO] | |
Diari Salih | Nabi [DO] | |
Sarah Kurschatke | Dame im horizontalen Dienstleistungsbereich [RE] | |
Tyrese Bukenya | Neffe Badriyah [RE] | |
Gina Makurat | Restaurant Visitor [RE] | |
Julia Doege | Frau Kläsener [RE] | |
Irina Schneider | Bordell Kollegin von Lale (Regie S. Vredeburg) [RE] | |
Nicole Krents | Camp Visiter | |
Elektra Adler | Camperin |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
Kontrola produkcji / rewidentka księgowa | Iris Karmaat | |
Administratorka filmu | Bea Neubert | |
Asystentka administratora(-rki) filmu | Radha Freudemann bis Juni 2023 | bis Juni 2023 |
Postproduction supervisor | Sandra Neundorf | |
Motion graphics designer | Michael Rizzi | |
Kolorysta | Aljoscha Hoffmann Dolby Vision, episode 5-8 with Chrisitan Almesberger | Dolby Vision, episode 5-8 with Chrisitan Almesberger |
Kolorysta | Christian Kuß Dolby Vision | Dolby Vision |
Druga charakteryzatorka | Lisa Meier | |
Druga charakteryzatorka | Isabella-Sophie Beyer | |
Współpraca charakteryzatorska | Ami Häfner (Komatsu) | |
Współpraca charakteryzatorska | Britta Penkalla | |
Współpraca charakteryzatorska | Angelina Grams | |
Efekty charakteryzatorskie | Janine Hohmann SFX 1Tag und Anfertigung Glatze/Stirn mit gestochenem Haar | SFX 1Tag und Anfertigung Glatze/Stirn mit gestochenem Haar |
Operator dźwięku na planie | Achim Strommenger-Reich | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Nicolas Sturmberg | |
Drugi asystent operatora(-rki) dźwięku | Tristan Fuhrmann Block 1 & 2 | Block 1 & 2 |
Nadzór efektów specjalnych | Sven Kühn | |
Szef wózkarzy / key grip | Francisco Ochoa-Wagner Key Grip | Key Grip |
Dolly grip | Benedikt Spelleken | |
Grip | Alexandros Patikidis | |
Grip | Felix Hartmann Zusatz 5 Drehtage | Zusatz 5 Drehtage |
Kostiumografka | Elena Wegner 2.Block | 2.Block |
Kostiumografka | Ramona Klinikowski | |
Druga kostiumografka | Lara Sauer | |
Druga kostiumografka | Lena Fischer | |
Druga kostiumografka | Jannike Dahmen 2. Assistenz Block 2 | 2. Assistenz Block 2 |
Garderobiana | Lynn Polster Cast Block 1 & 2 | Cast Block 1 & 2 |
Garderobiana | Lana Kunz Cast Block 2 | Cast Block 2 |
Garderobiana | Lisa Herrmann Cast Block 1&2 | Cast Block 1&2 |
Garderobiany | Nouri Lou Hahn 2 Drehtage | 2 Drehtage |
Dodatkowa garderobiana | María Pozos Crowd, 1.Block 4DT / 2.Block 2DT | Crowd, 1.Block 4DT / 2.Block 2DT |
Dodatkowa garderobiana | Serena Matlas | |
Dodatkowa garderobiana | Sabrina Köhler Crowd + Cast ( | Crowd + Cast ( |
Dodatkowa garderobiana | Alina Berger cast / 2 weeks | cast / 2 weeks |
Dodatkowa garderobiana | Nicola Damerow | |
Zaopatrzenie (kostiumy) | Natasha Zahodnik | |
Ilustratorka (kostiumy) | Maria Gutierrez | |
Montażysta | Manuel Reidinger Ep6+8 | Ep6+8 |
Montażystka | Katja Beck Episode 1, 3, 5, 7 | Episode 1, 3, 5, 7 |
Montażysta | Dennis Lutz | |
Kompozytor | Hayat Selim | |
Kompozytor | Steffen Brinkmann [1] | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Simon Kramer One Week | One Week |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Michael Becker | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Roland Thomalla | |
Asystent oświetlacz | Lukas Hayen 2 Zusatztage | 2 Zusatztage |
Asystentka oświetlaczka | Fine Gumpert 4 Zusatztage | 4 Zusatztage |
Asystentka oświetlaczka | Ann-Katrin Pauly | |
Reżyserka castingu | Sabine Weimann | |
Reżyserka castingu | Karimah El-Giamal | |
Reżyserka castingu (młodzież) | Johanna Hellwig | |
Asystentka reżysera castingu | Tania Barbosa Kinder- und Jugendcasting (Dayanir & Hellwig Casting) | Kinder- und Jugendcasting (Dayanir & Hellwig Casting) |
Casting (statyści i epizodyści) | Angel Pinar | |
Autorka zdjęć filmowych | Katharina Dießner | |
Autor zdjęć filmowych | Christian Almesberger | |
Operator steadicamu | Alex Traumann Alexa MiniLF 4,5K Tribe7 + B-Cam E5-8 | Alexa MiniLF 4,5K Tribe7 + B-Cam E5-8 |
Operator steadicamu | Duli Georg Diemannsberger S1/E1-4 | S1/E1-4 |
Pierwsza asystentka kamery | Sabine Rösing B-Cam/Steadicam | B-Cam/Steadicam |
Pierwszy asystent kamery | Felix Jost A Cam, Flg.1-4, Red Monstro anamorph | A Cam, Flg.1-4, Red Monstro anamorph |
Pierwszy asystent kamery | Andreas Claren 42 DT B-Cam 2.Block | 42 DT B-Cam 2.Block |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Matthias Geisler 2DT | 2DT |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Niklas D.M. Gutsche 4 DT Addition | 4 DT Addition |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Caroline Prinz-Holtorf 3DT B-Cam (Nov 2022) | 3DT B-Cam (Nov 2022) |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Madeleine Ernst B-Cam, 33 DT 2.Block + 5 DT 1.Block | B-Cam, 33 DT 2.Block + 5 DT 1.Block |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Katja Nantke S1 / E 1-8 | S1 / E 1-8 |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Katharina Siegl 4DT A-Cam 2. Block | 4DT A-Cam 2. Block |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Christian Kuß | |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Stefan Baltz | |
Data wrangler / digital loader | Robert Ring Red Monstro /Alexa Mini | Red Monstro /Alexa Mini |
Podgląd wideo | Flemming Kruck substitut | substitut |
Podgląd wideo | Madeleine Ernst | |
Podgląd wideo | Jonathan Birk | |
Fotosista | Hendrik Heiden 3 DT Vertretung | 3 DT Vertretung |
Fotosista | Bernd Spauke | |
Reżyser | Sascha Vredeburg | |
Reżyserka | Süheyla Schwenk | |
Drugi reżyser | Bernd Reinink | |
Drugi reżyser | Lars Bretschneider | |
Asystentka reżysera(-rki) | Sabine Voltmann Vertretung 3 DT | Vertretung 3 DT |
Asystentka reżysera(-rki) | Lilli-Marie Schopp Block 2 | Block 2 |
Asystentka reżysera(-rki) | Diana Briant vom 02. - 05.05., 08. - 09.05. und 11.05.2023 | vom 02. - 05.05., 08. - 09.05. und 11.05.2023 |
Asystentka reżysera(-rki) | Deborah Falkenberg | |
Continuity / script supervisor | Andrea Wiedenfeld Blöcke 1 und 2 2022 & 2023 | Blöcke 1 und 2 2022 & 2023 |
Script continuity | Florian Hoffmann Vertretung | Vertretung |
Coaching aktorski | Ina Höffgen | |
Koordynacja (statyści) | Sabine Voltmann 6 DT | 6 DT |
Koordynacja (statyści) | Luca Meyer 5 DT | 5 DT |
Udźwiękowienie | Marco Krebs | |
Edycja dialogów (nadzór) | Marco Hanelt | |
Operator dźwięku (efekty synchroniczne) | Uwe Zillner | |
Imitator dźwięku | Uwe Zillner | |
Producentka | Carmen Stozek | |
Producer | Lisa Bayer | |
Assistant-/ junior producer | Annsophie Hanken | |
Producentka towarzysząca | Sabine Heinroth // 09.05.2023 - 15.12.2023 | // 09.05.2023 - 15.12.2023 |
Asystentka producenta(-tki) | Eileen Kier | |
Producent liniowy | Michael Tinney | |
Asystentka producenta(-tki) liniowego(-ej) | Anna Laura Börmck | |
Kierowniczka produkcji | Linda Hennig | |
Kierownik produkcji filmu | Olav Henk Production Executive | Production Executive |
Koordynator produkcji/ II kier. prod. | Patrick Bohndorf | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Maria Camilla Ziegler | |
Drugi kierownik produkcji | Jörg John Werner | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Marcel Franz Krankheitsvertretung Bielefeld | Krankheitsvertretung Bielefeld |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Robin Uhlmann | |
Kierownik planu | André Deindörfer | |
Asystent drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji ds. obiektów | Lukas Lasnik | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Beke Wolf Praktikantin Set-AL | Praktikantin Set-AL |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Nils Eichler Vertretung 1DT | Vertretung 1DT |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Quint Busch | |
Kierowca grupy filmowej | Manfred Koch Zusatz | Zusatz |
Kierowca grupy filmowej | Johannes Ehrentraut | |
Kierowca grupy filmowej | Jörg Ulbrich | |
Kierowca grupy filmowej | Morris Hoffmann | |
Kierowczyni grupy filmowej | Gina Rikhtehgar Addition | Addition |
Kierowca grupy filmowej | Erik Merten Block 2 | Block 2 |
Gończyni | Desiree Wilde 1. Block Okt-Dez 2022 | 1. Block Okt-Dez 2022 |
Gończyni | Marike Neumann Block 1+2 | Block 1+2 |
Gończyni | Noreen Erkardas 2.Block | 2.Block |
Scenarzysta wiodący | Sascha Vredeburg | |
Scenarzysta wiodący | Omar El-Saeidi | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Christian Neu [1] | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Patrick Brunken Episodes 5 & 6 | Episodes 5 & 6 |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Kirsten Loose | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Linda Brieda | |
Scenograf | Cedric Kraus | |
Asystentka scenografa(-ki) | Franziska Helmig | |
Asystent scenografa(-ki) | Manuel Schmidt | |
Art director | Anna Freiter | |
Dekoratorka wnętrz | Jenny Echelmeyer | |
Dekoratorka wnętrz | Frauke Schmitz-Justen | |
Asystentka dekoratora(-rki) wnętrz | Katrin Lesjak | |
Dekoracja wnętrz – zaopatrzenie | Alana Reimer 1.Block | 1.Block |
Rekwizytorka | Sarah Röntgen | |
Asystent pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Dominik Röntgen Folge 5-8 | Folge 5-8 |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Larissa Koch | |
Rekwizytorka planowa | Ann Katrin Hölz Block I, Folgen 1 - 4 | Block I, Folgen 1 - 4 |
Rekwizytor planowy | Roman Halassy | |
Dekoracja wnętrz | Petra Bossmann | |
Dekoracja wnętrz | Thomas Pax | |
Dekoracja wnętrz | Miriam Gröber | |
Dekoracja wnętrz | Jens Mommertz Zusatz Dresser | Zusatz Dresser |
Dekoracja wnętrz | Anuchai Wolfgang Dodo Lilienthal | |
Dekoracja wnętrz | Carsten Wesche-Böttcher | |
Dekoracja wnętrz | Ann Katrin Hölz Block 2 | Block 2 |
Szefowa pionu scenograficznego | Anna Dehardt Nov./Dez. 2022 | Nov./Dez. 2022 |
Asystentka dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Laura Tilstra Block 1 Krankheitsvertretung 6 Tage | Block 1 Krankheitsvertretung 6 Tage |
Asystentka dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Jessica Blum Block 2 | Block 2 |
Asystent dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Nikolai Soric DT 34-35 | DT 34-35 |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Stefan Möller | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Dennis Eichhof Bielefeld | Bielefeld |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Pia Esten | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Abi Roos | |
Budowa dekoracji | Olaf Beckert | |
Budowa dekoracji | Lorenzo Sartor | |
Budowa dekoracji | Till Hoffmann | |
Budowa dekoracji (malarka) | Pit Schnell | |
Stylista żywności | Daniel Brodt | |
Kierowca (dekoracje) | Sebastian Schwämmle | |
Transport rekwizytów | Henning Schneider | |
Transport rekwizytów | Markus Bollwerk | |
Clearing praw | Christina Syring Clearance Coordinator | Clearance Coordinator |
Konsultant ds. zrównoważonej produkcji filmowej | Thomas Matysiak Nominierung für den Nachhaltigkeitspreis Eisvogel 2024 | Nominierung für den Nachhaltigkeitspreis Eisvogel 2024 |
Koordynatorka do spraw bezpieczeństwa i higieny | Katharina Niebuhr 5 DT Bielefeld | 5 DT Bielefeld |
Koordynatorka scen intymnych | Julia Effertz | |
Opiekunka dzieci na planie | Inga Brock Medienpädagigische Fachkraft | Medienpädagigische Fachkraft |
Trenerka językowy / trenerka dialektów | Lena Lessing | |
Treserka zwierząt | Fränze Lüttich |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Bantry Bay Productions GmbH |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | Pauls Büro Komparsenabrechnung | Komparsenabrechnung |
Transport, podróże i zakwaterowanie | Frank H. Scheller (formerly Pickup24 KurierService) Courier services | Courier services |
Transport, podróże i zakwaterowanie | GCH Hotel Group Mercure Hotel Bielefeld Johannisberg | Mercure Hotel Bielefeld Johannisberg |
Transport, podróże i zakwaterowanie | Olaf Pultke Busunternehmen Tech Recce + Team-/Komparsenshuttle | Tech Recce + Team-/Komparsenshuttle |
Usługi produkcyjne | BPS Dienstleistungen und Services GmbH | |
Usługi produkcyjne | EasyExtra Software für digitale Komparsenabrechnung (Abrechnungspartner Pauls Büro) | Software für digitale Komparsenabrechnung (Abrechnungspartner Pauls Büro) |
Usługi produkcyjne | Filmcatering ex tempore | |
Usługi produkcyjne | Filmcatering ex tempore | |
Usługi produkcyjne | JOLA-Rent div. Schauspieleraufenthalte, WC, Generator Selbstfahrer, Corona Mobil, Setsprinter inkl. Material und Zelten, Wasseranhänger, Gully Service | div. Schauspieleraufenthalte, WC, Generator Selbstfahrer, Corona Mobil, Setsprinter inkl. Material und Zelten, Wasseranhänger, Gully Service |
Ewolucje kaskaderskie | PRODUCTION CONCEPT GmbH Stunt-Support | Stunt-Support |
Ewolucje kaskaderskie | PRODUCTION CONCEPT GmbH Stunt-Support | Stunt-Support |
Statyści / epizodyści | Agentur Eick & Weber Kleindarsteller, Specials, Doubles, Komparsen, Kinder (2. Block) | Kleindarsteller, Specials, Doubles, Komparsen, Kinder (2. Block) |
Statyści / epizodyści | Du Bist Film GmbH Ensemblesprecher (Postproduktion) | Ensemblesprecher (Postproduktion) |
Charakteryzacja i perukarstwo | JOLA-Rent Maske 7,5t | Maske 7,5t |
Dekoracje | Johnstown GmbH mit SpeedSet verwirklicht | mit SpeedSet verwirklicht |
Efekty specjalne | Feuerfest-SFX | |
Kostiumy | COMME des COSTUMES KB | KB |
Kostiumy | JOLA-Rent Garderobe 7,5t mit Hotbox und Garderobenanhänger | Garderobe 7,5t mit Hotbox und Garderobenanhänger |
Kostiumy | Kostümfundus Babelsberg GmbH | |
Kostiumy | Theaterkunst GmbH Kostümausstattung Theaterkunst | Theaterkunst |
Kostiumy | Wellenstein zeitgenössische Kostüme GmbH Ramona Klinikowski | Ramona Klinikowski |
Pojazdy i samoloty | Mannis-Garage Play vehicles including set support | Play vehicles including set support |
Pojazdy i samoloty | MP-Filmservice GmbH | |
Pojazdy i samoloty | Setlounge GmbH WC Anhänger Autrak | WC Anhänger Autrak |
Video/computer playback | PRODUCTION CONCEPT GmbH | |
Kamery i akcesoria | CAMCAR Filmgeräteverleih OHG Kamera / Licht / Grip | Kamera / Licht / Grip |
Kamery i akcesoria | Moonrocketfilms On Set Lab // DIT // Equipment | On Set Lab // DIT // Equipment |
Dźwięk (postprodukcja) | Wavefront Studios GmbH | |
Montaż obrazu | BMS BendixenMediaService Creative cut episode 1 to 8 | Creative cut episode 1 to 8 |
Postprodukcja obrazu | CinePostproduction GmbH |