Administratorka filmu | Hanna Görgen | |
Postproduction supervisor | Manni Gläser | |
Supervisor VFX | Tobias Kreißl | |
Digital compositor / compositing artist | Tobias Schreeck | |
Digital compositor / compositing artist | Felix Batzer | |
Digital compositor / compositing artist | Marco Haupt | |
Kolorysta | Martin Becker | |
Główna charakteryzatorka (makeup i fryzury) | Ulla Röling | |
Hair/makeup designer | Sonia Salazar-Delgado Make-up & Hair Design / Special Make-up FX / HoD | Make-up & Hair Design / Special Make-up FX / HoD |
Druga charakteryzatorka | Kirsten Rottner ZUSATZ | ZUSATZ |
Drugi charakteryzator | Kuno Schlegelmilch Personal Make up Artist O. Masucci | Personal Make up Artist O. Masucci |
Współpraca charakteryzatorska | Marion Giggenbacher Zusatz in NRW | Zusatz in NRW |
Efekty charakteryzatorskie | Schwerthelm Ziehfreund SFX Prosthetics und Spezialeffekte | SFX Prosthetics und Spezialeffekte |
Operator dźwięku na planie | Andreas Wölki | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Markus Hüser | |
Nadzór efektów specjalnych | Volker Lorig | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Mac Steinmeier Stunt-Coordination | Stunt-Coordination |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Jürgen Klein über Michael Mohr | über Michael Mohr |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Michael Mohr | |
Kaskader | Christian Petersson | |
Kaskader | Jürgen Klein | |
Kaskader | Marcel Stefanski | |
Szef wózkarzy / key grip | Stefan Sollich | |
Grip | Fabian Laschefski 2. Bühne | 2. Bühne |
Kostiumografka | Peri De Braganca 60iger/70iger Jahre | 60iger/70iger Jahre |
Costume supervisor | Daniele Gossens-Dommel | |
Druga kostiumografka | Anne Jacobi | |
Garderobiana | Julia Weyer | |
Garderobiana | Rachel Vogelheim | |
Garderobiana | Angelina Curilova costume designer assistent / Crowd Fitter 70s | costume designer assistent / Crowd Fitter 70s |
Wykonawczyni kostiumów (kostiumy dobierane) | Moni Wallberg Anfertigung O. Masucci | Anfertigung O. Masucci |
Szwaczka | Teresa Spang | |
Stażystka (pracownia kostiumów) | Lana Kunz | |
Montażysta | Hansjörg Weißbrich | |
Montaż on-line | Florian Amrath | |
Asystent montażysty(-ki) | Christian Maire | |
Asystent montażysty(-ki) | Raul Zropf | |
Asystentka montażysty(-ki) | Beabrice Bach | |
Kompozytor | Martin Todsharow | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Emil Jevtic | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Andreas Latosinszky Die letzten 6 Tage OB | Die letzten 6 Tage OB |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Andreas Latosinszky | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Bernd Kremer | |
Reżyser castingu | Uwe Bünker | |
Autor zdjęć filmowych | Carl-Friedrich Koschnick | |
Autorka zdjęć filmowych - III ekipa | Jacqueline Hochmuth | |
Operator kamery | Ansgar Krajewski | |
Pierwszy asystent kamery | Philipp Dönch | |
Pierwsza asystentka kamery | Sabine Rösing B-Cam, whole Shoot | B-Cam, whole Shoot |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Ruben Thöndel A-Cam | A-Cam |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Jacqueline Hochmuth A & B Cam / 10DT | A & B Cam / 10DT |
Podgląd wideo | Jacqueline Hochmuth | |
Reżyser | Oskar Roehler | |
Druga reżyserka | Andrea Picht | |
Asystentka reżysera(-rki) | Phoebe Jardine | |
Script continuity | Dana Thiel | |
Stażysta (pion reżyserii) | Irman Thiessen NRW | NRW |
Realizator zgrania dźwięku | Hubertus Rath | |
Udźwiękowienie | Kai Tebbel | |
Producent | Markus Zimmer | |
Producent | Stefan Arndt | |
Producent | Uwe Schott | |
Producer | Laura Roll | |
Stażysta (dział produkcji) | Daniel Steyer | |
Producent liniowy | Andreas Habermaier | |
Dysponent / planer produkcyjny | Andrej Koch | |
Kierownik produkcji filmu | Gernot Valendzik | |
Kierownik studia | Michael Hilscher | |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Marvin Gräter Production Assistance | Production Assistance |
Kierownik planu | Mario Striehn | |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Michael Kleinfeld | |
Kierowca grupy filmowej | Leon Balk | |
Kierowca grupy filmowej | André Philipp | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji (biuro) | Denise Papen | |
Goniec | Sven Müller [2] 3 DT Zusatz | 3 DT Zusatz |
Goniec | Florian Klapetz | |
Gończyni | Mona Sadowski | |
Goniec | Collin Carus-Ottilige | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Klaus Richter [1] | |
Autor pomysłu | Klaus Richter [1] | |
Autor pomysłu | Oskar Roehler | |
Audiodeskryptor | Detlef Tomschke | |
Scenografka | Utta Hagen Set Dec und Organisation Studiobauten | Set Dec und Organisation Studiobauten |
Asystentka scenografa(-ki) | Anja Schönberg | |
Art director | Markus Schütz | |
Rekwizytorka | Dagmar Wiggenhauser | |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Katrin 'Käthe' Skora | |
Rekwizytor planowy | Jan Feil | |
Dekoracja wnętrz | Daniel Arnold [1] Setdresser/Setbaubühne | Setdresser/Setbaubühne |
Asystentka dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Laura Kluth | |
Ogrodnik (projektowanie ogrodów) | Stephan van Geldern | |
Budowa dekoracji | Andreas J Klein Zusatz Vorbau | Zusatz Vorbau |
Budowa dekoracji (malarz) | Enrico Andreska Sprayer, Köln | Sprayer, Köln |
Transport rekwizytów | Jochen Richter | |
Redaktor | Alexander Bickel | |
Redaktorka | Cornelia Ackers | |
Redaktorka | Andrea Hanke | |
Project manager | Robert Wunsch | |
Project manager | Rebecca Hoheisel | |