Administrator filmu | Pit Bug | |
Asystentka administratora(-rki) filmu | Petra Renner-Neubrand | |
Postproduction supervisor | Niels Rinke | |
Kolorystka | Fabiana Cardalda | |
Druga charakteryzatorka | Annette Schirmer | |
Druga charakteryzatorka | Alisza Pfeifer Betreuung Jürgen Vogel | Betreuung Jürgen Vogel |
Druga charakteryzatorka | Nadine Scherer | |
Operator dźwięku na planie | Fabien Loucheur 2nd Unit by the day | 2nd Unit by the day |
Operator dźwięku na planie | Sylvain Remy | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Fabien Loucheur | |
Drugi asystent operatora(-rki) dźwięku | Thorsten Miess | |
Drugi asystent operatora(-rki) dźwięku | Lukas Brandes | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Torsten Jerabek | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Tanja Pelster | |
Choreografia scen walki | Rainer Werner | |
Kaskader | Igor Tjumenzev Double | Double |
Kierowca precyzyjny | Marcel Stefanski | |
Konstrukcje do ewolucji kaskaderskich | Benjamin Nippe Safety rigger | Safety rigger |
Konstrukcje do ewolucji kaskaderskich | Tanja Pelster | |
Szef wózkarzy / key grip | Kim Mikkelsen | |
Grip | Nicoline Kurth Kranzusatz + 3DT | Kranzusatz + 3DT |
Grip | Fabian Laschefski 2. Bühne | 2. Bühne |
Grip | Franz Schneider | |
Pilot drona | Julian Schmelzle | |
Kostiumografka | Ute Paffendorf | |
Druga kostiumografka | Marita Hoffjann | |
Garderobiana | Serena Matlas Vertretung 2 Wochen + Zusatz | Vertretung 2 Wochen + Zusatz |
Garderobiana | Minsun Kim | |
Garderobiana | Michelle Kleinsorg | |
Wykonawczyni kostiumów (kostiumy dobierane) | Moni Wallberg div. Anfertigungen Hauptcast | div. Anfertigungen Hauptcast |
Asystentka montażysty(-ki) | Nadine Goermar | |
Nadzór muzyczny | Philipp Vidovic | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Horst Mann | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Oliver Noell | |
Operator / obsługa konsoli sterującej oświetleniem | Constantin Tschauder | |
Operator / obsługa konsoli sterującej oświetleniem | Milan Spira | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Dominik Fischerkoesen | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Felix Buchholz | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Martin Kircher [1] | |
Asystent oświetlacz | Mike Losse | |
Reżyserka castingu | Phillis Dayanir | |
Reżyserka castingu | Johanna Hellwig | |
Autor zdjęć filmowych | Martin Langer | |
Operator kamery | Julian Schmelzle 1DT | 1DT |
Operator kamery | Jonathan Ibeka | |
Pierwszy asystent kamery | Felix Jost C-Cam, Mini, 1DT Zusatz | C-Cam, Mini, 1DT Zusatz |
Pierwszy asystent kamery | Tord Erhard B-Cam / 26DT | B-Cam / 26DT |
Pierwszy asystent kamery | Valentin Hoepner B Cam / cooke S4 | B Cam / cooke S4 |
Pierwszy asystent kamery | Christian Graf A-CAM | A-CAM |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Laura Wilke 5 Tage B-Kamera | 5 Tage B-Kamera |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Lisa Bühl B Kamera | B Kamera |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Henry Lais A cam | A cam |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Andre Paulssen | |
Podgląd wideo | Jonas Karg | |
Fotosista | Bernd Spauke | |
Reżyserka | Viviane Andereggen | |
Druga reżyserka | Henrike Wöbking | |
Asystentka reżysera(-rki) | Jana Schütt | |
Script continuity | Annie Großmann | |
Coaching aktorski (dzieci) | Yvette Dankou | |
Realizator zgrania dźwięku | Gerald Cronauer Dialogmischung | Dialogmischung |
Montażysta dźwięku | Erik Reck | |
Imitator dźwięku | Wilmont Schulze | |
Producent | Christian Becker Westside | Westside |
Koproducent | Martin Moszkowicz Constantin | Constantin |
Koproducentka | Patricia Schnitzler Constantin | Constantin |
Producent liniowy | Oliver Nommsen | |
Kierownik produkcji filmu | Steffen Müller [1] | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Helga Kles Köln & Mettmann | Köln & Mettmann |
Drugi kierownik produkcji | Marten Riese | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Daniel Timm | |
Kierownik planu | Sven Rosenkranz | |
Kierownik planu | Manuel Faber | |
Sekretarka produkcji | Julia Becker | |
Asystentka kierownika(-czki) zdjęć | Melanie Weber | |
Kierowca grupy filmowej | Erik Merten | |
Kierowca grupy filmowej | Carsten Stein September (NRW) | September (NRW) |
Kierowca grupy filmowej | Detlev Nocke | |
Kierowca grupy filmowej | Rafael Walczak | |
Gończyni | Farah Caroline Woditschka Aushilfsweise | Aushilfsweise |
Gończyni | Nora Maib | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Sina Flammang | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Doris Laske | |
Script reader | Simon Hauschild | |
Scenograf | Thorsten Sabel | |
Asystentka scenografa(-ki) | Rose Maria Tharakan | |
Dekoratorka wnętrz | Heike Steen | |
Asystentka dekoratora(-rki) wnętrz | Petra Bossmann | |
Rekwizytorka | Katja Luger | |
Rekwizytorka | Debbie Holler Prep | Prep |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Steffi Kammer | |
Rekwizytorka planowa | Sandra Münchenbach bis 29.8.18 | bis 29.8.18 |
Rekwizytorka planowa | Kathrin Zimmer 2. Hälfte, ab 29.08 | 2. Hälfte, ab 29.08 |
Dekoracja wnętrz | Jens Mommertz | |
Dekoracja wnętrz | Susanne Hartmann | |
Dekoracja wnętrz | Mikael Riou | |
Asystent dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | Christian Schanzenbach | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Frank Meter | |
Główna malarka (dekoracje) | Silke Putz | |
Budowa dekoracji (malarz) | Pierre Galic backup | backup |
Budowa dekoracji (malarka) | Lisa Schmitt | |
Transport rekwizytów | Jens Päkel | |
Transport rekwizytów | Markus Bollwerk | |
Choreografka | Tatjana Feldmann | |
Opiekunka dzieci na planie | Inga Brock Medienpädagogische Fachkraft | Medienpädagogische Fachkraft |
Opiekunka dzieci na planie | Ellen Treuer Medienpädagogische Fachkraft | Medienpädagogische Fachkraft |