Aktor(ka)Nazwisko postaciAktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme
Rodrigo Garcia AlvesFather Gaylord [RG]
Bishop BlackQueen Bitch [RG]
Tchi vettCaptain Faggotron [RG]
Pina BrutalThe Dick Reader [RD]
Skyler FosterAltar Boy 1/Maurice [RD]
Bernd RaucampOlder Man (Mr. Smith, Sr.) [RD]
Peach BlausHunky Jesus [RD]
Kitty HawkSally, Mr. Smith's secretary [RE]
Sam ParfittDandy Sub 1 [RE]
Popo FanDandy Sub 2 [RE]
Caine PanikAltar Boy 2 [RE]
Jona RexAltar Boy 3 [RE]
Jeanni RudiDoctor [RE]
Angel KaDonny [RE]
Loulou Griffith-JonesDoctor 2 [RE]
Kay GarnellenSausage Worker/Bear [RE]
Theo MeowNazi 1 [RE]
Tristan RehboldNazi 2 [RE]
Florian SchmittNazi 3 [RE]
Harvey RabbitClub Kid 1 [RE]
Vanessa JúpiterClub Kid 2 [RE]
Phillip LawtonStreet Singer [RE]
Christian TanThe Naked Cellist [RE]
Mutter ErdeThroatsinger [RE]
Daisy DeepAnus of Hell [RE]
Rob FranzDriver [RE]
Shady DarlingHairsalon Worker 1 [RE]
Juno HerrHairsalon Worker 2 [RE]
Sa shaHairsalon Worker 3 [RE]
Andrea BirminghamFox [RE]
In BetweenWolf/Softcock man [RE]
Amanda HalbrockHorse [RE]
Jorge The ObsceneGoat/Pan/Softcock man [RE]
Lilly LascivaFairy 1 [RE]
Finn PeaksFairy 2 [RE]
Pussy RanzPuppy 1 [RE]
Aurelius BorealisPuppy 2 [RE]
Darling FitchDemon 1 [RE]
Tessi GomesDemon 2 [RE]
Phi laDemon 3 [RE]
Jo PolluxDemon 4 [RE]
Emanuele FarandaDemon 5 [RE]
Lukas BrockSoftcock man [RE]
Edo 1ncandenzaSoftcock man [RE]
HP LoveshaftSoftcock man [RE]
Jenő DugonicsSoftcock man [RE]
Özgür Erkök MoroderSoftcock man [RE]
Christo TeeSoftcock man [RE]
Walter CrassholeParty-goer [RE]
Danger MatriarchistParty-goer [RE]
Milena MegamindParty-goer [RE]
Chartreuse ColemanParty-goer [RE]
Ki kiParty-goer [RE]
Luce deLireParty-goer [RE]
Sultan of FilthParty-goer [RE]
Ni NaParty-goer [RE]
Jo eyParty-goer [RE]
Nikolaj Tange LangeParty-goer [RE]
Al mondParty-goer [RE]
Stephen SchooleyParty-goer [RE]
Jowe HarfoucheParty-goer [RE]
Mehmet BalikciBartender [RE]
AktywnośćNazwiskoAdnotacja
Producent VFXAmir Ovadia Steklov
Reżyserka animacji 2DVerena Borawski
Reżyserka animacji 2DRosa Peschken
Motion graphics designerMaria Lissel
2D artistMaria Lissel
2D artistRory Midhani
KolorystaLukas Link
Hair designerFannie Headäk
Charakteryzator(ka)Caine Panik
Efekty charakteryzatorskieRobert Franz
Asystentka operatora(-ki) dźwiękuIanni Luna
Asystent(-ka) operatora(-ki) dźwiękuAnnebel Ugrinsky
Asystent operatora(-ki) dźwiękuJC Dozal
Asystentka operatora(-ki) dźwiękuChristine Sweenez
Operator dźwięku (efekty boczne i atmosfery)JC Dozal
Operatorka dźwięku (efekty boczne i atmosfery)Ianni Luna
Operator(ka) dźwięku (efekty boczne i atmosfery)Annebel Ugrinsky
Wózkarz/-rkaFlupsi Upsi
KostiumografkaAmanda Halbrock
Drugi(-ga) kostiumograf(ka)-Anouk Hatinguais
MontażystaHarvey Rabbit
MontażystaMaksim Mladzinau
Asystent(ka) montażysty(-ki)-Anouk Hatinguais
Asystentka montażysty(-ki)Yola Karageorgieva
Montaż (efekty VFX)Robert Franz
KompozytorJC Dozal
MuzyczkaMagdalena Jacob
Mistrz(-yni) oświetlenia / gaffer(ka)Merlin J. Noak
Mistrz(-yni) oświetlenia / gaffer(ka)Nate Pischner
Asystent(ka) oświetlacz(ka)Merlin J. Noak
Asystent(ka) oświetlacz(ka)Richard Lu Jia Wellershoff
Asystent(ka) oświetlacz(ka)Flupsi Upsi
Asystent oświetlaczVincent Jerome [1]
Asystentka oświetlaczkaCora Lightning
Asystent oświetlaczHéctor Calderón Freire
Autor(ka) zdjęć filmowychNate Pischner
Pierwszy(-sza) asystent(ka) kamerya. sophron
Pierwsza asystentka kameryVictorica Bergmann
Pierwszy(-sza) asystent(ka) kameryFlupsi Upsi
Pierwsza asystentka kameryPavlina Komonova
ReżyserHarvey Rabbit
Sound supervisor / reżyserka dźwiękuJuli Saragosa
Inżynier dźwięku (mastering)Thorsten Hoppe
UdźwiękowienieJuli Saragosa
UdźwiękowienieFrancesca Rotundo
Asystent reżysera(-rki) dźwięku / asystent udźwiękowieniaJC Dozal
ProducentkaVanessa Júpiter
ProducentHarvey Rabbit
Kierowniczka planuChristine Sweenez
Kierowniczka planuInga Knobloch
Kierownik planuImran Akyol
Kierownik planuNiklas Marzinek
Asystentka kierownika(-czki) produkcjiChristine Sweenez
Asystent kierownika(-czki) produkcjiVincent Jerome [1]
Asystentka kierownika(-czki) produkcjiEra Trammer
Asystent kierownika(-czki) produkcjiMichel Brzozowski
Asystent(ka) kierownika(-czki) produkcjiRichard Lu Jia Wellershoff
Asystent kierownika(-czki) produkcjiAnton Buzal
Asystent kierownika(-czki) produkcjiImran Akyol
Asystent kierownika(-czki) produkcjiHenry Böttcher
Autor scenariusza / scenarzystaHarvey Rabbit
ScenografkaLéna Hoschek
Scenograf(ka)Pussy Ranz
StolarkaRobyn Pan
Artystka-graficzkaJudy Moore
Catering (kucharz/-rka na planie)HP Loveshaft
Catering (kucharka na planie)Martha Moroni
Catering (kucharz na planie)Imran Akyol
Catering (kucharka na planie)Vanessa Júpiter
Catering (kucharz/-rka na planie)Mic Oala
Catering (kucharz na planie)Emanuele Faranda
Catering (na planie)Jens Kraushaar
Rozstawianie napisówJohn Eje Thelin

Firmy produkcyjne

FirmaAdnotacja
Filmarche Berlin e.V. [de]
Coproducer
Coproducer
Transmenace Productions [de]

Festiwale

RokKrajFestiwalAdnotacja
2023NiderlandyInternational Film Festival Rotterdam (IFFR)
RodzajKrajDataAdnotacja
Prapremieraśroda, 01.02.2023Filmfestival Rotterdam