Początek zdjęć | 01.06.2021 |
---|---|
Koniec zdjęć | 01.10.2021 |
Lokacje zdjęciowe | Sachsen-Anhalt, Brandenburg, Berlin |
Rejony, w których realizowano zdjęcia | Niemcy - Brandenburgia |
Czas trwania odcinka | 45 |
---|---|
Odcinki od/do | 25-36 |
Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Jane Chirwa | Ann-Christin Heffner [GS] | |
François Goeske | Kilian Hirschfeld [GS] | |
Timmi Trinks | Marc Abel [GS] | |
Neil Malik Abdullah | Sami Malouf [GS] | |
Esther Schweins | Julia Salomon [GS] | |
Martin Bretschneider | Dr. Claas Steinebach [GS] | |
Birte Hanusrichter | Madeleine 'Koko' Konrad [GS] | |
Till Trenkel | Paul Paulsen [GS] | |
Asli Melisa Uzun | Aylin [GS] | |
Werner Daehn | Michael Kelting [GS] | |
Thiago Braga de Oliveira | Oscar Ribeiro-Weingartner [GO] | |
Jaime Ferkic | Korbinian von Thur [GO] | |
Matthias Gärtner | Tino Bröcker [GO] | |
Daniel Hartwig | Joschi Behrend [GO] | |
Eva Löser | Annika Zoey Winter [GO] | |
Anne-Marie Waldeck | Tessa Brandt [GO] | |
Carina Wiese | Nadine Eriksen [GO] | |
Oliver Bender | Paul Hoffmann [GO] | |
Lea Fassbender | Katja Mikulla [GO] | |
Emelie Kundrun | Rebecca Bordemann [GO] | |
Ben Andrews Rumler | Samory Konde [GO] | |
Sıla Şahin-Radlinger | Saskia von Bosch [GO] | |
Falk-Willy Wild | Peter Jansen [GO] | |
Nicola Ransom | Karoline Bockholt [GO] | |
Doreen Fietz | Nicole Janko [GO] | |
Suzan Anbeh | Janina Bordermann [GO] | |
Kristian Kiehling | Max Engler [SU] | |
Michael S. Ruscheinsky | Diether Bonko [SU] | |
Ole Eisfeld | Falko Haase [GS] | |
Lucas Lentes | Eugen Porst [GS] | |
Julian Mau | Yannik Moldrow [GS] | |
Julia Borchardt | Frau Ammann [RD] | |
Yusuf Edy Erdugan | Ferhat Gökay [RD] | |
Aimée Gneist | Linda Lassen [RD] | |
Sebastian Becker | Mike Heiter [RD] | |
Ben Alexander Weinberger | Jamal [RD] | |
Ryan Wichert | Marvin Bäcker [RD] | |
Selin Kavak | Sakine Gökay [RD] | |
Alexander Czerwinski | Dieter Django Kohl [DO] | |
Martin Glade | Thomas Nolting [DO] | |
Stefanie Höner | Elfie Hirschfeld [DO] | |
Florian Kroop | Stan [DO] | |
Jenny Meyer | Alena Stern [DO] | |
Karoline Bär | Kathrin Hurtner [DO] | |
Simon Mantei | Jakob Carstens [DO] | |
Clara Vogt | Emma Bockholt [DO] | |
Usha Rani | Robina Gonzalez [DO] | |
Marius Biegai | Norbert Bäcker [DO] | |
Celine Börner | Selina Serdar "Line" [RE] | |
Tobias M. Giesecke | Peer Röbling [RE] | |
Simon Böer | Robert Wieslau [RE] | |
Urs Remond | David Noris | |
Patrick Kalupa | Ruben Schwarzkopf |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
Administratorka filmu | Cornelia Harwath | |
Postprodukcja obrazu (koordynator) | Christof Debler | |
Kolorysta | Torben Johnen Colorist | Colorist |
Kolorystka | Natalie Maximova | |
Druga charakteryzatorka | Anja Drewermann 8 Folgen | 8 Folgen |
Druga charakteryzatorka | Marlen Elstner | |
Druga charakteryzatorka | Yvonne Joseph Maskenbildnerin | Maskenbildnerin |
Druga charakteryzatorka | Jeannette Tripodi | |
Druga charakteryzatorka | Nadine Vieker Vertretung 2. Maske 12DT | Vertretung 2. Maske 12DT |
Druga charakteryzatorka | Claudia Rotoli | |
Współpraca charakteryzatorska | Stephanie Frank auch SFX | auch SFX |
Współpraca charakteryzatorska | Katharina Britze | |
Operator dźwięku na planie | Wolfgang Widmer 3rd season | 3rd season |
Operator dźwięku na planie | Justus Wirth 2nd Unit | 2nd Unit |
Konstrukcje do ewolucji kaskaderskich | Alexander Kusmak for Stunt at Work GmbH | for Stunt at Work GmbH |
Szef wózkarzy / key grip | Sergej Gorn | |
Szef wózkarzy / key grip | Frank (Schmidti) Schmidt III.Staffel - Block1-3 | III.Staffel - Block1-3 |
Grip | Sergej Gorn 2 Tage | 2 Tage |
Kostiumografka | Silke C. Schmidt | |
Druga kostiumografka | Cordula Standke | |
Druga kostiumografka | Lydia Rettig | |
Garderobiana | Nele Lübke | |
Garderobiana | Rebecca Reinhard Block 2 & 3 | Block 2 & 3 |
Garderobiana | Anja Strelets | |
Dodatkowa garderobiana | Anna-Luisa Ruther | |
Montażystka | Dagmar Dick | |
Montażystka | Julia Dupuis | |
Montażysta | Kjell Peterson | |
Asystent montażysty(-ki) | Christian Klimetzki Episodes 29-32 | Episodes 29-32 |
Asystent montażysty(-ki) | Lukas Leistritz Folgen 25-28 | Folgen 25-28 |
Asystent montażysty(-ki) | Daniel May [2] 9 days | 9 days |
Kompozytorka | Anna Kühlein episodes 21-24 | episodes 21-24 |
Kompozytor | Kerim König | |
Kompozytor | Christian Biegai | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Andreas Latosinszky | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Hannes Kleinknecht | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Paul Pallapies Block III | Block III |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Benedikt Schneider | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Marian Bouwmann 11 Tage | 11 Tage |
Asystent oświetlacz | Marian Bouwmann 9 Tage Zusatz | 9 Tage Zusatz |
Reżyserka castingu | Silke Koch | |
Reżyserka castingu | Karen Wendland | |
Autor zdjęć filmowych | Thomas Ch. Weber | |
Autor zdjęć filmowych | Erik Krambeck | |
Autor zdjęć filmowych | Marcus Stotz | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Benjamin Raeder | |
Operator drona | Martin Paschkowski | |
Operator kamery | Florian J. Raasch B-Cam & 2nd Unit DP | B-Cam & 2nd Unit DP |
Pierwszy asystent kamery | Florian Ritter | |
Pierwszy asystent kamery | Roman Müllers | |
Pierwszy asystent kamery | Peter Zender A-Focus | A-Focus |
Pierwszy asystent kamery | Niklas Dietz B Kamera Block 3 | B Kamera Block 3 |
Pierwszy asystent kamery | Kristian Lerch A-Cam | 2DT Vertretung | A-Cam | 2DT Vertretung |
Pierwszy asystent kamery | Mathieu von Chamier | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Rodrigo Levy | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Tom Siegert B Cam (Arri Alexa) 1st + 2nd Block | B Cam (Arri Alexa) 1st + 2nd Block |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Martin Paschkowski | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Roman Müllers | |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Christin Jahrmärker Block 1 | Block 1 |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Alexandr Razgon Vertretung 2DT | Vertretung 2DT |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Kai Georgi Ersatz DT | Ersatz DT |
Data wrangler / digital loader | Tom Siegert (Arri Alexa/Mini, Silverstack) + Video Operator | (Arri Alexa/Mini, Silverstack) + Video Operator |
Data wrangler / digital loader | Jakob Härtel + Videooperator | + Videooperator |
Fotosistka | Conny Klein | |
Reżyser | Gero Weinreuter 4 Folgen, Staffelstart | 4 Folgen, Staffelstart |
Reżyser | Franco Tozza | |
Reżyserka | Franziska Jahn | |
Druga reżyserka | Mareike Sophie Danisch | |
Drugi reżyser | Tobias Katzmann | |
Druga reżyserka | Moana Ziegler 4 Folgen | 4 Folgen |
Drugi asystentka reżysera(-rki) | Antonia Justus | |
Script continuity | Christian Thébaud Folge 29-36 | Folge 29-36 |
Koordynacja (statyści) | Christian Theisinger | |
Koordynacja (statyści) | Haiko Neumann 1 shooting day 23.9.2021 | 1 shooting day 23.9.2021 |
Edycja dialogów | Stephan Radom Dialog-Editing Staffel 2&3 | Dialog-Editing Staffel 2&3 |
Edycja dialogów | Michael Bötticher Episode 33 | Episode 33 |
Producentka | Milena Maitz | |
Producer | Julia Kleinhenz | |
Producer | Fabian Pöhlmann | |
Producent liniowy | Falk Sanne | |
Kierowniczka produkcji | Isabel Büttner-Debatin | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Janine Kaiser | |
Koordynator bezpieczeństwa i higieny pracy | Marcel Bang Departement Head | Departement Head |
Druga kierowniczka produkcji | Caroline Krtschmarsch | |
Drugi kierownik produkcji | Maik Winter | |
Drugi kierownik produkcji | Stefan Wesenberg | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Tom Semmler | |
Sekretarka produkcji | Elsa Lehmann | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Sarah Ciminski | |
Kierowca grupy filmowej | Bernd 'Barnie' Polzin | |
Kierowca grupy filmowej | Andreas Abraham | |
Kierowca grupy filmowej | Marcus Weber [1] | |
Gończyni | Antonia Justus | |
Goniec | Yannick Wenk | |
Gończyni | Kathrin Haberlach Set Runner + teils Assistentin der Aufnahmeleitung | Set Runner + teils Assistentin der Aufnahmeleitung |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Heike Brückner von Grumbkow | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Jörg Brückner | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Lucas Flasch | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Beliban zu Stolberg | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Cornelia Deil | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Isabella Oliveira Parise Kröger | |
Scenografka | Juliane Hoffrecht | |
Asystent scenografa(-ki) | Felix Scholz Folgen 29-32 | Folgen 29-32 |
Asystentka scenografa(-ki) | Tina Rix | |
Rekwizytor | Philipp Wiynck | |
Rekwizytorka | Dagmar Schugk 2.Staffel | 2.Staffel |
Rekwizytorka | Kerstin Nicklisch Staffel III / Block 1+2 | Staffel III / Block 1+2 |
Rekwizytor planowy | Tim Herfurth | |
Rekwizytor planowy | Michael Kaplick III.Staffel | III.Staffel |
Rekwizytorka planowa | Isabella Schvartzman 4 Tage (Vertretung) | 4 Tage (Vertretung) |
Rekwizytorka planowa | Nadja Buck 3 Season 1+2 Block | 3 Season 1+2 Block |
Asystentka rekwizytora(-ki) | Lisa Halada | |
Asystent dyżurnego(-ej) rekwizytora(-rki) | David Feldhinkel | |
Additional location scout / drugi asystent kierownika(-czki) planu | Florian Hinz | |
Artystka-graficzka | Wiebke Dane | |
Transport rekwizytów | Tino Werner | |
Redaktor | Andreas Jakobs-Woltering |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Studio.TV.Film GmbH |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Usługi produkcyjne | Buchmann & Lechner GbR MundHarmonie 54 Drehtage | 54 Drehtage |
Usługi produkcyjne | Fast Assistance Masken-, Kostümmobil, Darstelleraufenthalt, Basisaggregat | Masken-, Kostümmobil, Darstelleraufenthalt, Basisaggregat |
Usługi produkcyjne | Filmschatten UG Fahrzeug Umsetzung / WC Wagen | Fahrzeug Umsetzung / WC Wagen |
Usługi produkcyjne | Filmservice Berlin-Brandenburg Day and night guarding | Day and night guarding |
Usługi produkcyjne | MAWES Filmcatering GbR 26.08. - 01.10.2021 | 26.08. - 01.10.2021 |
Statyści / epizodyści | agentur wanted | |
Statyści / epizodyści | LEON Actionteam Specialist in rescue services | Specialist in rescue services |
Statyści / epizodyści | LEON Actionteam Professional actor police | Professional actor police |
Kostiumy | Theaterkunst GmbH Kostümausstattung KB: Silke C. Schmidt | KB: Silke C. Schmidt |
Kostiumy | Wellenstein zeitgenössische Kostüme GmbH KB: Silke C. Schmidt | KB: Silke C. Schmidt |
Pojazdy i samoloty | film-autos.com GbR Prop vehicles | Prop vehicles |
Pojazdy i samoloty | LEON Actionteam Police vehicles | Police vehicles |
Pojazdy i samoloty | LEON Actionteam Rescue car | Rescue car |
Pojazdy i samoloty | OCC Oldies & Classic Cars GmbH Vehicles & Transport (multiple) | Vehicles & Transport (multiple) |
Rekwizyty | Delikatessen Requisiten Fundus Berlin oHG Möbel, Leuchten, Kunst, Technik, Dekorationsartikel | Möbel, Leuchten, Kunst, Technik, Dekorationsartikel |
Rekwizyty | FTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH alle Bereiche Berlin | alle Bereiche Berlin |
Rekwizyty | GRAFIKWERK Moviephones | Moviephones |
Rekwizyty | Hahn-Grafix Graphic Artist | Graphic Artist |
Rekwizyty | New Wave Kreativmanufaktur (Felix Schmidt) |
Rodzaj | Kraj | Nadawca | Data/godzina | Adnotacja |
---|---|---|---|---|
Pierwsza emisja | Niemcy | ZDF [de] | środa, 29.01.2020, godz. 19.25 |