Administratorka filmu | Manuela Heitmann inkl. Förderabrechnung | inkl. Förderabrechnung |
Asystent administratora produkcji | Felix Faißt | |
Producent VFX | Philipp Weinrich The Post Republic | The Post Republic |
Główna charakteryzatorka (makeup i fryzury) | Hanna Hackbeil | |
Druga charakteryzatorka | Marika Knappe | |
Współpraca charakteryzatorska | Stephanie Hanf | |
Współpraca charakteryzatorska | Doreen Kindler | |
Współpraca charakteryzatorska | Stefanie Dimitrow | |
Współpraca charakteryzatorska | Nadine Tschöpe | |
Stażystka (pion charakteryzacji) | Rebecca Rühle | |
Operator dźwięku na planie | Axel Arft | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Daniel de Homont | |
Nadzór efektów specjalnych | Stephan von Tresckow | |
Modelarz | Holger Delfs | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | René Lay für LayStunts | für LayStunts |
Grip | Mark Müller 2 Wochen Vertretung | 2 Wochen Vertretung |
Grip | Christopher Huck Ab DT 8 | Ab DT 8 |
Kostiumografka | Sabine Böbbis | |
Druga kostiumografka | Anna-Katharina Eck | |
Garderobiany | Schwarz Uta | |
Garderobiana | Doris Bartelt | |
Costume interpreter | Kristina Weiß | |
Dodatkowa garderobiana | Caroline Niestroj | |
Dodatkowa garderobiana | Diana Wangler | |
Farbowanie kostiumów | Benjamin Tyrrell | |
Farbowanie kostiumów | Friederike Roolf textile graphics (uncredited) | textile graphics (uncredited) |
Farbowanie kostiumów | Jan Dieckmann KB : Sabine Böbbis,Kostümbau | KB : Sabine Böbbis,Kostümbau |
Montażysta | Florian Miosge | |
Asystent montażysty(-ki) | Lars Möller | |
Kompozytorka | Anna Luca Mohrhenn | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Henning Blum | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Oliver Freier | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Ben Rahf | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Leon Barnikol | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Martin Beck | |
Asystent oświetlacz | Knut Weber | |
Asystent oświetlacz | Atilla Opel 10 DT Zusatz - Lichtassistent | 10 DT Zusatz - Lichtassistent |
Casting (statyści i epizodyści) | Matthias Börner | |
Autor zdjęć filmowych | Lars Liebold | |
Operator - autor dodatkowych zdjęć | Tobias Jall | |
Pierwszy asystent kamery | Tom Schünemann Zusatz B-Cam Red Epic MX | Zusatz B-Cam Red Epic MX |
Pierwszy asystent kamery | Tobias Rost | |
Pierwszy asystent kamery | Christoph Greiner Zusatz B Kamera | Zusatz B Kamera |
Pierwsza asystentka kamery | Waya Shirkhan Zusatz B Kamera | Zusatz B Kamera |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Philipp Hoch | |
Data wrangler / digital loader | Sebastian Altmann 7 DT Zusatz, Einarbeitung DA | 7 DT Zusatz, Einarbeitung DA |
Data wrangler / digital loader | Jan Gutgesell | |
Podgląd wideo | Mike Freudenthaler | |
Fotosista | Georges Pauly | |
Reżyser | Hendrik Hölzemann | |
Druga reżyserka | Susanne Sickert Krankheitsablöse | Krankheitsablöse |
Drugi reżyser | Michael Kunzler leider am 10.DT wg. privat ausgestiegen | leider am 10.DT wg. privat ausgestiegen |
Asystent reżysera(-rki) | Matthias Börner | |
Script continuity | Anne Kodura | |
Koordynacja (statyści) | Moritz Richard Schmidt | |
Producent | Guido Schwab | |
Producent | Marcel Lenz | |
Stażystka (dział produkcji) | Luisa Schnicker de Piza | |
Kierowniczka produkcji | Sophie Cocco | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Astrid Schütz | |
Drugi kierownik produkcji | Martin Pelzl | |
Kierownik planu | Marcus Goldhahn | |
Asystentka drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji | Kerstin Stein | |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Karl Pinzon Bustillo | |
Kierowca grupy filmowej | Willy Necke | |
Kierowca grupy filmowej | Björn S. Breyer Fahrer Bergfest | Fahrer Bergfest |
Kierowczyni grupy filmowej | Sophie Wruck Zusatzfahrerin | Zusatzfahrerin |
Kierowca grupy filmowej | Marc Böttcher | |
Autor scenariusza / scenarzysta | André Bergelt | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Hendrik Hölzemann | |
Scenograf | Stephan von Tresckow | |
Asystentka scenografa(-ki) | Lisa Kumpf | |
Art director | Ron Oemus | |
Rekwizytor | Christoph Stehr Außenrequisitenassistent | Außenrequisitenassistent |
Rekwizytorka | Christine Jahn | |
Rekwizytorka planowa | Julia Friebe | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Martin Lischke | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Frank Leichauer | |
Budowa dekoracji | Daniel Lange Bereitstellung kompetendesTeam | Bereitstellung kompetendesTeam |
Budowa dekoracji | Stefan Schiek | |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Inka Perl propmaker | propmaker |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Holger Delfs miniatures / props | miniatures / props |
Artysta-grafik | Martin Schröder [1] Erstellung des interaktiven PC-Einspielers / Animation | Erstellung des interaktiven PC-Einspielers / Animation |
Artystka-graficzka | Ricarda von Tresckow Set decoration Grafikerin | Set decoration Grafikerin |
Asystent kierownika(-czki) budowy | Hans-Jakob Gohr | |
Catering (na planie) | Ulrike Janetzki | |
Konsultant | Michael Höhne Mietwagen | Mietwagen |