Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Eric P. Caspar | Hans Faber [GS] | |
Eric P. Caspar | Helmut Knoop [GS] | |
Christoph Kornschober | Oliver Gruber (F: Schulterschlag) [GS] | |
Ilja Sorokin | Täter Bernd [GS] | |
Onur Akkilic | Mert [RG] | |
Majid Bakhtiari | Täter [RG] | |
Andreas Beckett | Kommissar Halder [RG] | |
Adele Bernard | Kommissarin Faust [RG] | |
Norbert Born | Täter [RG] | |
Aleksan Cetinkaya | Ertugrul [RG] | |
Serkan Cetinkaya | Adem Bozkurt [RG] | |
Klaus Ebert | Klaus [RG] | |
Almut Kapp | Frau Neubauer [RG] | |
Tommy Kas Hana | Täter A [RG] | |
Philipp Kastner | Till [RG] | |
Irfan Kösker | Täter 1 [RG] | |
Gosta Liptow | Bankräuber [RG] | |
Daniel Littau | Schultz [RG] | |
Imad Mardnli | Täter B [RG] | |
Sammy Ounis | Halim Mousa [RG] | |
Vivien Sczesny | Leonie Gritzka [RG] | |
Mike Sobotka | 1. Täter (F: Überfall auf Geldtransporter) [RG] | |
Carola Bambas | Martina [RG] | |
Dmitry Brauer | Täter [RG] | |
Felix Phönix Lehmann | Tobi [RG] | |
Martin Maecker | Komissar [RG] | |
Timur Ülker | Hauptrolle [RG] | |
Ivonne Braasch | Anna [RG] | |
Ufuk Demirci | Kemal [RG] | |
Roberto Martinez | Peter Gericke [RG] | |
Nusret Toplar | Haupttäter [RG] | |
Nora Bollmann | Heidrun [GO] | |
Ante Brekalo | Einbrecher [GO] | |
Yunus Cumartpay | Abbad Bassir [GO] | |
Julia Dahmen | Nadine [GO] | |
Hans-Maria Darnov | Wiener Bordellbesitzer [GO] | |
Monika Disse | Martina [GO] | |
Samira El Ouassil | Darifa Bassir (F: Silvester Schock) [GO] | |
Monika Goll | Marianne Peters [GO] | |
Katrin Anne Heß | Ute [GO] | |
Ralph Kinkel | Jan [GO] | |
Janik Kittirath | Täter C [GO] | |
Gwentsche Kollewijn | Nadine [GO] | |
Annette Kreft | Ingrid Mehring [GO] | |
Matthias Kupfer | Günther Reinders [GO] | |
Lucie Lechner | Karin Klebke [GO] | |
Lucas Lentes | Bänker - Opfer [GO] | |
Rosa Marie Lorensen | Lisa [GO] | |
Diana Marie Müller | Rosi/Julia [GO] | |
Thomas Otrok | Marcel Fleischer [GO] | |
Anne Stegmann | Helga Ellmann [GO] | |
Christoph Stoiber | Tom Christ [GO] | |
Julia von Juni | Heidi Kaiser [GO] | |
Jan Walter | Volker [GO] | |
Tugyan Baris | Emine [GO] | |
Sabine Gutberlet | Heike [GO] | |
Adam Jaskolka | Täter 1 [GO] | |
Deniz Karaipek | Täter E [GO] | |
Nadine Knobloch | Rose Bernhard [GO] | |
Phillip Kramer | Kassierer [GO] | |
Sven Kramer | Werner Troeger [GO] | |
Benita Rinne | Fahrradfahrerin [GO] | |
Jutta Schmuttermaier | n.n. [GO] | |
Louis Friedemann Thiele | Linus Hansen [GO] | |
Christine Zart | Ulli [GO] | |
Rubin Sosna | Ayla Bozkurt (F: Unfall Schuß) [GO] | |
Jana Kirchhoff | Ranya Dewanji [GO] | |
Kurt Spielmann | Armin [GO] | |
Kerstin Julia Dietrich | KK Sabine Berger [GO] | |
Florian Kogan | Ben [GO] | |
Tobias Loth | Claudio [SU] | |
Petra Friedrich | Carmela [GS] | |
Michael Baderschneider | Gerhard [RD] | |
Christina Baumer | Freundin [RD] | |
Joachim Birzele | Polizist [RD] | |
Stefan Bockelmann | Kommissar Leo Hermann [RD] | |
Lena Buhl | Vanessa [RD] | |
Maksude Cerdik | Didem (F: Maserati) [RD] | |
Yasmin Dastagir | Misheref [RD] | |
Sabine Fehr | Maris [RD] | |
Alina Freund | Anni (F: Schwebelücke) [RD] | |
Hubertus Geller | Täter [RD] | |
Hubertus Geller | Täter 1 [RD] | |
Jonathan Gertis | Joe [RD] | |
Pia Hänggi | Ute [RD] | |
Benjamin Hirt | Amir [RD] | |
Jessica Honz | Pflegemutter [RD] | |
Steffen C. Jürgens | Vater Jüterbrock [RD] | |
Anna Kaminski | Notärztin [RD] | |
Michael Kausch | Herbert Bloß [RD] | |
Emre Keskin | Fremder [RD] | |
Hans Kiesler | Man 1 [RD] | |
Bartholomäus Kowalski | Täter 2 [RD] | |
Lucie Lechner | Veronika [RD] | |
Elna Lindgens | Ute (F: Taschentresor) [RD] | |
Rainer Lott | Wachmann (Fake-Transport) [RD] | |
Martin Lüning | Innkeeper Manfred (F: Shotgun blast) [RD] | |
Michelange Maté | Thea [RD] | |
Yasmin Ott | Frau Heine [RD] | |
Mario Pokatzky | Taxifahrer (F: Pflegefrauen) [RD] | |
Martina Schölzhorn | Polizistin [RD] | |
Heiko Schwind | Peter Neubert [RD] | |
Gulshan Sheikh | Shiva [RD] | |
Reto Stalder | Beamter [RD] | |
Anni Sultany | Iris Haidner [RD] | |
Alexander Vitzthum | Notarzt [RD] | |
David Wiesenberger | Kunde [RD] | |
Dominik Zahorka | Juwelier [RD] | |
Carola Bambas | Petra Schulz [RD] | |
Ute Bronder | Mitarbeiterin [RD] | |
Marcel Demeler | Tim Schmid [RD] | |
Jakob Englmaier | Alex [RD] | |
Herbert Forthuber | Pathologist [RD] | |
Steffen Jung | Täter [RD] | |
Simon Scholz | 1. Fahrschüler [RD] | |
Christa Schreiber | Linda [RD] | |
Matthias Schullan | Aussteller [RD] | |
Maik van Epple | Polizeihauptkommissar Roth [RD] | |
Christian Wewerka | Frank Krüger [RD] | |
Yonca Cakmak | Elisa Turan [RD] | |
Ufuk Demirci | Man [RD] | |
Alexander Heim | Georg Zechner [RD] | |
Ahmet Kalebas | Deniz Onur [RD] | |
Mathias Kupczyk | Leo Ryschka [RD] | |
Moritz Rauch | Jonas [RD] | |
Georg Troeger | Marions Vater [RD] | |
Nadine Hammer | Karolin Wünsche [RD] | |
Nikolai Mohr | Täter 1 [RD] | |
Franziska Ball | Biker-Braut Evi [DO] | |
Maike Billitis Hofmann | Tina [DO] | |
Markus Boniberger | Lothar [DO] | |
Anna Maria Böhm | Sandra [DO] | |
Armando Dotto | alter Mann [DO] | |
Michael Peter Fischer | Thomas Kleinschmied [DO] | |
Erhard Hartmann | Chef [DO] | |
Sonia Hausséguy | Ute [DO] | |
Matthias Horbelt | Türsteher [DO] | |
Daniela Jurgens | Kripobeamtin (Müde Männer) [DO] | |
Manuel Köhler | Michael Fürwalter [DO] | |
Klaus Küffer | Alfred (Zeuge Juwelenraub) [DO] | |
Stephanie Lexer | Melanie Hermann [DO] | |
Claudia Lietz | Bäckersfrau [DO] | |
Margitta-Janine Lippok | Frau 1 [DO] | |
Gina Makurat | Melanie [DO] | |
René Oltmanns | Passant [DO] | |
Isabelle Redfern | Ramona Leitner [DO] | |
Philipp Rosenthal | Jugendlicher [DO] | |
Francesco Russo | Andreas "Andi" [DO] | |
Sebastian Schindler | Luis [DO] | |
Mike Sobotka | Zeuge (F: Karin Rieck) [DO] | |
Adrian Spielbauer | Polizist [DO] | |
Oliver Troska | Dietmar Meyer [DO] | |
Stefan Voglhuber | Kunde im Wettbüro [DO] | |
Philipp W. Wilhelm | Jan [DO] | |
Ricarda Verena Wimmer | junge Frau [DO] | |
Müjdat Yüksel | Amir [DO] | |
Eva Bauriedl | Polizeihauptkommissarin [DO] | |
Curd Berger | Heinz Gericke [DO] | |
Meikel Engelmann | Spieler [DO] | |
Kai Groenwald | Kioskowner [DO] | |
Arman Kaschmiri | Mehmet [DO] | |
Andrea Schneider | Silke Reinhardt [DO] | |
Anton Schneider | Azubi Jörg [DO] | |
Yuho Yamashita | Araya (F: Mord an Möbelfabrikanten) [DO] | |
Martin Hentschel | Leonies Freund [DO] | |
Kilian Jürgens | kleiner Klaus [DO] | |
Eva-Maria Spiegelhauer | Tochter des Opfers [DO] | |
Christian Weisz | Geschäftsmann (Beitrag: Karin Riek) [DO] | |
Ronja Zysk | Julia Winkler [DO] | |
Gladys Mwachiti | Tina Krankenschwester [DO] | |
Joey Daser | Täter [DO] | |
Anton Andreew | Thomas [RE] | |
Marcel Batangtaris | slowenischer Räuber [RE] | |
Christiane Dollmann | Empfangsdame [RE] | |
Robert Frank | Polizist (ep. Eiskalter Serientäter) [RE] | |
Gerhard Georg Jilka | Kommissar [RE] | |
Lotta Lubkoll | n.n. [RE] | |
Holger Menzel | Busfahrer [RE] | |
Beate Pfeiffer | Heike Gruber [RE] | |
Rosalie Schlagheck | Lisa Förster [RE] | |
Johannes Schön | Dirk Müller [RE] | |
Norbert Stankiewicz Hinzmann | Ehemann [RE] | |
Johannes Steck | Peter [RE] | |
Stefan Voglhuber | Filialleiter Martin [RE] | |
Sophie Bogdan | Anna Koller [RE] | |
Julian Brodacz | Bankangestellter [RE] | |
Marco Eschrich | Arthur Obermaier [RE] | |
Anton Faber | Täter [RE] | |
Rabee Hanani | Täter 1 [RE] | |
Antonio Lallo | Dachdecker [RE] | |
Felix Phönix Lehmann | Security Mann #1 [RE] | |
Nino Nannizzi | Kunde [RE] | |
Levent Özdil | türkischer Gerichtsmediziner [RE] | |
Yvonne Wilhelm | Zeugin [RE] | |
Roman Pertl | Täter [RE] | |
Ute Reiber | Claudia [RE] | |
Yasin Khan | Perpetrator [RE] | |
Sylvia Zimnik | Lena Wojs [RE] | |
Caro Stein | Barmaid [RE] | |
Robert Herrmanns | Täter | |
Nadia Migdal | Bianca Klimke | |
Silke Popp | Tochter | |
Julia Sophie Schabus | Anna | |
Nicolas Stöcklein | 3.Täter | |
Joachim Bernhard | Helge | |
Joachim Schweizzer | Kommissar Boldt |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
Druga charakteryzatorka | Madeleine Magnus | |
Druga charakteryzatorka | Anna Stargardt | |
Druga charakteryzatorka | Tatjana Ludwig | |
Operator dźwięku na planie | Urs Wihler | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Markus Urchs TM.C.Zima | TM.C.Zima |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Jan Geiling Vertretung | Vertretung |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Wolfgang Kick | |
Stażystka (dział dźwięku) | Christina Schmid | |
Stażysta (dział dźwięku) | Jonas Steinacker | |
Stażysta (dział dźwięku) | Lukas John Günther | |
Nadzór efektów specjalnych | Dirk Lange | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Mac Steinmeier Stunt-Coordination | Stunt-Coordination |
Kaskader | Nikolai Mohr Stuntplayer / Rolle Täter | Stuntplayer / Rolle Täter |
Kaskader | Christian Petersson Stunt Player | Stunt Player |
Kaskader | Giacomo Strasser Diverse (Stunt) Rollen | Diverse (Stunt) Rollen |
Kaskaderka | Anni Nagel | |
Kaskader | Bastian Volkmer Stuntdouble, Stuntplayer | Stuntdouble, Stuntplayer |
Kaskader | Benjamin Nippe Stuntplayer | Stuntplayer |
Kaskader | Hendrik Mohr Stuntplayer | Stuntplayer |
Kaskader | Petr Dvorak mehrere Projekte als Actor/Täter/Stuntcoordinator | mehrere Projekte als Actor/Täter/Stuntcoordinator |
Kaskader | Steffen Jung Stunt Player | Stunt Player |
Operator kranu | Robert Hottarek MovieBird 24 Studio | MovieBird 24 Studio |
Kostiumografka | Melanie Sachs 5 Staffeln 30 Folgen | 5 Staffeln 30 Folgen |
Garderobiana | Diana Bähr | |
Garderobiana | Melanie Marie Reber | |
Garderobiana | Natalie Kuhr | |
Garderobiana | Anne-Katrin Schwerdtfeger Februar 2018 | Februar 2018 |
Kompozytor | Dr. Rainer Fabich 5 Episoden | 5 Episoden |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Fabian Winkler | |
Asystent oświetlacz | Lukas Lerche | |
Asystent oświetlacz | Christian Jirmann | |
Asystentka oświetlaczka | Christina Schmid | |
Reżyserka castingu | Gilla Pallmann | |
Asystentka reżysera castingu | Julia Sophie Schabus | |
Autor zdjęć filmowych | Marcus von Kleist | |
Autor zdjęć filmowych | Tobias Koppe Sony F5 / Arri Ultra Primes | Sony F5 / Arri Ultra Primes |
Operator kamery w studio tv | Martin Henne | |
Operator steadicamu | Benedikt Baldrian | |
Operator steadicamu | Peter Schmehl | |
Pierwszy asystent kamery | Steffen Dubouis | |
Asystent operatora steadicamu (ostrzyciel) | Johann Albrecht | |
Stażysta (pion operatorski) | Jonas Steinacker | |
Reżyser | Raoul W. Heimrich | |
Reżyser | Matthias Kopp | |
Reżyser | Robert Sigl | |
Reżyser | Thomas Pauli | |
Reżyser | Rudolf Schweiger | |
Reżyserka | Bettina Braun | |
Reżyser | Uli Möller | |
Reżyser | Jochen Müller | |
Reżyser | Robert Adrian Pejo | |
Drugi reżyser | Jonathan Werner 2 Blocks | 2 Blocks |
Druga reżyserka | Danielle Kahle | |
Reżyser (studio) | Michael Bentele live | live |
Reżyser (studio) | Utz Weber | |
Reżyser (studio) | Thomas Kornmayer | |
Kierownik produkcji filmu | Martin Wohlfarth Drehblock 8 | Drehblock 8 |
Kierownik studia | Michael Hilscher | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Sofia Thalhammer | |
Drugi kierownik produkcji | Benjamin Frank | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Marc-Thomas Pohl | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Marius Klein | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Nikolaus Gross | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Andreas Wolffhardt mit Motivsuche | mit Motivsuche |
Kierownik planu | Christoph Soldan Blöcke 3-9 (März-Oktober) | Blöcke 3-9 (März-Oktober) |
Kierownik planu | Marius Klein | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Eileen Kier Block 3 | Block 3 |
Kierowca grupy filmowej | Ivan Tica Block 1 - 6 & 9 | Block 1 - 6 & 9 |
Goniec | Marco Schmierl | |
Goniec | Lars C Fliegner | |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Schwerthelm Ziehfreund Stunt Waffen | Stunt Waffen |
Asystent dźwięku | Franz Ufer |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Securitel GmbH [de] |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Oświetlenie i akcesoria | TMT Film- und TV-Produktions-Service Team + Technik | Team + Technik |
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | adag Payroll Services GmbH Komparsenabrechnung | Komparsenabrechnung |
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | Teamwork-Filmservice GmbH | |
Usługi produkcyjne | filmobil VIP-Lounge-Trailer | VIP-Lounge-Trailer |
Casting | DreamTeam Munich e.K. | |
Ewolucje kaskaderskie | StuntMac GmbH (Mac Steinmeier) Stunt´s und Stuntkoordination | Stunt´s und Stuntkoordination |
Statyści / epizodyści | Agentur PRODUCER'S FRIEND | |
Statyści / epizodyści | Du Bist Film GmbH Ab 26.11.2018 | Ab 26.11.2018 |
Zwierzęta przed kamerą | Renate's Film-Tier-Ranch Hund, Katze | Hund, Katze |
Kostiumy | Filmcops e.K. Polizeiuniform Rheinland-Pfalz | Polizeiuniform Rheinland-Pfalz |
Lokacje i studia filmowe | Bavaria Studios GmbH | |
Pojazdy i samoloty | polizeiteam.de Unipkws,Unipolis,Uni | Unipkws,Unipolis,Uni |
Rekwizyty | FTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH Alle Bereiche Muc | Alle Bereiche Muc |
Kamery i akcesoria | Ludwig Kameraverleih GmbH | |
Montaż obrazu | BMS BendixenMediaService Gesamtpostproduktion | Gesamtpostproduktion |
Strony www | |
---|---|
alles über die Sendung Aktenzeichen | http://www.e110.de |