Reżyseria | Thomas Pauli, David Carreras, Boris Keidies, Raoul W. Heimrich, Rudolf Schweiger, Uli Möller, Bettina Braun, Robert Adrian Pejo, Robert Sigl |
---|---|
Scenariusz | Janina Janka |
Produkcja | Securitel GmbH [de] |
Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Christoph Kornschober | Paul Hold (F: Bügeleisen) [GS] | |
Sandra Julia Reils | Lena Wagner (Lotto Tresor) [GS] | |
Philipp Weigand | Student (F: Wolfsblut) [GS] | |
Frank Witter | Steffen Mayer (F: Blut-Garage) [RG] | |
Irmela Jane Purvis | Petra Müller [GS] | |
Bogdan Alexandru Pirnau | Tatverdächtiger (F: Blut-Garage) [GS] | |
Jannis Hain | David Ruben [RG] | |
Fee Denise Horstmann | Anita [RG] | |
Philipp Kastner | Täter (3x Banküberfall) [RG] | |
Irfan Kösker | Täter [RG] | |
Markus Manig | Täter (3x Banküberfall) [RG] | |
Martin Muliar | Hubert Schmied [RG] | |
Gabrielle Odinis | Daniela Becker [RG] | |
Melina Rindle | Stephanie [RG] | |
Sandro Stocker | David [RG] | |
Marco Bretscher-Coschignano | Herr Leuter [RG] | |
Eric Langner | Günther Hahn (F: Dellbrück/ Schnappschuss) [RG] | |
Annett Fleischer | Frau Kleemann [RG] | |
Nusret Toplar | Dogan [RG] | |
Julia Monte | Romery Rodriguez [RG] | |
Johann Zürner | KHK Färber (F: Blut-Garage) [RD] | |
Wilhelm Manske | EKHK Born (F: Blut-Garage) [RD] | |
Joachim Raaf | KHK Semmrot (F: Blut-Garage) [RD] | |
Sophie Adell | Verena Lange [GO] | |
Cristina Andrione | Renate [GO] | |
Markus Boniberger | Nils Neumann [GO] | |
Sergius Buckmeier | Täter [GO] | |
Robin Czerny | Thomas Krüger [GO] | |
Kerstin Julia Dietrich | KK Sabine Beger [GO] | |
Michael Peter Fischer | Karl-Heinz Gross (Cold Case from the year 1998)) [GO] | |
Ursula-Rosamaria Gottert | Linde Perey [GO] | |
Lupo Grujcic | Täter [GO] | |
Paula Hans | Beatrix Hemmerle [GO] | |
Katrin Anne Heß | Kriminalkommissarin Anna Jung [GO] | |
Tobias Kay | Philip (F: Waldweg) [GO] | |
Annette Kreft | Christa Franke [GO] | |
Jacqueline Le Saunier | Marie [GO] | |
Isabella Leicht | Frau Wäsche [GO] | |
Sascha Maaz | Albrecht [GO] | |
Katinka Maché | Romina [GO] | |
Amélie Sandmann | Andrea Kunz [GO] | |
Kristin Sikder | Simone Herrmann [GO] | |
Andreas Thiele | KHM Peter Kerner [GO] | |
Lea Urban | Laura [GO] | |
Roland Florstedt | Fredi [GO] | |
Sven Kramer | Bernd Bülow [GO] | |
Uwe Lach | Cabrio Schläger [GO] | |
Valerija Laubach | Täterin [GO] | |
Ulf Lehner | Entführer [GO] | |
Matthias Manz | Christoph Lange [GO] | |
Olaf Müller | Rainer Schmitt [GO] | |
Ufuk Demirci | Täter [GO] | |
Andreas Schmidt [1] | Täter [GO] | |
Livia Steenken | Regina Neudorf [GO] | |
Marianne Kittel | Heidi Dannhäuser (F: Post-Missing) [GO] | |
Jarah Maria Anders | Sabine Kramer [RD] | |
Hede Beck | Claudia Rach [RD] | |
Noémi Besedes | Täterin [RD] | |
Diego Boy | Mateo [RD] | |
Lena Buhl | Studentin [RD] | |
Laura Cuenca Serrano | Anna [RD] | |
Sandro Di Stefano | Michael [RD] | |
Nico Ehl | Bankangestellter [RD] | |
Yusuf Edy Erdugan | 1. Täter [RD] | |
Stefan Evertz | Chirurg [RD] | |
Michaela Fembacher | Maria [RD] | |
Marget Flach | Maja [RD] | |
Hans B. Goetzfried | Mieter am Fenster [RD] | |
Amelie Heiler | Studentin [RD] | |
Marie-Louise Kitzmüller | Verena Vogel [RD] | |
Aaron Le | Sheng [RD] | |
Lucie Lechner | Zeugin [RD] | |
Marina Lötschert | Heike [RD] | |
Marina Lötschert | Katja [RD] | |
Marina Lötschert | Verkäuferin [RD] | |
Sascha Maaz | Mann am Auto [RD] | |
Stephanie Meisenzahl | Rechtsmedizinerin [RD] | |
Stefan Müller-Doriat | Ralf [RD] | |
Norbert Ortner | Klaus [RD] | |
Sammy Ounis | Räuber [RD] | |
Isabelle Redfern | Maria [RD] | |
Lukas Schmidt | Max [RD] | |
Günter Spörrle | Eberhard Voss [RD] | |
Anne Stegmann | Ingeborg Hauf [RD] | |
Rauand Taleb | Berat [RD] | |
Silje Talgø Grønset | Elin [RD] | |
Laura Tashina | Pia Roth (F: der Porscheraub) [RD] | |
Oliver Troska | Polizist Kruse [RD] | |
Andreas Karl Wilke | Sergio Tardelli [RD] | |
Marcel Demeler | Leo [RD] | |
Didier Duvall | Polizist (Geiranger-Grab) [RD] | |
Jakob Englmaier | Thomas Reker [RD] | |
Matthias Horn | Jan [RD] | |
Isabel Kott | Kundin [RD] | |
Manfred Münichsdorfer | Arzt [RD] | |
Hanna Ullerstam | Oda [RD] | |
Yvonne Wilhelm | Sabine Bekannte von Sina [RD] | |
Benedikt Zimmermann | Freund (F: 3x Banküberfall) [RD] | |
Maximilian Blume | Silvio [RD] | |
Wenzel Brücher | Philipp Rach [RD] | |
Tania Feurich | Elena [RD] | |
Stephanie Fister | Asta Jurkat [RD] | |
Laura Gobber | Evi [RD] | |
Michel Haebler | Arbeiter [RD] | |
Zaira Mikulasch | Sandra [RD] | |
Doris Gallart | Frau Weber [RD] | |
Max-Emanuel Rittig | Sebastian [RD] | |
Beate Constanze Pitronik | Notärztin [RD] | |
Roberto Martinez | Günther Ulmen [RD] | |
Till Bauer | Michael Tusch (XY Spezial) [DO] | |
Maike Billitis Hofmann | Frau Dr.Joost [DO] | |
Kristina Böhm | Frau (F: Pizza-Knüppel) [DO] | |
Marco Braun | Peter (F: 3x Banküberfall) [DO] | |
Tony De Maeyer | Hans (F: Geiranger-Grab) [DO] | |
Sandro Di Stefano | Carlo Maffetone [DO] | |
Elif Esmen | Alara [DO] | |
Michael Peter Fischer | prostitute clients [DO] | |
Katharina Friedl | Nina Petrovic [DO] | |
René Haßfurther | David (Blut-Garage) [DO] | |
Sacha Holzheimer | Sabine Meier [DO] | |
Anna Jung | Marlies [DO] | |
Anna Kaminski | Junge Frau (3x Banküberfall) [DO] | |
Suzanne Landsfried | Helga [DO] | |
Stephanie Lexer | Katrin [DO] | |
Rainer Lott | Getränkehändler Zacher (Brückenkind) [DO] | |
Julian Manuel | Schmitt [DO] | |
Michelange Maté | Franzi [DO] | |
René Oltmanns | Polizist [DO] | |
Frank Piotraschke | Georg(Spezial: Der Fall Walter Klein) [DO] | |
Maria Magdalena Rabl | Marion Rettberg [DO] | |
Amélie Sandmann | Kriminalkommissarin Annika Schubert [DO] | |
Mike Sobotka | Polizist (F: Berlin Hoch 4) [DO] | |
Frank Sollmann | KOK Heinemann [DO] | |
Axel Steinmüller | Thomas Heinrich (F: Pizza-Knüppel) [DO] | |
Julia Urban | Kriminalkomissarin Wünsche [DO] | |
Philipp W. Wilhelm | Rudi Schuster [DO] | |
Christine Zierl | Ellen (F: Hausbesuch) [DO] | |
Lennora Esi | Polizeibeamtin [DO] | |
Alexandra Fonsatti | Laura [DO] | |
Sabine Gutberlet | Manuela Kuhn [DO] | |
Ana Kavalis | Rosa maria [DO] | |
Moritz Kurtz | Swen [DO] | |
Klaus Meile | KHK Michel [DO] | |
Johanna Neumann | Moni [DO] | |
Christa Schreiber | Helga Schmidt [DO] | |
Hans Stadlbauer | n.n. [DO] | |
Nika Kushnir | Eva [DO] | |
Hendrik Martz | Vermieter [DO] | |
Mike Reichenbach | Dieter Löffler [DO] | |
Armin Stieber | Spusi 2 [DO] | |
Christian Weisz | Bordellchef (Remington 4) [DO] | |
Erna Becirspahic | Marcella Ramirez [DO] | |
Denise Toll | Tina [DO] | |
Melania Crişan | Yvonne [RE] | |
Ingrid Domann | Oma Hedda [RE] | |
Erhard Hartmann | Hans Hofer [RE] | |
Sina Bianca Hentschel | Sabine Vogl [RE] | |
Tobias Hübsch | Rudi [RE] | |
Gerhard Georg Jilka | Hausmeister Krüger [RE] | |
Ralf Komorr | Klaus Reiner [RE] | |
Marina Lötschert | Nicole Unger [RE] | |
Ben Mangelsdorf | Täter 5 [RE] | |
Sylvia Mayer | Notärtzin [RE] | |
Stefan Pfau | Onkel Frank Drews [RE] | |
Alina Rothbauer | Manu [RE] | |
Dirk Schepanek | n.n. [RE] | |
Rosalie Schlagheck | Nele [RE] | |
Leander Schmidt | Zeuge [RE] | |
David Tobias Schneider | Dr Ulbricht [RE] | |
Stephen A. Sikder | Geschäftsmann [RE] | |
Alexander Vitzthum | KHK Trost (F: Volle Bärte) [RE] | |
Thomas Werrlich | Dr. Herrsching [RE] | |
Antonia Theresa Wiedemann | Freundin Opfer [RE] | |
Joachim Zons | Wirt [RE] | |
Heide Hoffmann | Zeugin [RE] | |
Elena Sophia Singer | Dealerin [RE] | |
Victoire Laly | Esperanza [RE] | |
Michael Mienert | Peter [RE] | |
Monika Obmalko | Aneta [RE] | |
Levent Özdil | Tarik [RE] | |
Levent Özdil | Tellerwäscher [RE] | |
Yvonne Wilhelm | Zeugin Banküberfall [RE] | |
Jennifer Genova | Erzieherin [RE] | |
Björn Jochum | Täter [RE] | |
Kilian Jürgens | Jonas [RE] | |
Holger Kriechel | Täter [RE] | |
Nikolai Mohr | Täter 1 [RE] | |
Emery Escher | Maik | |
Adela Florow | Frau mit Kinderwagen | |
Steffen Jung | Täter | |
Daniela Kiefer | Sabine Vogl | |
Benjamin Glombitza | Sephan | |
Olaf Andreas Krätke | Obdachloser (F: Berlin Hoch 4) |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
Kolorystka | Yvonne Tran | |
Druga charakteryzatorka | Anna Stargardt | |
Druga charakteryzatorka | Anika Bothe 3 Folgen | 3 Folgen |
Druga charakteryzatorka | Karin Ruthardt Österreich-Dreh 'Der Fall Arian Saraie' | Österreich-Dreh 'Der Fall Arian Saraie' |
Druga charakteryzatorka | Heidi Debbah Dreh im Raum Frankfurt | Dreh im Raum Frankfurt |
Operator dźwięku na planie | Urs Wihler | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Markus Urchs .. | .. |
Nadzór efektów specjalnych | Dirk Lange | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Mac Steinmeier Stunt-Coordination | Stunt-Coordination |
Kaskader | Robert Schenker Stuntman/Rolle Täter | Stuntman/Rolle Täter |
Kaskader | Holger Kriechel | |
Kaskader | Hendrik Mohr | |
Kaskader | Max Häusle | |
Kaskader | Benjamin Nippe Täter | Täter |
Kaskader | Steffen Jung Täter | Täter |
Kaskaderka | Anni Nagel | |
Kaskader | Tim Vetter Täter 3 - Leiter Trio | Täter 3 - Leiter Trio |
Kaskader | Petr Dvorak Mehrere Filmteile Actor/Täter/Stuntcoordinator | Mehrere Filmteile Actor/Täter/Stuntcoordinator |
Kaskader | Nikolai Mohr Stuntplayer / Rolle Täter | Stuntplayer / Rolle Täter |
Kaskader | Christian Petersson Stunt Player | Stunt Player |
Kaskader | Markus Daffinger | |
Kaskader | Martin Cronebach | |
Kaskader | Giacomo Strasser Diverse (Stunt)Rollen | Diverse (Stunt)Rollen |
Operator kranu | Robert Hottarek MovieBird 24 Studio | MovieBird 24 Studio |
Pilot drona | Florian Felix Reeh Luftaufnahmen // [FlyHigh] | Luftaufnahmen // [FlyHigh] |
Kostiumografka | Gabriele Schreiner R.: Carreras/Keidies/Pauli/Pejo | R.: Carreras/Keidies/Pauli/Pejo |
Garderobiana | Melanie Marie Reber | |
Garderobiana | Yasoda Hennig | |
Garderobiana | Beatrice Alder u.a.Regie Uli Möller | u.a.Regie Uli Möller |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Fabian Winkler Studio | Studio |
Asystent oświetlacz | Vincent Eckert Studio | Studio |
Autor zdjęć filmowych | Ivan Minov | |
Operator kamery w studio tv | Martin Henne | |
Operatorka drona | Alina Albrecht | |
Operator steadicamu | Benedikt Baldrian | |
Operator steadicamu | Peter Schmehl Studio | Studio |
Pierwszy asystent kamery | Steffen Dubouis | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Jonathan Jotter Substitute 1 SD | Substitute 1 SD |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Louisa Bläsius 2 Blöcke, Sony F5 | 2 Blöcke, Sony F5 |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Lisa Heimerl 05/2017 - 07/2017 | 05/2017 - 07/2017 |
Asystent operatora steadicamu (ostrzyciel) | Johann Albrecht | |
Stażystka (pion operatorski) | Fanny Burkhardt | |
Stażystka (pion operatorski) | Anna Wagler | |
Stażystka (pion operatorski) | Louisa Bläsius | |
Reżyser | Robert Adrian Pejo | |
Reżyser | Rudolf Schweiger Spezial Betrug | Spezial Betrug |
Reżyser | Robert Sigl | |
Reżyser | Thomas Pauli | |
Reżyser | Boris Keidies | |
Reżyserka | Bettina Braun | |
Reżyser | David Carreras | |
Reżyser | Uli Möller | |
Reżyser | Raoul W. Heimrich | |
Druga reżyserka | Danielle Kahle | |
Reżyser (studio) | Utz Weber | |
Reżyser (studio) | Thomas Kornmayer | |
Reżyser (studio) | Michael Bentele | |
Producent liniowy | Michael Meister | |
Kierownik produkcji filmu | Martin Wohlfarth Drehblock 3 und Drehblock 8 | Drehblock 3 und Drehblock 8 |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Sofia Thalhammer | |
Drugi kierownik produkcji | Andreas Wanner Spezial / Dortmund & Berlin | Spezial / Dortmund & Berlin |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Marc-Thomas Pohl | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Andreas Wolffhardt | |
Druga kierowniczka produkcji ds. obiektów | Valerie Bahr Block 5 | Block 5 |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Wolfgang Rudolf Schön Drehblock 9 | Drehblock 9 |
Kierowniczka planu | Josephine Kroetz 1 DT | 1 DT |
Kierownik planu | Christoph Soldan Block 1 -4 / 8 -10 | Block 1 -4 / 8 -10 |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Jonathan Jotter 1 Block / 21 DT | 1 Block / 21 DT |
Kierowca grupy filmowej | Ivan Tica Block 1 - 7 / 10 - 12 | Block 1 - 7 / 10 - 12 |
Stażysta (dział produkcji) | Jonathan Mark Müller | |
Stażystka (dział produkcji) | Conny Hartl | |
Stażysta (dział produkcji) | Nils Schimitzek | |
Stażysta (dział produkcji) | Julian Brückl | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Janina Janka Spezial: Beitrag Ferienwohnungsbetrug | Spezial: Beitrag Ferienwohnungsbetrug |
Asystent dekoratora wnętrz | Florian Maximilian Kammer | |
Location scout / asystent kierownika(-czki) planu | Wolfgang Rudolf Schön Drehblöcke 2&3 | Drehblöcke 2&3 |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Schwerthelm Ziehfreund SFX Props / Stunt - Waffen | SFX Props / Stunt - Waffen |
Asystent techniczny | Maximilian Seifert (Assistent Technische Leitung) | (Assistent Technische Leitung) |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Securitel GmbH [de] |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Oświetlenie i akcesoria | TMT Film- und TV-Produktions-Service Team + Technik | Team + Technik |
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | adag Payroll Services GmbH Komparsenabrechnung | Komparsenabrechnung |
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | Teamwork-Filmservice GmbH | |
Usługi produkcyjne | filmobil Aufenthaltsmobile | Aufenthaltsmobile |
Casting | Agentur PRODUCER'S FRIEND Komparsen & Kleindarsteller | Komparsen & Kleindarsteller |
Casting | DreamTeam Munich e.K. | |
Casting | Zweikäsehoch - Agentur für Zwillinge und Kindermodels Kinder Zwillinge | Kinder Zwillinge |
Ewolucje kaskaderskie | StuntMac GmbH (Mac Steinmeier) Stunt´s und Stuntkoordination | Stunt´s und Stuntkoordination |
Ewolucje kaskaderskie | Stunts Universal - Holger Kriechel | |
Zwierzęta przed kamerą | Filmtiertraining Eve Schwender Hund Kahlua | Hund Kahlua |
Zwierzęta przed kamerą | Renate's Film-Tier-Ranch Verschiedene Hunde | Verschiedene Hunde |
Kostiumy | Theaterkunst GmbH Kostümausstattung KB: G. Schreiner | KB: G. Schreiner |
Lokacje i studia filmowe | Bavaria Studios GmbH | |
Pojazdy i samoloty | Fritz Rössler Spielfahrzeuge | Spielfahrzeuge |
Pojazdy i samoloty | polizeiteam.de Unipkws,Unipolis,Uni | Unipkws,Unipolis,Uni |
Rekwizyty | Herz Medical GmbH Med. Requisten | Med. Requisten |
Kamery i akcesoria | Ludwig Kameraverleih GmbH | |
Grip | [FlyHigh] . aerials Drone | Drone |
Montaż obrazu | BMS BendixenMediaService Gesamtpostproduktion | Gesamtpostproduktion |
Strony www | |
---|---|
alles über die Sendung Aktenzeichen | http://www.e110.de |