Kontrola produkcji / rewidentka księgowa | Katja Lebedjewa | |
Administratorka filmu | Claudia Kulzer | |
Postproduction supervisor | Johannes Müller [1] | |
Supervisor VFX | Frank Kaminski | |
Supervisor VFX | Dennis Rettkowski | |
Projektant czołówki | Niklas Brenner [1] | |
Kolorystka | Fabiana Cardalda | |
Główna charakteryzatorka (makeup i fryzury) | Silke Dotzauer | |
Druga charakteryzatorka | Eva Schubert | |
Współpraca charakteryzatorska | Daniela Schmidt [2] | |
Efekty charakteryzatorskie | Schwerthelm Ziehfreund SFX Bluteffekte | SFX Bluteffekte |
Operator dźwięku na planie | Marcus Vetter | |
Operator dźwięku na planie | Sirius Kestel Vertretung 5 DT | Vertretung 5 DT |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Janik Hampe 29 DT | 29 DT |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Daniel Ludwig [3] | |
Drugi asystent operatora(-rki) dźwięku | Mutlu Acar , 2. Angler - 3 Bilder | , 2. Angler - 3 Bilder |
Technik SFX | Phillip Braunschober Harald Rüdiger | Harald Rüdiger |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Matthias Schendel | |
Choreografia scen walki | Mike Möller | |
Koordynatorka grupy kaskaderskiej | Silke ten Hove | |
Kaskaderka | Lucienne Vollbrecht Double Mala Emde | Double Mala Emde |
Kaskader | Mike Möller | |
Kaskader | Raffael Armbruster Stunt double: Alfa | Stunt double: Alfa |
Kaskader | Lee Huang | |
Kaskader | Igor Tjumenzev Stuntperformer | Stuntperformer |
Kaskader | Niklas Kinzel | |
Kaskader | Siegfried Polap Stunt- Darsteller | Stunt- Darsteller |
Kaskaderka | Katrin Gärtner Stuntplayer | Stuntplayer |
Kaskader | Lucian Roucka | |
Kaskader | Petr Dvorak Stuntrolle rechter Aktivist | Stuntrolle rechter Aktivist |
Kaskader | Wolfram Huber Rolle: "Rechter Security" | Rolle: "Rechter Security" |
Kaskaderka | Anni Nagel | |
Kierowca precyzyjny | Max Häusle | |
Szef wózkarzy / key grip | Jim Kernjak | |
Kostiumografka | Maxi Munzert | |
Druga kostiumografka | Andrea Baran | |
Garderobiana | Leonie Olbort | |
Asystentka garderobianej(-ego) | Verena Neudecker | |
Dodatkowa garderobiana | Annette Braun | |
Montażysta | Georg Söring | |
Asystentka montażysty(-ki) | Andschana Eschenbach | |
Asystent montażysty(-ki) | Daniel McMahon Technical AVID support for 2 days | Technical AVID support for 2 days |
Kompozytor | Matthias Petsche | |
Producent muzyczny | Simon Reisbeck | |
Producent wykonawczy ścieżki dźwiękowej | Simon Reisbeck | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Stephan Rother | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Christoph Steil | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Merlin Luong Bayern Teil 16DT | Bayern Teil 16DT |
Oświetlaczka / techniczka oświetlenia | Katharina Ziegler Zusatz | Zusatz |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Peter Teufelhart | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Peter Kozana | |
Asystent oświetlacz | Jan Hierscher | |
Reżyserka castingu | Mai Seck | |
Autorka zdjęć filmowych | Daniela Knapp | |
Operator - autor dodatkowych zdjęć | Alexander Volz 2nd Camera, Steadicam and 2nd Unit | 2nd Camera, Steadicam and 2nd Unit |
Operator - autor dodatkowych zdjęć | Martin Furch 1. AC Ka2 | 1. AC Ka2 |
Operator kamery | Alexander Volz | |
Operator steadicamu | Alexander Volz | |
Pierwszy asystent kamery | Dominik Bodammer B-Kamera Steadicam 2 DT Zusatz | B-Kamera Steadicam 2 DT Zusatz |
Pierwszy asystent kamery | Martin Furch B-Kamera / Steadicam | B-Kamera / Steadicam |
Pierwszy asystent kamery | Jens Wenzel A-Cam | A-Cam |
Pierwszy asystent kamery | Tobias Bloier B-Kamera Zusatz | B-Kamera Zusatz |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Fabian Schmidt [2] | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Moritz Schmidgall A-Cam | A-Cam |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Laura K. Schmidt B-Cam | B-Cam |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Tobias Bloier 2nd AC A-Kamera | 2nd AC A-Kamera |
Data wrangler / digital loader | Lea Dähne & Video Operator | & Video Operator |
Data wrangler / digital loader | Edda-Maj Kumas 8 DT | 8 DT |
Fotosista | Oliver Wolff [2] Stand photographer and poster photos | Stand photographer and poster photos |
Reżyserka | Julia von Heinz | |
Druga reżyserka | Theresa Matkewitz in Mannheim + Bayern gedreht | in Mannheim + Bayern gedreht |
Script continuity | Jutta van Uffelen | |
Script continuity | Tetiana Trofusha Vertretung | Vertretung |
Sound supervisor / reżyser dźwięku | Valentin Finke | |
Realizator zgrania dźwięku | Valentin Finke | |
Udźwiękowienie | Michael Thumm | |
Udźwiękowienie | Bettina Bertok | |
Edycja dialogów | Michael Thumm | |
Montaż efektów synchronicznych | Leo Aderhold | |
Operatorka dźwięku (efekty synchroniczne) | Clara Hoffmann | |
Operator dźwięku (efekty synchroniczne) | Leo Aderhold | |
Producent | Fabian Gasmia | |
Koproducent | Thomas Jaeger | |
Koproducent | Antoine Delahousse | |
Koproducent | John Quester | |
Asystent producenta(-tki) | Leo Merkel | |
Producent liniowy | Johannes Müller [1] | |
Producent nadzorujący | Andrés Jauernick | |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Mandy Berndt | |
Drugi kierownik produkcji | Oliver Alber | |
Druga kierowniczka produkcji ds. obiektów | Lisa Niederauer | |
Szef kierowców | Mutlu Acar + Local Support(Mannheim) | + Local Support(Mannheim) |
Kierownik planu | Mutlu Acar Vertretung 1 DT | Vertretung 1 DT |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Charlotte Christ Assistentin der Set-AL | Assistentin der Set-AL |
Kierowca grupy filmowej | Simon Reisbeck | |
Goniec | Maximilian Kleist | |
Autor scenariusza / scenarzysta | John Quester | |
Autorka scenariusza / scenarzystka | Julia von Heinz | |
Scenograf | Christian Kettler | |
Asystentka dekoratora wnętrz | Annekatrin Utke | |
Rekwizytorka | Christiane 'Nani' Musäus | |
Asystentka pierwszego(-ej) rekwizytora(-ki) | Veronika Moster | |
Transport rekwizytów | Malte Neumann | |