Administrator filmu | Pit Bug | |
Postproduction supervisor | Dominik Bollen | |
Kolorystka | Yvonne Tran | |
Kolorysta | Jeffrey Yaworski Dailies Colorist | Dailies Colorist |
Główna charakteryzatorka (makeup i fryzury) | Andrea Hasenstab | |
Druga charakteryzatorka | Sybille Löffelholz Maskenbildnerin | Maskenbildnerin |
Druga charakteryzatorka | Hannah Chinnakam | |
Współpraca charakteryzatorska | Stefanie Lange | |
Współpraca charakteryzatorska | Heidi Debbah | |
Operator dźwięku na planie | Michael Busch | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Jörg Kaiser | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Jürgen Klein | |
Kaskader | Jürgen Klein | |
Kierowca precyzyjny | Jürgen Klein | |
Szef wózkarzy / key grip | Jürgen Zarda | |
Grip | Patrick Nielsen | |
Operator kranu | Stefan Hase Hanau | Hanau |
Kostiumograf | Lucas Dehler | |
Druga kostiumografka | Simone Steffin | |
Garderobiana | Valentina Dolce | |
Garderobiana | Angela Hölzle | |
Dodatkowa garderobiana | Radha Freudemann | |
Dodatkowa garderobiana | Tina Schellmann | |
Montażysta | Martin Wolf | |
Kompozytor | Michael Beckmann | |
Producent muzyczny | Andreas Lucas | |
Nadzór muzyczny | Michael Beckmann | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Andreas Theiner | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Martin Scheyko | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Tobias Graf 1 Woche/Week | 1 Woche/Week |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Christian Buhlert | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Tarik Dorbane | |
Asystent oświetlacz | Martin Deubel | |
Asystent oświetlacz | Gil 'Shore' Schemmer | |
Reżyser castingu | Emrah Ertem | |
Reżyserka castingu | Christiane Plum Baby, Doubles und Nebenrollen | Baby, Doubles und Nebenrollen |
Casting (statyści i epizodyści) | Christiane Plum Baby, Double, Nebenrollen | Baby, Double, Nebenrollen |
Autor zdjęć filmowych | Armin Franzen | |
Autor zdjęć filmowych - II ekipa | Dirk Eichler | |
Operator kamery | Ergun Cankaya B Kamera | B Kamera |
Operator steadicamu | Jörg Süß + B-Kamera | + B-Kamera |
Pierwszy asystent kamery | Gregor Grieshaber A Kamera | A Kamera |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Christian Dressler | |
Reżyser | Sinan Akkus | |
Drugi reżyser | Stojan Petrov | |
Asystentka reżysera(-rki) | Joanna Bielinski | |
Continuity / script supervisor | Manfred Behrndt | |
Script continuity | Manfred Behrndt | |
Realizator zgrania dźwięku | Lars Ginzel | |
Asystent realizatora(-rki) zgrania dźwięku | Oliver Achatz | |
Udźwiękowienie | Stephan Becker | |
Montaż dźwięku (nadzór) | Oliver Achatz | |
Montaż efektów dźwiękowych | Chris Beißwenger Foley Editor | Foley Editor |
Producentka | Judy Tossell | |
Producer | Daniel Ehrenberg | |
Koproducentka | Amelie von Kienlin | |
Koproducent | Marc Gabizon | |
Producentka liniowa | Christine Rau | |
Kierownik produkcji filmu | Markus Brinkmann Produktionsleiter | Produktionsleiter |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Victoria Schüler | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Lisa Niederauer | |
Drugi kierownik produkcji | Thomas Mendler | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Robert Hertel | |
Kierownik planu | Dirk Eberling | |
Asystent kierownika(-czki) zdjęć | Wolfram Els | |
Kierowca grupy filmowej | Armin Armani Frankfurt, Leipzig | Frankfurt, Leipzig |
Kierowca grupy filmowej | Martin Bäcker | |
Kierowca grupy filmowej | Peter Götz | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji (biuro) | Anne Hofmann [1] | |
Gończyni | Daniela Maria Routa | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Sinan Akkus | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Rainer Ewerrien | |
Scenograf | Frank Bollinger | |
Art director | Bettina Rohe | |
Dekoratorka wnętrz | Nina Tobien | |
Rekwizytor planowy | Tolga Özkol | |
Dekoracja wnętrz | Anna Berger | |
Location scout / asystentka kierownika(-czki) planu | Yvonne Wassong | |
Budowa dekoracji | Jürgen Henn Bauleitung | Bauleitung |
Budowa dekoracji (malarz) | Felix Maurice Manchon | |
Artysta-grafik | Denis Maerz | |
Stażystka (dział scenografii) | Lili Wittich | |
Catering (na planie) | Björn Fechner | |