Administrator filmu | Markus Götze | |
Digital compositor / compositing artist | Markus 'Maggi' Selchow | |
Kolorysta | Jochen Hinrichs-Stöldt | |
Druga charakteryzatorka | Barbara Spenner | |
Szef wózkarzy / key grip | Christian Klehr Two weeks substitution | Two weeks substitution |
Szef wózkarzy / key grip | Reinhard Sprunck | |
Grip | Sebastian 'Jackson' Otte | |
Kostiumografka | Janne Birck | |
Druga kostiumografka | Diana Bähr | |
Garderobiana | Anna Schurgacz-Hauffe | |
Montażystka | Eva Schnare | |
Montaż dodatkowy | Angela Tippel | |
Asystent montażysty(-ki) | David Paul Schmidt | |
Kompozytor | Gerd Baumann | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Christof Loeckle | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Tristan von Seherr-Thoss | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Felix Wolf Zusatz/Vorbau | Zusatz/Vorbau |
Reżyserka castingu | Franziska Aigner | |
Autor zdjęć filmowych | Martin Farkas | |
Operator kamery | Alex Traumann B-Cam & Steadicam | B-Cam & Steadicam |
Operator steadicamu | Alex Traumann Alexa35 Cooke S2 & B-Cam | Alexa35 Cooke S2 & B-Cam |
Pierwsza asystentka kamery | Yvonne Geiler | |
Pierwsza asystentka kamery | Laura Gehrke B Kam | B Kam |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Matthias Grabichler 4 DT, Alexa35 & Alexa Mini | 4 DT, Alexa35 & Alexa Mini |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Lukas Böttcher add. A/B-Cam/1DT | add. A/B-Cam/1DT |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Sarah Ahmad A-Cam/B-Cam | A-Cam/B-Cam |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Florian Bingold ALEXA Mini, ALEXA 35 | ALEXA Mini, ALEXA 35 |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Jonas Louis Meyer 4DT, Alexa35 & Mini HDE | 4DT, Alexa35 & Mini HDE |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Emanuel Engels Supervision of loading days & camera test, responsible for technical set-up, technical support for DIT station, workflow elaboration | Supervision of loading days & camera test, responsible for technical set-up, technical support for DIT station, workflow elaboration |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Joshua Park Workflow | Workflow |
Fotosista | Jürgen Olczyk | |
Reżyser | Rainer Kaufmann | |
Drugi reżyser | Jason M. Wiedenfeld | |
Script continuity | Regina Hillinger | |
Producentka | Heike Wiehle-Timm | |
Assistant-/ junior producer | Rieke Bubert | |
Koproducent | Christoph Pellander ARD Degeto | ARD Degeto |
Obsługa prawna i finansowa | Andrea Terres | |
Kierownik produkcji filmu | Peter Nawrotzki München/Umgebung | München/Umgebung |
Koordynatorka produkcji/ II kier. prod. | Julia Becker | |
Drugi kierownik produkcji | Paul Baumann [1] | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Jan Zigulla Starnberg | Starnberg |
Kierownik planu | Luca Benz | |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Kai Sieber | |
Kierowca grupy filmowej | Thomas Bartsch Zusatz | Zusatz |
Kierowczyni grupy filmowej | Nicola Nawrotzki | |
Stażystka (dział produkcji) | Lara Karl | |
Gończyni | Sarah Felber | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Martin Rauhaus | |
Scenografka | Petra Heim | |
Rekwizytor | Christof Schmidt | |
Rekwizytorka | Marion Littich Vorbereitung | Vorbereitung |
Rekwizytorka planowa | Marion Littich | |
Additional location scout / druga asystentka kierownika(-czki) planu | Stephanie Schober München | München |
Artysta-grafik | Peter Knoblich | |
Redaktor | Stefan Kruppa ARD Degeto | ARD Degeto |
Choreografka | Stefanie Erb | |
Konsultantka ds. zrównoważonej produkcji filmowej | Judica Schrammeck | |