Reżyseria | Michael Hofmann |
---|---|
Scenariusz | Bert Koß, Michael Hofmann |
Produkcja | Die Film GmbH |
Początek zdjęć | 16.10.2018 |
---|---|
Koniec zdjęć | 16.11.2018 |
Lokacje zdjęciowe | München |
Rejony, w których realizowano zdjęcia | Niemcy - Bawaria, Niemcy Południowe |
Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Branko Samarovski | Xaver [RG] | |
Andrea Sawatzki | Mareike [RG] | |
Simon Schwarz | Dietrich [RG] | |
Jule Böwe | Felicitas [RG] | |
Karolina Lodyga | Carmen [RD] | |
Thomas Limpinsel | Brokopp [RD] | |
Andreas Pietschmann | Frank [RD] | |
Katharina Schüttler | Herta [RD] | |
Martin Brambach | Amtsleiter [RD] | |
Johanna Bittenbinder | Renate [RD] | |
Anselm Haderer | Hans [RD] | |
Martin Umbach | Tautenberg [RD] | |
Luisa Römer | Vanessa [RD] | |
Anja Tillmann | Anabell [RD] | |
Theresa Hanich | Köchin/Kassiererin [RD] | |
Wiebke Puls | Galeristin [RD] | |
Felix Auer | Polizist [RD] | |
Julian Olivi | Schüler Robert [RD] | |
Eva Wittenzellner | Leiterin Pflegeheim [RE] | |
Ricarda Seifried | Beamtin [RE] |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
Administrator filmu | Markus Götze | |
Kolorystka | Natalie Maximova | |
Druga charakteryzatorka | Mechthild Schmitt | |
Druga charakteryzatorka | Esther Behrendt | |
Operator dźwięku na planie | Daniel Seiler | |
Koordynator kaskaderów(-rek) | Mac Steinmeier Stunt-Coordination | Stunt-Coordination |
Szef wózkarzy / key grip | Matthias Schäfer | |
Grip | Marco Millico | |
Kostiumografka | Carola Raum | |
Druga kostiumografka | Gloria Ambros | |
Garderobiana | Petra Münch | |
Dodatkowa garderobiana | Manuela Bönecke | |
Stażysta (pracownia kostiumów) | Pia Soppa | |
Montażysta | Bernd Euscher Komödie | Komödie |
Montażystka | Franziska Köppel assembly edit | assembly edit |
Montaż (zwiastun) | Alexander Menkö social media teaser | social media teaser |
Kompozytor | Daniel Sus | |
Kompozytor | Matthias Klein | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Michael John Walsh | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Dominik Bretscher | |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Dominik Bretscher | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Bastian Huber 2 Tage | 2 Tage |
Asystent oświetlacz | Alexander Helff | |
Reżyserka castingu | Nina Haun | |
Asystentka reżysera castingu | Alrun Seifert | |
Asystentka reżysera castingu | Laura Buschhagen | |
Autor zdjęć filmowych | Lutz Reitemeier TV ARD primetine movie | TV ARD primetine movie |
Operator kamery | Julian 'Joules' Hagen B-Cam Daily | B-Cam Daily |
Operator kamery | Christoph Iwanow 7 DT | 7 DT |
Operator steadicamu | Christoph Iwanow 22 DT | 22 DT |
Pierwszy asystent kamery | Jürgen Christa B-Cam, 2 DT | B-Cam, 2 DT |
Pierwszy asystent kamery | Jonas Bendner A Kamera | A Kamera |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Leon Hipp Focus - B Cam | Focus - B Cam |
Data wrangler / digital loader | Matias Böhl | |
Fotosista | Marc Reimann | |
Reżyser | Michael Hofmann | |
Druga reżyserka | Kim Doyen ab 30.10.2018 | ab 30.10.2018 |
Asystentka reżysera(-rki) | Anna-Malike Eigl | |
Continuity / script supervisor | Patricia Leray | |
Realizator zgrania dźwięku | Michael Stecher | |
Udźwiękowienie | Florian Neunhoeffer | |
Montaż efektów synchronicznych | Bastian Zeiselmair | |
Operator dźwięku (efekty synchroniczne) | Florian Neunhoeffer | |
Imitator dźwięku | Andreas Schneider | |
Producent | Uli Aselmann | |
Producent | Uli Aselmann | |
Producentka | Sophia Aldenhoven | |
Stażystka (dział produkcji) | Julia Graf [2] als Volontärin | als Volontärin |
Producentka liniowa | Melanie Bührdel Bayerischer Rundfunk | Bayerischer Rundfunk |
Asystentka producenta(-tki) liniowego(-ej) | Heidi Wiedemann BR | BR |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Laura Pfeiffer | |
Drugi kierownik produkcji | Przemek Abraham | |
Drugi kierownik produkcji ds. obiektów | Stefan Bock | |
Kierownik planu | Andreas Mühlbeier | |
Asystentka kierownika(-czki) zdjęć | Christina Raab | |
Kierowca grupy filmowej | Sebastian Kraft | |
Kierowczyni grupy filmowej | Ariane Windsperger | |
Kierowca grupy filmowej | Thomas Bartsch | |
Gończyni | Josephine Schmeißer | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Bert Koß | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Michael Hofmann | |
Scenograf | Thomas Neudorfer | |
Asystentka scenografa(-ki) | Janina Jaensch | |
Rekwizytor | Matthias Jahn | |
Rekwizytorka planowa | Claudia Rehm | |
Budowa dekoracji | Christian Pappenberger | |
Artystka-graficzka | Eva Hartmann [1] | |
Stażystka (dział scenografii) | Kristin Michelle Serzisko | |
Redaktorka | Claudia Simionescu BR | BR |
Redaktor | Dr. Klaus Lintschinger ORF | ORF |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Die Film GmbH |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Usługi produkcyjne | filmobil Doppel-Lounge-Mobil | Doppel-Lounge-Mobil |
Usługi produkcyjne | Filmservice Wallner HVs & Absperrungen | HVs & Absperrungen |
Usługi produkcyjne | The Cooking Brothers Gödecke OHG | |
Ewolucje kaskaderskie | StuntMac GmbH (Mac Steinmeier) Stunt´s und Stuntkoordination | Stunt´s und Stuntkoordination |
Statyści / epizodyści | Agentur PRODUCER'S FRIEND Bayern | Bayern |
Kostiumy | PATIN-A SHOP GmbH Costume supplies | Costume supplies |
Pojazdy i samoloty | Filmcops e.K. Polizeifahrzeuge, Uniformen, Pol.Beamte | Polizeifahrzeuge, Uniformen, Pol.Beamte |
Rekwizyty | Herz Medical GmbH Med. Ausstattung | Med. Ausstattung |
Video/computer playback | Team-Endeffekt Programmierung/Design Phone Apps Computer Einspielungen | Programmierung/Design Phone Apps Computer Einspielungen |
Dźwięk (postprodukcja) | Sound Shop - Studio für Tonbearbeitung - Michael Stecher Komplette Ton-Postproduktion | Komplette Ton-Postproduktion |
Laureat | Rok | Nagroda | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
Michael Hofmann | 2020 | Romy [at] Bester Film | Bester Film | nominowany(-na) |
Rodzaj | Kraj | Nadawca | Data/godzina | Adnotacja |
---|---|---|---|---|
Pierwsza emisja | Niemcy | ARD [de] | środa, 04.09.2019, godz. 20.15 |