Reżyseria | Chad Stahelski |
---|---|
Scenariusz | Shay Hatten, Ricky Staub, Dan Walser, Michael Finch |
Produkcja | Lionsgate [us], Film Service Babelsberg GmbH [de], Studio Babelsberg AG, Studio Babelsberg Motion Pictures GmbH [de] |
Dystrybucja | Leonine Studios, Lionsgate [us], Monolith Films [pl] |
Początek zdjęć | 28.06.2021 |
---|---|
Koniec zdjęć | 09.09.2021 |
Rejony, w których realizowano zdjęcia | Francja, Japonia, Jordania, Niemcy - Berlin, USA |
Źródła finansowania | |
---|---|
Czas trwania | 2h 49min |
Format obrazu | Cinemascope (1 : 2,39) |
Aktor(ka) | Nazwisko postaci | Aktor(ka) dubbingowa/lektor(ka)Stimme |
---|---|---|
Keanu Reeves | John Wick [RG] | |
Laurence Fishburne | Bowery King [RG] | |
Lance Reddick | Charon [RG] | |
Ian McShane | Winston [RG] | |
Bill Skarsgard | Marquis [RD] | |
Donnie Yen | Caine [RD] | |
Scott Adkins | Killa [RD] | |
Dorothea Neukirchen | Frau Goetz [RD] | |
Hiroyuki Sanada | Shimazu [RD] | |
Shamier Anderson | Tracker [RD] | |
Marko Zaror | Chidi [RD] | |
Natalia Tena | Katia [RD] | |
Rina Sawayama | Akira [RD] | Franciska Friede |
Ivy Quainoo | Suicide Girl Lara [RE] | |
Milena Rendón | Suicide Girl [RE] | |
Jeanette Malderle | French girl [RE] | |
Christian A. Hoelzke | homeless man [RE] |
Aktywność | Nazwisko | Adnotacja |
---|---|---|
2nd AD | Michael Pontvert Key 2nd AD | Key 2nd AD |
Crowd 2nd AD | Janina Isabel Weida | |
Floor 2nd AD | Charlyne Liquito Tournage en France et Jordanie | Tournage en France et Jordanie |
Floor 2nd AD | Stephan Ryll Main Unit Berlin | Main Unit Berlin |
3rd AD Crowd | Katharina Riepler Additional AD Berlin (18 DT) | Additional AD Berlin (18 DT) |
3rd AD Crowd | Veronika Binder /add | /add |
Base 3rd AD | Anna Kaiser [1] Main Unit Berlin & Paris | Main Unit Berlin & Paris |
AD PA | Robert Konstantin Scherer | |
AD PA | Lola von Pfetten | |
AD PA | Silvia Cannarozzi | |
AD PA | Isabella Swoboda Additional AD PA 14.09-24.09 | Additional AD PA 14.09-24.09 |
Crowd Marshall | Odysseas Johannes Hlepas | |
Crowd Marshall | Rafael Kuhn 5 DT | 5 DT |
Crowd Marshall | John Adams 10 DT | 10 DT |
Crowd Marshall | Keanu Pioch | |
Crowd Marshall | Felix Florian Seyfert | |
Crowd Marshall | Christian Theisinger | |
Crowd Marshall | Romain Sidan Partie Française | Partie Française |
Crowd Marshall | Fabian Weißenborn 2 Wochen | 2 Wochen |
Administrator filmu | Oliver Küper-Grobecker GER Payroll Accountant | GER Payroll Accountant |
Administratorka filmu | Yvonne Höft | |
Asystent administratora produkcji | Christian Tolle | |
Asystent administratora produkcji | John Wenzel | |
Asystent administratora produkcji | Danny Märtin 1st Asst. Accountant GER | 1st Asst. Accountant GER |
Kasjerka | Maria Kolhoff | |
Dailies operator | Omri Peled | |
Dailies operator | Lukas Neff | |
Kolorysta materiałów dziennych (dailies) | Roland Murrer + QC | + QC |
Asystent produkcji VFX | Clemens Wand Berlin | Paris | Berlin | Paris |
Makeup designer | Petra Schaumann Makeup Co-Designer | Makeup Co-Designer |
Druga charakteryzatorka | Viktoria Stieber Junior Makeup artist | Junior Makeup artist |
Drugi charakteryzator | Michael Kaepernick Coordination for additional HMU | Coordination for additional HMU |
Charakteryzatorka | Sandrine Denis Silhouettes | Silhouettes |
Współpraca charakteryzatorska | Jalil Romo Corro | |
Współpraca charakteryzatorska | Elena Ziegler Crowd | Crowd |
Współpraca charakteryzatorska | Rebecca Koch | |
Współpraca charakteryzatorska | Stefanie Gatter Additional HMU | Additional HMU |
Współpraca charakteryzatorska | Irina Tübbecke Juli bis September 2021 | Juli bis September 2021 |
Współpraca charakteryzatorska | Marcela Barreto extras | extras |
Współpraca charakteryzatorska | Rosa Singhofen 13 days | 13 days |
Współpraca charakteryzatorska | Antonia Hauser | |
Współpraca charakteryzatorska | Debora Waltl | |
Współpraca charakteryzatorska | Irina Tübbecke Komparserie Juli- Sept | Komparserie Juli- Sept |
Współpraca charakteryzatorska | Oliver Hildebrandt | |
Współpraca charakteryzatorska | Hanka Thot | |
Współpraca charakteryzatorska | Stephanie Frank | |
Współpraca charakteryzatorska | Daniela Blaschke | |
Współpraca charakteryzatorska | Marie Zschommler Crowd | Crowd |
Współpraca charakteryzatorska | Anna Bauer | |
Współpraca charakteryzatorska | Sylvia Schwarzer Hairartist | Hairartist |
Współpraca charakteryzatorska | Geraldine Sifonte Marino | |
Współpraca charakteryzatorska | Tabea Jünger extras | extras |
Współpraca charakteryzatorska | Eavan Derbyshire extras | extras |
Współpraca charakteryzatorska | Heidi Wick | |
Współpraca charakteryzatorska | Powla Baginski ~20DT | ~20DT |
Współpraca charakteryzatorska | Monika Hübert Crowd, Make-up Artist | Crowd, Make-up Artist |
Współpraca charakteryzatorska | Lorena Florina Eracle Crowd & Stunt | Crowd & Stunt |
Współpraca charakteryzatorska | Silke Zeitz Extras | Extras |
Współpraca charakteryzatorska | Jana Dietz Crowd | Crowd |
Współpraca charakteryzatorska | Dolores Sanchez | |
Fryzury | Michelle Mosler Germany | Germany |
Fryzury | Sylvia Schwarzer Maskenbildnerin | Maskenbildnerin |
Fryzury | Michael Kaepernick Juni/Juli 2021 | Juni/Juli 2021 |
Operator dźwięku na planie | Manfred Banach main unit Berlin, Paris, Akaba | main unit Berlin, Paris, Akaba |
Operator dźwięku na planie | Bal-Aton Bori 2nd Unit | 2nd Unit |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Julian Matias Feijoo 2 Unit | 2 Unit |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Benjamin Schmidt [3] | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | André Schick Berlin | Berlin |
Drugi asystent operatora(-rki) dźwięku | Bal-Aton Bori main unit Berlin | main unit Berlin |
Operator dźwięku (gatunki niefabularne) | Nils Ettwein EPK | EPK |
Project manager (efekty specjalne) | Anna Jürges Special Effects Project & Account Manager | Special Effects Project & Account Manager |
Technik SFX | Phillip Braunschober Nefzer GmbH | Nefzer GmbH |
Technik SFX | Miklos Bajus | |
Zbrojmistrz | Mario Uy | |
Asystent szefa(-owej) kaskaderów | Florian Hotz | |
Kaskader | Wolfgang Lindner Badboy | Badboy |
Kaskader | Christian Petersson | |
Kaskader | Mike Möller | |
Kaskader | Alexander Mack Stuntperformer | Stuntperformer |
Kaskader | Felix Audu Stuntplayer | Stuntplayer |
Kaskaderka | Cecilia Diesch Stuntplayer | Stuntplayer |
Kaskader | Patrick Richter [2] Stuntplayer | Stuntplayer |
Kaskader | Manuel Werling Stunt Player, Freelancer (Juggler) | Stunt Player, Freelancer (Juggler) |
Kaskaderka | Antonia Jauß | |
Kaskader | Anon Mall | |
Kierowca precyzyjny | Marcel Stefanski Russian Arm Dynamic | Russian Arm Dynamic |
Konstrukcje do ewolucji kaskaderskich | Kristoffer Fuss Berlin / Potsdam | Berlin / Potsdam |
Szef wózkarzy / key grip | Glenn König Key Grip | Key Grip |
Szef wózkarzy / key grip | Hannes Tröger B-Cam Dolly Grip | B-Cam Dolly Grip |
Dolly grip | Christian Scheibe A-Cam Dolly Grip | A-Cam Dolly Grip |
Grip | Vincent Pielmeier Junior Grip | Junior Grip |
Kierowca precyzyjny | Marcel Stefanski | |
Pilot drona | Micha Mann | |
Kostiumograf | Paco Delgado | |
Costume coordinator | Jana Witte | |
Druga kostiumografka | Brigitta Fink | |
Druga kostiumografka | Laureen Kaiser Jr. Costume Assistant (Set Costumer (Cast & Stunt), Goldsmith, Assistant to Textile Artist) | Jr. Costume Assistant (Set Costumer (Cast & Stunt), Goldsmith, Assistant to Textile Artist) |
Nadzór kostiumograficzny (statyści) | Isabel Seidler CD Paco Delgado | CD Paco Delgado |
Key costumer | Olga Holeksova Senior Costumer (Cast #1) | Senior Costumer (Cast #1) |
Key costumer | Theresa Anna Luther CD:Paco Delegado | CD:Paco Delegado |
Garderobiana | Carolina Inoue Addt | Addt |
Garderobiana | Aleksandra Kuchta Stunt Standby Berlin/Key Stunt Standby Paris | Stunt Standby Berlin/Key Stunt Standby Paris |
Garderobiana | Ayfer Buket Karakaya Standby Main Cast | Standby Main Cast |
Garderobiana | Liz Kreyenberg Stunt Standby | Stunt Standby |
Garderobiana | Alyssa Skiba Jr. Standby Stunt Costumer | Jr. Standby Stunt Costumer |
Garderobiana | Cornelia Mimault Costume Crowd Set | Costume Crowd Set |
Costume interpreter | Franka Ehret Garb Master Stunt/Crowd | Garb Master Stunt/Crowd |
Costume interpreter | Marei Thulmann Cast Pattern cutting womenswear & manufacturing womenswear | Cast Pattern cutting womenswear & manufacturing womenswear |
Costume interpreter | Diana Güven Vorbereitung April und Mai | Vorbereitung April und Mai |
Wykonawczyni kostiumów (kostiumy dobierane) | Jule Kebelmann Screen printing and other printing, Dyeing, Kniting, Embroidery | Screen printing and other printing, Dyeing, Kniting, Embroidery |
Wykonawca kostiumów (kostiumy dobierane) | Masoud Moridani | |
Costume prop maker | Linda Blüml | |
Krojcza | Eike Neumann Cutter Men | Cutter Men |
Crowd fitter | Nikole Gerlach | |
Crowd fitter | Nicole Petsch | |
Dodatkowa garderobiana | Narod Aghakhanian | |
Dodatkowa garderobiana | Lucile Auclair | |
Dodatkowa garderobiana | Evelyn Carhuas Luna Crowd | Crowd |
Dodatkowa garderobiana | Annick Regnault Jr. Stunt Standby | Jr. Stunt Standby |
Dodatkowa garderobiana | Alina Berger Daily Standby Main Cast + Stunt / 3 weeks | Daily Standby Main Cast + Stunt / 3 weeks |
Dodatkowa garderobiana | Victoria Beck Standby Main Cast (05.-18.08.21) | Standby Main Cast (05.-18.08.21) |
Dodatkowy garderobiany | Danny Schneider Garderobier | Garderobier |
Dodatkowy garderobiany | Olivier Mohrińge Crowd | Crowd |
Krawcowa | Ulrike Diallo crowd | crowd |
Krawcowa | Anja Dragan Cast womanswear | Cast womanswear |
Krawcowa | Sophie Anna Langlotz | |
Krawcowa | Natalia Pankowski | |
Krawiec | Felix Ekholm | |
Krawcowa | Katrin Kobold Costume | Costume |
Zaopatrzenie (kostiumy) | Noah Shaw | |
Zaopatrzenie (kostiumy) | Anastasia Klering | |
Farbowanie kostiumów | Petra Wilke | |
Farbowanie kostiumów | Sonia Inés Rocha Daily | Daily |
Kostiumy - patynowanie | Rebecca Beckx Naylor | |
Ilustrator (kostiumy) | Mats Bergen Kostümillustration einiger Hauptdarsteller, Kimono Illustrationen, Stoffdesign | Kostümillustration einiger Hauptdarsteller, Kimono Illustrationen, Stoffdesign |
Stażystka (pracownia kostiumów) | Clarissa Fuhr | |
Stażystka (pracownia kostiumów) | Vi Nghiem Tuong Costume Design PA | Costume Design PA |
Montażysta | Nathan Orloff | |
Asystent montażysty(-ki) | Nicholas Lundgren | |
Asystent montażysty(-ki) | Christian Reinhardt | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Helmut Prein CLT / ICLS | CLT / ICLS |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Alexander Zeihn Rigging | Rigging |
Asystent mistrza(-yni) oświetlenia / I asystent gaffera d/s sprzętu oświetleniowego | Oliver Haas Berlin, Paris | Berlin, Paris |
Asystentka operatora(-ki) konsoli sterującej oświetleniem | Jana Milena Peuckmann | |
Asystent operatora(-ki) konsoli sterującej oświetleniem | Nick Büsterfeld | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Daniel Jopp Berlin/Paris | Berlin/Paris |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Jonas Buerschaper | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Arian Uting | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Andre Schmidt [1] Rigging Zusatz | Rigging Zusatz |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Frédéric Toussaint RENFORT RIGG | RENFORT RIGG |
Oświetlaczka / techniczka oświetlenia | Nadine Habash Junior, Main Unit Berlin | Junior, Main Unit Berlin |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Jaspar Henschke | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Jonathan Kaiser Berlin | Berlin |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Manuel Musch Junior Rigging | Junior Rigging |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Simon Lütkehaus Rigging | Rigging |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Wanja Krieger Rigging | Rigging |
Dodatkowa elektryczka oświetlaczka | Charly Chahwan Splinter Unit | Splinter Unit |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Nils Berger Berlin | Berlin |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Markus Große | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Florian Geiss | |
Dodatkowy elektryk oświetlacz | Tom Sperling rigging BLN | rigging BLN |
Obsługa światła balonowego | Christian Saalfeld | |
Asystent oświetlacz | Theodor Pusch addtl. 2nd Unit | addtl. 2nd Unit |
Asystent oświetlacz | Tim Boller 2 DT Zusatz | 2 DT Zusatz |
Obsługa agregatu - agregaciarz | Mithat Baskan | |
Casting (statyści i epizodyści) | Nicola Scholz | |
Casting (statyści i epizodyści) | Christian Burstein Party Guest | Party Guest |
Casting (statyści i epizodyści) | Gabriele Ablasser | |
Autor zdjęć filmowych | Dan Laustsen | |
Asystent operatora(-rki) drona | Maximilian Raschke | |
Asystent operatora(-rki) drona | Robert Thürmann drone technician | drone technician |
Pierwszy asystent kamery | Rafael Jeneral | |
Pierwszy asystent kamery | Karl Keil Daily Crew, B-Cam Jordan | Daily Crew, B-Cam Jordan |
Pierwszy asystent kamery | Max Egner Motionbase Unit | Motionbase Unit |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | David Schwier Motion base unit | Motion base unit |
Druga asystentka operatora(-rki) kamery | Esther Tan Sonntag | |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Farrell Streitparth-Weber 12 days | 12 days |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Maximilian Nierade Splinter Unit | Splinter Unit |
Asystent operatora(-rki) obrazu (DIT) | Stephan Schöbel | |
Asystent DIT | Johannes Sommerhäuser | |
Asystentka operatora zdjęć podwodnych | Eleonora Esau 8 DT | 8 DT |
Data wrangler / digital loader | Patricio Wiedermann Main Unit Berlin | Main Unit Berlin |
Podgląd wideo | Christian Wehrle Qtake Operator, Key Video 1st Unit, Orga und Technik für alle Units BERLIN 64DT | Qtake Operator, Key Video 1st Unit, Orga und Technik für alle Units BERLIN 64DT |
Podgląd wideo | Aljoscha Kirschner Qtake Op, Second Unit | Qtake Op, Second Unit |
Podgląd wideo - asystent | Jakob Hampel 2nd United | 2nd United |
Podgląd wideo - asystentka | Michéle Piesche Main Unit Berlin | Main Unit Berlin |
Podgląd wideo - asystentka | Maya Koutsoulis 2nd Unit 1 Day | 2nd Unit 1 Day |
Podgląd wideo - asystent | Jonas Hümbs Additional // Rehearsal Unit 2 Days | Additional // Rehearsal Unit 2 Days |
Stażystka (pion operatorski) | Ines Marquardt | |
Stażysta(-tka) (pion operatorski) | Alma Almeida | |
Stażysta (pion operatorski) | Piet Busemann 2 weeks | 2 weeks |
Reżyser | Chad Stahelski | |
Osobista asystentka reżysera(-rki) | Sibel Koyuncu /Asst. to Director/Producer | /Asst. to Director/Producer |
Asystent (koordynacja statystów) | Frédéric Dagmey France | France |
Koordynacja (statyści) | Silvia Cannarozzi | |
Producent wykonawczy | David Leitch | |
Producentka wykonawcza | Louise Rosner | |
Producent wykonawczy | Michael Paseornek | |
Producent wykonawczy | Keanu Reeves | |
Koproducent | Henning Molfenter | |
Koproducent | Christoph Fisser | |
Koproducent | Charlie Woebcken | |
Producent wykonawczy (service producer) | Raphaël Benoliel Paris | Paris |
Asystentka producenta(-tki) | Kima Hashemi assistant to co-producer Henning Molfenter | assistant to co-producer Henning Molfenter |
Kierownik produkcji filmu | Arno Neubauer | |
Koordynator bezpieczeństwa i higieny pracy | Patrick Krienke | |
Druga kierowniczka produkcji | Yasmeen Abunuwar Unit manager - Jordan Unit | Unit manager - Jordan Unit |
Location manager | Pascal Ricuort Paris | Paris |
Location manager | Till Rausch | |
Asystentka kierownika(-czki) produkcji | Ahlem Batsi | |
Koordynatorka ds. sanitarnych (Covid) | Nadine Knuth Covid coordination office assistant | Covid coordination office assistant |
Koordynator ds. sanitarnych (Covid) | Lukas Hirschfelder | |
Asystentka koordynatora(-rki) produkcji / asystent II kier. produkcji | Edda Markus | |
Koordynacja noclegów | Susann Laboga 15. März - 9. Juli 2021 | 15. März - 9. Juli 2021 |
Koordynacja noclegów | Florim Likaj | |
Transport (koordynacja) | Andreas Grasshoff | |
Szef transportu | Jan Bludau | |
Kierownik planu | Steffen Schweizer | |
Asystent drugiego(-giej) kierownika(-czki) produkcji ds. obiektów | Christophe Guillerault LOCATION | LOCATION |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Elia Gasparinatos Set PA | Set PA |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Lukas Peralta Filho Set Dec PA | Set Dec PA |
Asystent kierownika(-czki) produkcji | Arne Bonneau-Rae | |
Asystentka kierownika(-czki) zdjęć | Lisa Marie Bardoux | |
Asystentka kierownika(-czki) zdjęć | Claire-Marie Charlotte Guillemain Craft Service | Craft Service |
Asystentka kierownika(-czki) zdjęć | Annika Haesters Location PA | Location PA |
Asystentka koordynatora(-ki) ds. sanitarnych (Covid) | Paula Fülleborn Covid Set PA, Tester Cast & Crew | Covid Set PA, Tester Cast & Crew |
Kierowca grupy filmowej | Mario Schulz [1] June/July 2022 | June/July 2022 |
Kierowca grupy filmowej | Cem Krüziu | |
Kierowca grupy filmowej | Quisito Alfandega Stunt Unit Airport | Stunt Unit Airport |
Kierowca grupy filmowej | Raymond Schulz | |
Kierowca grupy filmowej | Matthias Hentschler | |
Kierowca grupy filmowej | Martin Hartmann [1] | |
Kierowca grupy filmowej | Siegfried Jasper Zeh | |
Kierowca grupy filmowej | Felix Herrmann | |
Kierowca grupy filmowej | Marco Busch Location Recce 25.01. - 31.01.2021 | Location Recce 25.01. - 31.01.2021 |
Osobisty kierowca | Daniel Huhn to Producers | to Producers |
Asystent kierownika(-czki) produkcji (biuro) | Ferdinand Klotzky | |
Asystent kierownika(-czki) produkcji (biuro) | Maxime Chevanne | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Shay Hatten | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Ricky Staub | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Dan Walser | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Michael Finch | |
Scenograf | Kevin Kavanaugh | |
Art director | Andreas Olshausen Supervising Art Director | Supervising Art Director |
Art director | Emil Birk | |
Dekorator wnętrz | Mark Rosinski | |
Koordynator dekoracji wnętrz | Alexander Frühbrodt | |
Asystentka dekoratora(-rki) wnętrz | Charlotte Luneau | |
Dekoracja wnętrz – zaopatrzenie | Nane Cornelius Key Set Decoration Buyer | Key Set Decoration Buyer |
Asystentka dekoratora wnętrz | Maria Anina Bering | |
Asystentka koordynatora(-ki) działu scenografii | Sophia Alexandra Rötschke - Art Department PA from August | - Art Department PA from August |
Rekwizytor | Marcus Haendgen Prop Master | Prop Master |
Rekwizytor planowy | Stefan Henkes 2nd st/by (DE/FR), 1st st/by (JO) | 2nd st/by (DE/FR), 1st st/by (JO) |
Kierownik w dziale dekoracji wnętrz | Attila Krüziu | |
Dekoracja wnętrz | Naranbat Batzorig | |
Dekoracja wnętrz | Enchbaatar Dshamsran | |
Dekoracja wnętrz | Helko Klünder | |
Asystent rekwizytora(-ki) | Gregory Refeld 3rd Standby Assist. | 3rd Standby Assist. |
Koordynatorka pojazdów grających | Sabrina Cordes Asst. PCC | Asst. PCC |
Elektryk (scenografia) | Lasse Kudlek only prep | only prep |
Elektryk (scenografia) | Martin 'Housi' Böhm | |
Elektryk (scenografia) | Jonathan Kaiser | |
Elektryk (scenografia) | Christian Anters | |
Elektryk (scenografia) | Mads Gutowski HOD Practical Electrics | HOD Practical Electrics |
Elektryczka (scenografia) | Laura Nickel Only prep | Only prep |
Elektryk (scenografia) | Daniel Plashues | |
Pojazdy grające (opieka) | Sebastian Ennen Motorcycle Wrangler / Mechanic | Motorcycle Wrangler / Mechanic |
Ogrodnik (projektowanie ogrodów) | Rainer Kaufmann [1] Set Dec Lead Greensman, Floral Decorations | Set Dec Lead Greensman, Floral Decorations |
Budowa dekoracji | Elodie Guillard | |
Kreślarka | Julia Halbfas Berlin 18.05. - 11.07.21 | Berlin 18.05. - 11.07.21 |
Kreślarka | Alice Wong | |
Budowa dekoracji (malarz) | Ulrich Jansen Babelsberg | Babelsberg |
Budowa dekoracji (malarka) | Murielle Gandré | |
Budowa dekoracji (malarka) | Marie Barateau set painter | set painter |
Budowa dekoracji (malarz) | Jan Oliver Seibel standby painter | standby painter |
Budowa dekoracji (malarka) | Laura Reboul | |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Jana Arni for Tobias Schroeter | for Tobias Schroeter |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Kata Bartyik Prop making - leather & fabric | Prop making - leather & fabric |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Barbara Schramm VFX dummie dog custom made | VFX dummie dog custom made |
Rekwizyty (projekt i wykonanie) | Katharina Hafermaas patina various props | patina various props |
Graphic designer | René Jaschke | |
Artysta-grafik | René Jaschke | |
Młodsza dekoratorka | Zoe Chiara | |
Transport rekwizytów | Ali Rüzgar Set Decoration Shopper | Set Decoration Shopper |
Catering (na planie) | Martin 'Travis' Storch | |
Choreograf | Chris Jäger Choreographer | Choreographer |
Dubler | Paul Alexander | |
Konsultantka | Silvia Lindner Immigration Consultant | Immigration Consultant |
Koordynatorka do spraw bezpieczeństwa i higieny | Christin Ressel Coronatester, Senior tester/ Teamleader | Coronatester, Senior tester/ Teamleader |
Koordynator do spraw bezpieczeństwa i higieny | Nicolai Kremp Corona Tester | Corona Tester |
Lekarz na planie | Tanja Dombrowski SetMedic, Covid-Testerin | SetMedic, Covid-Testerin |
Lekarz na planie | Christin Ressel SetMedic-/teamleader, Covid teamleader | SetMedic-/teamleader, Covid teamleader |
Lekarz na planie | Nicolai Kremp | |
Lekarz na planie | Dirk Mehmke | |
Tłumacz | Yosuke Hosoi |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Film Service Babelsberg GmbH [de] | |
Lionsgate [us] | |
Studio Babelsberg AG | |
Studio Babelsberg Motion Pictures GmbH [de] |
Firma | Adnotacja |
---|---|
Leonine Studios Germany (theatrical) | Germany (theatrical) |
Lionsgate [us] USA (theatrical) 2023 | USA (theatrical) 2023 |
Monolith Films [pl] Polska | Polska |
Obszar działalności | Firma | Adnotacja |
---|---|---|
Oświetlenie i akcesoria | Zasa Lights GmbH | balloonlight systems LED Clouds | LED Clouds |
Doradztwo produkcyjne | Set Medic Berlin Set paramedic | Set paramedic |
Obsługa finansowa, prawna, ubezpieczenia | adag Payroll Services GmbH | |
Reklama / prezentacja | Río Bravo Cinema Studio | |
Transport, podróże i zakwaterowanie | CNL Business Services e.K. Diverse Transporte von Requisiten, Kostümen und weiterem Equipment weltweit | Diverse Transporte von Requisiten, Kostümen und weiterem Equipment weltweit |
Transport, podróże i zakwaterowanie | XDS Logistics X-Press delivering Solutions (ehem. OWL Ocean World Lines / XPO) Logistiker für die Produktion | Logistiker für die Produktion |
Usługi biurowe, zaopatrzenie biurowe, tłumaczenia | Stammgestalter GmbH Translator for the stunt team ENG-JAP | Translator for the stunt team ENG-JAP |
Usługi produkcyjne | Halteverbot123 - Browo GmbH parking zones & barriers and blockers | parking zones & barriers and blockers |
Usługi produkcyjne | Raketa GmbH floor mats | floor mats |
Usługi produkcyjne | SAG-Dienstleistung | |
Usługi produkcyjne | SAG-Dienstleistung Motiv Sicherheit, Sicherheit | Motiv Sicherheit, Sicherheit |
Usługi produkcyjne | Set Medic Berlin Hygiene Officer, COVID Tester, H&S Coordinator | Hygiene Officer, COVID Tester, H&S Coordinator |
Statyści / epizodyści | Agentur Filmgesichter Germany | Germany |
Statyści / epizodyści | Agentur PRODUCER'S FRIEND Berlin | Berlin |
Dekoracje | Art Department Studio Babelsberg GmbH | |
Dekoracje | Baubühne GmbH exclusively columns and pedestals | exclusively columns and pedestals |
Dekoracje | Brainnail Construction of special furniture and decorative buildings | Construction of special furniture and decorative buildings |
Dekoracje | Stoffwerke Marion Herdle Anfertigung Textile Dekorationen | Anfertigung Textile Dekorationen |
Efekty specjalne | SFX Department Berlin Waffensupport | Waffensupport |
Kostiumy | Adlershofer Fundus Isabell Seidler | Isabell Seidler |
Kostiumy | Dietlind Ruge Kostümgestaltung KB Luca Mosca | KB Luca Mosca |
Kostiumy | Wellenstein zeitgenössische Kostüme GmbH Paco Delgado | Paco Delgado |
Pojazdy i samoloty | ReBornClassics Movies & Events Spielfahrzeuge Berlin | Spielfahrzeuge Berlin |
Rekwizyty | Adlershofer Fundus | |
Rekwizyty | Delikatessen Requisiten Fundus Berlin oHG Furniture, lighting, art, technology, decorative articles | Furniture, lighting, art, technology, decorative articles |
Rekwizyty | Propscom – Requisiten Fundus | |
Kamery i akcesoria | Moonrocketfilms DIT Livegrading 1st Unit + Equipment | DIT Livegrading 1st Unit + Equipment |
Kamery i akcesoria | Replayboys GmbH Video and DIT Rental | Video and DIT Rental |
Obróbka filmu, transfery | Media Services GmbH - Pharos The Post Group Dailies und Digital Cinema Distribution | Dailies und Digital Cinema Distribution |
Laureat | Rok | Nagroda | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
Lionsgate [us] | 2024 | Golden Globes [us] Cinematic and Box Office Achievement | Cinematic and Box Office Achievement | nominowany(-na) |
Keanu Reeves | 2023 | Jupiter Awards [de] Best Actor international | Best Actor international | nominowany(-na) |
Rodzaj | Kraj | Data | Adnotacja |
---|---|---|---|
Premiera kinowa | Polska | piątek, 24.03.2023 | |
Premiera kinowa | USA | piątek, 24.03.2023 | |
Premiera kinowa | Niemcy | czwartek, 23.03.2023 | |
Premiera kinowa | Francja | środa, 22.03.2023 |