Projektant czołówki | Peter Wood | |
Projektant czołówki | Jens Kopke | |
Kolorysta | Jonas Schmid | |
Druga charakteryzatorka | Nicole Podlech | |
Efekty charakteryzatorskie (prosthetics) | Lisa Edelmann | |
Operator dźwięku na planie | Tim Stephan | |
Asystent operatora(-ki) dźwięku | Michael Wrobel | |
Techniczka SFX | Veronica Priefer | |
Konstrukcje specjalne | Maike Rasch | |
Szef wózkarzy / key grip | Manuel Schlegel | |
Grip | Jannis Klasing | |
Kostiumografka | Anna Degenhard | |
Kostiumografka | Annika Lohmann | |
Montażystka | Dagmar Pohle | |
Kompozytor | Christoph Zirngibl | |
Utwór muzyczny | Carolin Graml | |
Mistrz oświetlenia / gaffer | Philipp Barth | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Christian Saure | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Matthias Emmrich | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Leonard Frederic Caspari | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Max Berg | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Stefan Bühl | |
Oświetlaczka / techniczka oświetlenia | Fiona Prause | |
Oświetlaczka / techniczka oświetlenia | Franka Anders | |
Oświetlacz / oświetleniowiec / technik oświetlenia | Björn Lingner | |
Autor zdjęć filmowych | Johannes Kreuser | |
Operator steadicamu | Thorsten Alt | |
Pierwsza asystentka kamery | Anna Schenk 35mm | 35mm |
Drugi asystent operatora(-rki) kamery | Florian Mag | |
Fotosista | Johannes Treß | |
Reżyser | Felix Walz | |
Drugi reżyser | Caspar Kaeser | |
Script | Martina Plura | |
Script | Monika Plura | |
Realizator zgrania dźwięku | Andreas Henke | |
Udźwiękowienie | Stephan Radom | |
Producent kreatywny | Jens-Florian Groß | |
Kierownik planu | David Maria Vogel | |
Kierowca grupy filmowej | Toby Chlosta | |
Kierowca grupy filmowej | Jakob Deutsch | |
Kierowczyni grupy filmowej | Nadine Lewerenz | |
Stażysta (dział produkcji) | Martin Tengeler | |
Autor scenariusza / scenarzysta | Florian Wentsch | |
Scenografka | Sophia Lund | |
Asystentka scenografa(-ki) | Laura Kreutzenbeck | |