Zwei Zu Eins | © X Verleih
© X Verleih

Two to One

  • 2:1 (Darbinis pavadinimas)
Visi pavadinimai (3)
Ilgametražis vaidybinis filmas | 2023-2024 | Draugystė, Komedija, Meilės istorija | Vokietija

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2023 07 11
Filmavimo pabaiga2023 08 23
Filmavimo dienų skaičius31
Filmavimo regionaiVokietija - Berlynas, Vokietija - Saksonija-Anhaltas, Vokietija - Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija - Tiuringija
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Sandra HüllerMaren [L]
Max RiemeltRobert [L]
Ronald ZehrfeldVolker [L]
Ursula WernerKäte [L]
Peter KurthMarkowski [L]
Anselm HadererJannik [L]
Martin BrambachLunkewitz [SR]
Kathrin WehlischJanette [SR]
Olli DittrichAgent Meier [SR]
Tom KeuneComrade ABV [SR]
Uwe PreussDieter Kulitzka [SR]
Meikel EngelmannSeller [SR]
Yorck DippeHerbert Bahlow [SR]
Robert HöllerUwe Matthes [SR]
Tilla KratochwilAndrea Fiedow [SR]
Hilmar EichhornHans-Dietrich Genscher [SR]
Lotte Shirin Keilingn.d. [SR]
VeiklaVardasPastaba
Postprodukcijos prodiuserisSimon Sturzenegger
for Rotor Film (as Workflow Specialist)
for Rotor Film (as Workflow Specialist)
Postprodukcijos prodiuserisRoman Schneider
WeFadeToGrey GmbH
WeFadeToGrey GmbH
Spalvų dailininkas (koloristas)Felix Hüsken
HDR
HDR
Skaitmeninės terpės inžinierius(-ė) (DIT)Melissa Jorga
Pagrindinis dailininkas (production designer)Florian Kaposi
Pagrindinė dailininkė (production designer)Jenny Roesler
Pagrindinio dailininko(-ės) asistentė (assistant production designer)Tania Kaposi
Aikštelės dekoratorėFelicity Good
Aikštelės dekoratoriaus(-ės) asistentasJacob Schulze
Aikštelės dekoratoriaus(-ės) asistentėLina Mayer
Rekvizito meistrasMaik Gießler
Rekvizito meistro(-ės) asistentė (pirkimams)Petra Popangelova
Rekvizito meistro(-ės) asistentas (pirkimams)Soheil Teymoori
Budinti rekvizitininkėBabett Pönisch
Budintis rekvizitininkasMarc Wadewitz
Interjero dekoravimo vadovėDaniela Grömke
Interjero dekoratorius (set dresser)Andreas Wendt
Interjero dekoratorė (set dresser)Maria Nickol
historical, GDR, MDM
historical, GDR, MDM
Interjero dekoratorė (set dresser)Nicole Ophei
NRW
NRW
Interjero dekoratorius (set dresser)David Thummerer
Interjero dekoratorius (set dresser)Naranbat Batzorig
Interjero dekoratorius (set dresser)Daniel Peeck
Interjero dekoratorė (set dresser)Simone Mertz
Budinčio(-os) rekvizitininko(-ės) asistentasRonny Giehm
Lokacijų skautėMarion Gerhardt
Lokacijų skautėIris Czak
Berlin
Berlin
Lokacijų skautasAbi Roos
NRW
NRW
Lokacijų skautėPia Esten
NRW
NRW
Dekoracijų statytojasChristoph Klose
Dekoracijų statytojasDaniel Buchert
Dekoracijų statytojasMatthias Tyralla
Dekoracijų statytojasWolfgang Gosberg
Dekoracijų statytojasMatthias Tyralla
Pagrindinis spalvintojasFelix Maurice Manchon
Dekoracijų dailininkasJörg Geipel
Dekoracijų dailininkėAndrea Lomsché-Manchon
Grafikos dizainerisDennis Hahn
Grafikos dailininkė (iliustratorė)Kati Linke
Dekoracijų gabenimasAnton Hirschmann
Rekvizito gabenimasAndreas 'Pino' Schmidt
zzgl.Baubühne/Setdress
zzgl.Baubühne/Setdress
Gamybos vadovas (production manager)Ole Nicolaisen
Gamybos vadovo(-ės) asistentėPatricia Langenhan
- Thuringia, Saxony, North Rhine-Westphalia & Berlin
- Thuringia, Saxony, North Rhine-Westphalia & Berlin
Gamybos vadovo(-ės) asistentėLiana Henz
Accomodation
Accomodation
Padalinio vadovė (vokiška sistema)Laura Einmahl
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Christopher Scheichen-Ost
Gamybos vairuotojasDieter Weinreis
Produktionsfahrer(Thüringen, NRW, Saschen Anhalt, Berlin und Brandenburg
Produktionsfahrer(Thüringen, NRW, Saschen Anhalt, Berlin und Brandenburg
Gamybos vairuotojasWilly Necke
Gamybos vairuotojasMarius Hähnel
Gamybos vairuotojasMichael Höhne
Cast
Cast
Aikštelės vadybininkasFelix Hübler
Aikštelės vadybininkėNicki Höft
Garso montažo režisieriusJohannes Hampel
Mikrofono operatorius (boom operator)Sebastian Leukert
Antrasis mikrofono operatoriusNils Ettwein
2 DT Vertretung
2 DT Vertretung
Antrasis mikrofono operatoriusTim Ratajczyk
Sinchroninių triukšmų kūrėjasLuis Schöffend
Grimo dailininkė / plaukų stilistėChristina Baier
Grimo dailininkė / plaukų stilistėNadine Vieker
Zusatzmaskenbildnerin Extras Fittings und 1 DT historisch
Zusatzmaskenbildnerin Extras Fittings und 1 DT historisch
Grimo dailininkė / plaukų stilistėDiana Badalova
HOD historical 80'/90‘
HOD historical 80'/90‘
Grimo dailininkė / plaukų stilistėAlla Leonova
historisch
historisch
Papildoma grimo dailininkėSandy Hänsel
Papildoma grimo dailininkėAnne Beyersdorfer
Papildoma grimo dailininkėMarika Knappe
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Kim Mikkelsen
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Robin Gerhard
Gervės operatoriusStefan Odenthal
Drono pilotasFlorian Felix Reeh
aerials // [FlyHigh]
aerials // [FlyHigh]
Pagrindinis kino operatoriusMartin Langer
Antros komandos pagrindinis operatoriusConrad Lobst
DP/DIR Combo
DP/DIR Combo
Drono kameros operatoriusFabio Spitzenberg
Kameros operatoriusConrad Lobst
B-Cam + Gimbal R2
B-Cam + Gimbal R2
Steadicam sistemos operatoriusFlorian Schwarz
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Dennis Kühnel
B Cam / 30 DT / Mini LF / Cooke FF Anamorphics
B Cam / 30 DT / Mini LF / Cooke FF Anamorphics
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Johannes Neumann [1]
B-Cam, replacement for 2 SD
B-Cam, replacement for 2 SD
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Fabio Seyding
A-Cam
A-Cam
Antroji kameros asistentėLilly Tholl
B-Cam
B-Cam
Antrasis kameros asistentasDavid Schwier
A Cam
A Cam
Antrasis kameros asistentasXaver Hoffmann
Zusatz
Zusatz
DIT skaitmeninio vaizdo technikasChristoph Kube
Galinės projekcijos operatorėAnnika Bischoff
Plate Operator
Plate Operator
Qtake įrangos operatoriusChristopher Haug
Kino aikštelės fotografasPeter Hartwig
auch Plakat
auch Plakat
Kastingo režisierėSusanne Ritter
Statistų ir masuotės kastingasAngel Pinar
NRW Teil
NRW Teil
Kostiumų dailininkėAnne-Gret Oehme
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėClara-Maria Kirchhoff
RūbininkėJoy Braun
RūbininkėAnna Biskaborn
RūbininkėKatrin Berthold
Montažo režisieriusRamin Sabeti
Online montažo režisieriusJan Schepmann
Montažo režisieriaus(-ės) asistentasJason George
KompozitorėHannah von Hübbenet
KompozitoriusAmaury Bernier
Muzikos konsultantėAnnette Gentz
Original Score
Original Score
RežisierėNatja Brunckhorst
Antros komandos režisieriusConrad Lobst
chase sequence w/ Oliver Juhrs
chase sequence w/ Oliver Juhrs
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasShawn Bäumer
Antrasis režisieriaus(-ės) asistentasPhilipp Puchert
Scenarijaus vadovasSebastian Meister
Masuotės koordinatorėSabine Voltmann
2 DT
2 DT
Masuotės koordinatoriusHenri Päffgen
6 SD
6 SD
Masuotės koordinatoriusJulius Müller
2 DT
2 DT
Masuotės koordinatorėLisa Marie Rothe
2 DT
2 DT
Scenarijaus autorėNatja Brunckhorst
šviesų dailininkasHorst Mann
šviesų dailininko(-ės) asistentas (best boy/girl)Bernd Kremer
Apšvietimo technikas / elektrikasNicolas Leonard Meyer
1x add.
1x add.
Apšvietimo technikas / elektrikasAlexander Damaschke
Apšvietimo technikas / elektrikasTobias Blankenburg
Extra
Extra
Apšvietimo technikas / elektrikasGeorge Bozkurt
Triukų koordinatoriusOliver Juhrs
Kūrėjų, svečių, VIPų koordinatorėNicki Höft
Medikė aikštelėjeSarah Zeising
Tvarumo konsultantasIngo Ehrlich
Vaiko korepetitoriusLuca Meyer
2 DT
2 DT
Vaiko korepetitorėJulia Füchsel

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Row Pictures GmbH
Zischlermann Filmproduktion GmbH [de]

Platinimo kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Filmladen Filmverleih GmbH [at]
Austria (theatrical)
Austria (theatrical)
X Verleih AG
Germany (theatrical)
Germany (theatrical)
KMBO [fr]
France (theatrical)
France (theatrical)
Warner Bros. Pictures Germany [de]
Distribution (Germany)
Distribution (Germany)

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Kameros ir priedaiFilmklappen.de
Slates
Slates
Kameros ir priedaiLudwig Kameraverleih GmbH
Alexa Mini LF, Cooke FF Anamorphic
Alexa Mini LF, Cooke FF Anamorphic
Kameros ir priedaiMoonrocketfilms
On Set Lab // DIT // Equipment
On Set Lab // DIT // Equipment
Tvirtinimo technika[FlyHigh] . aerials
Drone
Drone
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysAgentur filmissimo Inh. Antje Mews
Apšvietimo įranga ir priedaiLudwig Kameraverleih GmbH
TechnikaPRODUCTION CONCEPT GmbH
Car Plates with LED Wall
Car Plates with LED Wall
Gamybos paslaugosBPS Dienstleistungen und Services GmbH
Gamybos paslaugosDas Filmcatering
Gamybos paslaugosJOLA-Rent
kompletter Basisfuhrpark / Maske, Garderobe, div. Schauspieleraufenthalte, 80KVA Selbstfahrer Generator, Setsprinter inkl. Material und Zelten
kompletter Basisfuhrpark / Maske, Garderobe, div. Schauspieleraufenthalte, 80KVA Selbstfahrer Generator, Setsprinter inkl. Material und Zelten
Ryšiai su visuomene / viešumasMedia Office GbR
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasBPS Dienstleistungen und Services GmbH
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasFilmschatten UG
LKW-Umsetzung
LKW-Umsetzung
KostiumaiKostümfundus Babelsberg GmbH
KB Anne Gret Oehme
KB Anne Gret Oehme
RekvizitasAdlershofer Fundus
RekvizitasFTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH
RekvizitasHahn-Grafix
Graphic Artist
Graphic Artist
Specialieji efektaiAris - Die Feuerteufel
SFX Effekte
SFX Effekte
Specialieji efektaiSDL-SFX
Alle Filmwaffen und SFX-Pyrotechnik
Alle Filmwaffen und SFX-Pyrotechnik
Transporto priemonės ir orlaiviaiFilmfahrzeuge- & Setbetreuung Christian Schulz
Spielfahrzeug Barkas KB
Spielfahrzeug Barkas KB
Transporto priemonės ir orlaiviaimovie vehicles Sven Fielitz
Transporto priemonės ir orlaiviaiSetlounge GmbH
Set All Lkw 7,5t Wasser Logistik WC Anhänger Autark Diverse Anhänger Shuttle Service Bewachung Wochenende Parkplatz
Set All Lkw 7,5t Wasser Logistik WC Anhänger Autark Diverse Anhänger Shuttle Service Bewachung Wochenende Parkplatz
ĮrangaSound Equipment Hampel [de]
Garso postprodukcijaMetrix Media
Ensemble Recording
Ensemble Recording
Kino juostos apdorojimas ir konvertavimaswefadetogrey GmbH
PavadinimaiFilmgraphik

Apdovanojimai

LaureatasMetaiApdovanojimasKategorija 
Natja Brunckhorst2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Regie
Förderpreis Neues Deutsches Kino - RegieNominuotas(-a)
Anselm Haderer2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische Leistung
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische LeistungNominuotas(-a)
Lotte Shirin Keiling2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische Leistung
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische LeistungNominuotas(-a)

Festivaliai

MetaiŠalisFestivalisPastaba
2024VokietijaFilmfest München

Rodymo kino teatruose pradžia

TipasŠalisDataPastaba
Kino rodymo pradžiaPrancūzijatrečiadienis, 2024 09 04
Kino rodymo pradžiaAustrijaketvirtadienis, 2024 07 25
Kino rodymo pradžiaVokietijaketvirtadienis, 2024 07 25
Premjerašeštadienis, 2024 06 29Filmfest München