Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Anja PlaschgAgnes [L]
Maria HofstätterMutter [L]
David ScheidWolf [L]
Natalija BaranovaEwa Schikin [GS]
Lukas WalcherLukas [SR]
Elisabeth GobbersOnlooker [SR]
Tim Valerian AlbertiSchaulustiger
VeiklaVardasPastaba
Postprodukcijos vadovas (supervisor)Pirmin Straub
Gamybos finansininkasGerrit Jansen
Gamybos finansininkėPetra Junk
Gamybos finansininkėMiriam Seifert-Kehrer
Dailės vadovėBarbara Gamper
Österreich
Österreich
Dailės vadovėJulia Maria Baumann
NRW
NRW
Dailės vadovo(-ės) asistentasMichael Kadow
Statybos vadovas (construction manager)Thomas Gamper
Österreich
Österreich
Rekvizito meistrasPhilipp Juda
Rekvizito meistrasChristoph Becker
Props Master NRW/Germany hist. end 19th century
Props Master NRW/Germany hist. end 19th century
Rekvizito meistro(-ės) asistentas (pirkimams)Ba Long Nguyen
Rekvizito meistro(-ės) asistentė (pirkimams)Janna Järvsaar
NRW/Deutschland
NRW/Deutschland
Budintis rekvizitininkasSimon Sramek
Interjero dekoratorė (set dresser)Uta Materne
Budinčio(-os) rekvizitininko(-ės) asistentasChristian Schanzenbach
NRW/Germany
NRW/Germany
Kraštovaizdžio dizainerisStephan van Geldern
NRW
NRW
Lokacijų skautėDorothee Leuck
Dekoracijų dailininkėLisa Schmitt
Dekoracijų dailininkasPierre Galic
Headpainter Köln, Havixbeck, Euskirchen
Headpainter Köln, Havixbeck, Euskirchen
Rekvizito gabenimasOliver Kreckler
Rekvizito gabenimasSerghei Cudric
Linijinis prodiuseris (line producer)Sascha Verhey
Gamybos vadovas (production manager)Edgar Cox
Gamybos koordinatorėMaria Haase
Deutschlanddreh
Deutschlanddreh
Gamybos vadovo(-ės) asistentasMichel Dulisch
Padalinio vadovė (vokiška sistema)Maike Drinhausen
NRW
NRW
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Andreas Kispert
Pre-shoot 2020 opening scene
Pre-shoot 2020 opening scene
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Thorben Lembke
Zusat
Zusat
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Ulrich Büchel
german part
german part
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Wilhelm Iben
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Sven Rosenkranz
Dt. Teil
Dt. Teil
Aikštelės vadovo(-ės) asistentė (assistant set/floor manager)Melanie Weber
Dt. Teil
Dt. Teil
Aikštelės vadovo(-ės) asistentė (assistant set/floor manager)Anna Purkert
Aikštelės vadovo(-ės) asistentas (assistant set/floor manager)Andreas Reischütz
Gamybos vairuotojasManfred Nowak
Gamybos vairuotojasSimon Leuchter
German part
German part
Gamybos vairuotojasDieter Weinreis
Produktionsfahrer NRW Germany
Produktionsfahrer NRW Germany
Gamybos asistento(-ės) praktikantasSimeon Melzer
Aikštelės vadybininkasMoses Gsellmann
Pre-shoot 2020 opening scene
Pre-shoot 2020 opening scene
Aikštelės vadybininkasSimeon Melzer
Aikštelės vadybininkasNikita Vasilchenko
Garso montažo režisieriusAndreas Hildebrandt
Mikrofono operatorius (boom operator)Fabien Loucheur
Mikrofono operatorius (boom operator)Frank Haßelmann
Garso montažo operatorėJenny Winter
international version
international version
Adr montažo operatoriusAlessio Bertoldi
Pagrindinė grimo dailininkė / plaukų stilistėJudith Kröher Falch
1750
1750
Pagrindinė grimo dailininkė / plaukų stilistėAntje Bockeloh
Grimo dailininkė / plaukų stilistėJaklin Heymann
Zusatzmaskenbildnarin historisch
Zusatzmaskenbildnarin historisch
Papildoma grimo dailininkėAmi Häfner (Komatsu)
Historisch
Historisch
Papildoma grimo dailininkėDiana Badalova
supervisor crowed NRW, historical 1750-1800
supervisor crowed NRW, historical 1750-1800
Papildoma grimo dailininkėSandy Hänsel
Pagrindinis kino operatoriusMartin Gschlacht
Kameros operatoriusFabian Meller
Kameros operatorėAntonia Schäfer
B Cam
B Cam
Steadicam sistemos operatoriusFabian Meller
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Nino Volpe
Pliauškės/juostos užtaisymo specialistasMaximilian Prinz
Arricam LT/ Germany part
Arricam LT/ Germany part
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasLukas Kleimt
Arricam LT/ Deutschlandteil
Arricam LT/ Deutschlandteil
Kino aikštelės fotografasAlessio Maximilian Schroder
(Austria)
(Austria)
Kastingo režisieriusHenri Steinmetz
Kostiumų dailininkėTanja Hausner
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėTeresa Ponzetta
Nrw
Nrw
RūbininkėMaren Eichler
crowd costumer
crowd costumer
RūbininkėTamara Dorfmeister
2 Wochen Aushilfe
2 Wochen Aushilfe
Papildoma rūbininkėHanna Hülsmann
1 Woche
1 Woche
SiuvėjaAnita Geiser
Preparation/dressmaker and then wardrobe on set in AT
Preparation/dressmaker and then wardrobe on set in AT
Montažo režisieriaus(-ės) asistentasLukas Sydney Loßdörfer
helped out for 2DT
helped out for 2DT
ProdiuserėBettina Brokemper
RežisierėVeronika Franz
RežisieriusSeverin Fiala
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėSusanne Nowotny
Pre-shoot 2020 Epilog
Pre-shoot 2020 Epilog
Scenarijaus autoriusSeverin Fiala
Scenarijaus autorėVeronika Franz
Specialiųjų efektų vadovasSven Kühn
Specialiųjų efektų technikėBianca Stich
šviesų dailininkasGrube Venn
šviesų dailininko(-ės) asistentas (spark)Tobias Django Schild
šviesų dailininko(-ės) asistentas (spark)Björn Schäfer
Apšvietimo technikas / elektrikasStefan Grabner
Apšvietimo asistentėAntonia Schäfer
Triukų koordinatoriusHendrik Mohr
Deutschland
Deutschland
Triukų koordinatorėCornelia Dworak
KaskadininkasStefan Schillapp
žirgų kaskadininkasAndreas Wolter [2]
Vaiko korepetitorėEllen Treuer
Medienpädagogische Fachkraft
Medienpädagogische Fachkraft

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Heimatfilm GmbH & Co. KG [de]
Ulrich Seidl Filmproduktion GmbH [at]
Koproduktion
Koproduktion

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Kino juostos atsargosKodak GmbH [de]
35mm
35mm
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysAgentur Eick & Weber
Kleindarsteller, Specials, Komparsen, Set-Betreuer
Kleindarsteller, Specials, Komparsen, Set-Betreuer
Apšvietimo įranga ir priedaiMaier Bros. GmbH
Gamybos paslaugosBPS Dienstleistungen und Services GmbH
HVZ , Sperren , Wachen etc
HVZ , Sperren , Wachen etc
Gamybos paslaugosDHS Filmservice GmbH
Gamybos paslaugosFire and Rescue Service GmbH & Co. KG
Hygiene Officer/Fire Watch/Set-Medic
Hygiene Officer/Fire Watch/Set-Medic
Gamybos paslaugosGreta Catering GmbH & Co. KG
Gamybos paslaugosÖ wie Knödel / Goldene Rose GmbH
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasBPS Dienstleistungen und Services GmbH
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasGinzel Security Services GmbH (formerly CrossLine-Security Block and More)
LKW bis 12to
LKW bis 12to
Dekoravimasfake - filmconstruction GmbH
NRW
NRW
DekoravimasGRAFIKWERK
Digitaldrucke
Digitaldrucke
Grimas ir šukuosenosDHS Filmservice GmbH
Grimas ir šukuosenosDHS Filmservice GmbH
KostiumaiDHS Filmservice GmbH
KostiumaiDHS Filmservice GmbH
KostiumaiLambert Hofer 1862 GmbH
Kostümausstattung
Kostümausstattung
RekvizitasFTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH
RekvizitasPropscom – Requisiten Fundus
Specialieji efektaiFeuerfest-SFX
Shooting support Germany
Shooting support Germany
Subtitrų / Garso aprašymasAudiofilm e.U.

Apdovanojimai

LaureatasMetaiApdovanojimasKategorija 
Martin Gschlacht2024Berlyno tarptautinis kino festivalis [de]
Sidabrinis lokys - išskirtiniai meniniai pasiekimai
Sidabrinis lokys - išskirtiniai meniniai pasiekimaiLaimėtojas(-a)
Veronika Franz2024Berlyno tarptautinis kino festivalis [de]
Competition
CompetitionNominuotas(-a)

Festivaliai

MetaiŠalisFestivalisPastaba
2024VokietijaBerlin Int. Film Festival (Berlinale)
Worldpremiere
Worldpremiere

Rodymo kino teatruose pradžia

TipasŠalisDataPastaba
Kino rodymo pradžiaVokietijapenktadienis, 2024 03 08
Premjerasekmadienis, 2024 02 18Berlinale