©BR
©BR

Tanze Tango mit mir

  • Karlsbad (Darbinis pavadinimas)
Televizinis filmas | 2020 | BR [de] | Komedija, Šokis | Vokietija

Pagrindiniai duomenys

RežisieriusFilippos Tsitos
Scenarijaus autorius(-ė)Peter Güde, Matthias Fischer [1]
Prodiuserinė kompanijaDie Film GmbH

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2020 06 30
Filmavimo pabaiga2020 07 31
Filmavimo lokacijosMünchen
Filmavimo regionaiVokietija - Bavarija
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Michael A. Grimm
Frank [L]
Eva MeckbachKathrin [L]
Gaby DohmIngrid [L]
Lilith KampffmeyerPaula [SR]
Reza BrojerdiNavid [SR]
Stephan Zinnern.d. [SR]
Christian Baumann
Moser [SR]
Kara WenhamMaresa [SR]
Amanda da Glorian.d. [SR]
Gerhard Wittmannn.d. [SR]
Christian Heiner Wolfn.n. [SR]
Aneta OrlikNina [SR]
Wolfgang KrebsTheaterinspizient [SR]
Lisa JoptPersonalleiterin [SR]
Anett PachulskiJenny [BP]
Jennifer GenovaBank employee [BP]
VeiklaVardasPastaba
Gamybos finansininkasOlaf Schmidt
Pagrindinis dailininkas (production designer)Patrick Steve Müller
Pagrindinio dailininko(-ės) asistentė (assistant production designer)Janina Jaensch
Statybų koordinatoriusMichael Däumler
Rekvizito meistrėTatjana Büchner
Rekvizito meistro(-ės) asistentas (pirkimams)Christoph Gerzabek
Budinti rekvizitininkėIngrid Ramsauer
Rekvizitininko(-ės) asistentėElinor Weyer
Grafikos dailininkė (iliustratorė)Ursula Zeitz
On-Set Screen Design & Programming
On-Set Screen Design & Programming
Einamųjų reikalų prodiuserė (line producer)Melanie Bührdel
(Bayerischer Rundfunk)
(Bayerischer Rundfunk)
Einamųjų reikalų prodiuseris (line producer)Tarik Erpinar
Gamybos vadovė (production manager)Manu S. Scheidt
Gamybos koordinatoriusDaniel Reber
Padalinio vadovas (vokiška sistema)André Dolezal
Lokacijų vadovė (vokiška sistema)Sophia Maier
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Ludwig Diez
Gamybos asistentėCaroline Howard
Gamybos vairuotojasFrederic Wagner
Gamybos vairuotojasPhilipp Zeller
Aikštelės vadybininkėNina Marie Kubitzek
Garso montažo režisieriusRoman Schwartz
Mikrofono operatorius (boom operator)Angelo Hopfer
Garso perrašymo inžinieriusMichael Stecher
Garso dizainerisBastian Zeiselmair
Sinchroninių triukšmų įgarsintojasFlorian Neunhoeffer
Sinchroninių triukšmų kūrėjasAndreas Schneider
Grimo dailininkė / plaukų stilistėEsther Behrendt
Grimo dailininkė / plaukų stilistėScharka Cechova
Papildomas grimo dailininkasSteffen Roßmanith
Pagrindinis kino operatoriusRalph Netzer
Antros komandos pagrindinis operatoriusHolger Fleig
Trečios komandos pagrindinis kino operatoriusHyun Oh
Steadicam sistemos operatoriusFelix Lang
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Andreas Steffan
/ B-Cam / Lumix S1H
/ B-Cam / Lumix S1H
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Matthias Ganghofer
Antrasis kameros asistentasAdriano Gómez Anreus
Alexa Mini - LUMIX S1H/Ronin S
Alexa Mini - LUMIX S1H/Ronin S
Duomenų technikas / kopijuotojasWolfgang Einsiedler
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasWolfgang Einsiedler
Kino aikštelės fotografasHendrik Heiden
Kastingo režisierėNina Haun
Kastingo režisieriaus(-ės) asistentėAlrun Seifert
Kastingo režisieriaus(-ės) asistentėLaura Buschhagen
Kostiumų dailininkėCarola Raum
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėGloria Ambros
RūbininkėEdith Stifter
Papildoma rūbininkėSophia Schramm
Montažo režisieriusDimitris Peponis
KompozitorėJosepha van der Schoot
ProdiuserisUli Aselmann
ProdiuserėSophia Aldenhoven
Jaunesnioji prodiuserėJulia Graf [2]
als Volontärin
als Volontärin
RežisieriusFilippos Tsitos
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėGigi Neal
Scenarijaus vadovėHeike Manzke
Scenarijaus autoriusPeter Güde
Scenarijaus autoriusMatthias Fischer [1]
šviesų dailininkasMarkus Thiermeyer
Apšvietimo technikas / elektrikasMetehan 'Taffa' Karakus
Apšvietimo technikas / elektrikasRoland Raffelsberger
Apšvietimo asistentasPatrick Schulz
RedaktorėClaudia Simionescu
Sveikatos ir saugos koordinatorėCaroline Howard

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Die Film GmbH

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysDu Bist Film GmbH
Gamybos paslaugoseatBOX.Catering
Catering
Catering
DekoravimasDäumler Filmbau GmbH
KostiumaiFTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH
Muc
Muc
RekvizitasFilmcops e.K.
Polizeirequisiten
Polizeirequisiten
RekvizitasFTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH
alle Bereiche Muc
alle Bereiche Muc
RekvizitasHerz Medical GmbH
Specialieji efektaiPitt Effects
Transporto priemonės ir orlaiviaiMirus Filmservice
Garso postprodukcijaSound Shop - Studio für Tonbearbeitung - Michael Stecher
Complete sound post production
Complete sound post production

Apdovanojimai

LaureatasMetaiApdovanojimasKategorija 
Gaby Dohm2021German Drama Award [de]
Actress in comedic role
Actress in comedic roleNominuotas(-a)
Michael A. Grimm
2021German Academy for Television [de]
Actor - Leading role
Actor - Leading roleNominuotas(-a)
Michael A. Grimm
2021German Drama Award [de]
Actor in comedic role
Actor in comedic roleNominuotas(-a)

TV premjera

TipasŠalisTV transliuotojasData ir laikasPastaba
Pirmasis rodymasVokietijaARD [de]trečiadienis, 2021 03 10, 20:15