Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Andreas DöhlerMr. Chepovsky [L]
Dileyla AgirmanMona [L]
Sherine Ciara MeraiJasmin [L]
Tamira BwiboTerry [L]
Artemis KostopoulouFunda [L]
Yumin Hannah ChoThi-Le [L]
Fatima HamiehAysel [L]
Samira HamiehAyla [L]
Carlotta Su IpsenNadine [L]
Anisa PerkRania [L]
Heidi Johanna TebrokeGina [L]
Ceci ChuhTournament director [SR]
Murat SevenSaid Sabri [SR]
Nouri ChamariMr. Bergmann [SR]
Marcel AndréeThomas Päch [SR]
Nora DeckerFrau Willkowsky [SR]
Timur BayramJungen-Clique [SR]
Franziska WulfFrau Meyer [SR]
Halima IlterNada Sabri [SR]
Rankin DuffyHarry [SR]
Ali Reza AhmadiJagar Sabri [SR]
Peri BaumeisterFrau Abbel [SR]
Hêvîn TekinTante Helin [SR]
Dominic John BrandlFood [SR]
Sasha MariniParent Couple [BP]
Martin NeuhausPolizist [BP]
Carina WieseDirektorin Burchardt [BP]
Manasse KieferHussein [BP]
Viyan AgirmanAve Sabri [BP]
Mîr Bedran Brûskcan YalmanOmeed Sabri [BP]
Benjamin Jutiar ChalabiKaval Sabri [BP]
Matteo MermerVedat [BP]
Wenka von MikuliczFrau Schmidt [BP]
VeiklaVardasPastaba
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėSilke Winter
+ 2nd Unit Regie
+ 2nd Unit Regie
Filmo pavadinimo dizainerisMicki Fröhlich
Skaitmeninio komponavimo dailininkas (compositing artist)Sebastian Mietzner
Spalvų dailininkas (koloristas)Nico Hauter
Skaitmeninės terpės inžinierius (DIT)Benedikt Kaiser
Gamybos finansininkasRalf Neuhaus
Gamybos finansininko(-ės) asistentasMaximilian Wagner
Pagrindinė dailininkė (production designer)Nadja Götze
Aikštelės dekoratorėAnika Klatt
Rekvizito meistrasThomas Wolf
Rekvizito meistro(-ės) asistentas (pirkimams)Yves Boczek
Budintis rekvizitininkasDavid Thummerer
Budinčio(-os) rekvizitininko(-ės) asistentėAnna Merkt
Lokacijų skautėSophie Wruck
MDM
MDM
Lokacijų skautasPhilipp von Doering
Grafikos dailininkė (iliustratorė)Inês Ferreira
Rekvizito gabenimasTino Käseberg
Linijinis prodiuseris (line producer)Jan Brandt
Gamybos vadovas (production manager)Michael Belitz
Postprodukcijos vadovė (postproduction manager)Lili Villanyi
Gamybos koordinatorėAnna Brückner
DCM Inhouse
DCM Inhouse
Gamybos koordinatorėNicola Herrmann
Gamybos koordinatorėEdda Markus
Cast & Team
Cast & Team
Sveikatos ir saugos koordinatoriusPatrick Krienke
COVID / Water Safety / MEDICS
COVID / Water Safety / MEDICS
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Arne Duppler
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Robin Nickel
3 Wochen Urlaubsvertretung
3 Wochen Urlaubsvertretung
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Florian Pöhler
Aikštelės vadovė (set manager/ floor manager)Fritzie Schmidt
Lokacijų vadovo(-ės) asistentė (assistant location manager)Tanina Holz
Aikštelės vadovo(-ės) asistentas (assistant set/floor manager)Arthur Williams
Aikštelės vadovo(-ės) asistentė (assistant set/floor manager)Anne Herfort
Gamybos vairuotojasAhmad Al-Obeidi
Gamybos vairuotojasHagen Rohling
Gamybos vairuotojaSarah Paar
Gamybos vairuotojasMichael Wegner
6 Tage
6 Tage
Aikštelės vadybininkėLea Stolle
Aikštelės vadybininkėEmma Younan
Addtl. Crew
Addtl. Crew
Aikštelės vadybininkėEsther Aillaud
Garso montažo režisieriusJohannes Hampel
Mikrofono operatorė (boom operator)Elisabeth Schümann
Mikrofono operatorius (boom operator)Robin Hörrmann
plus one day 2. Unit production sound
plus one day 2. Unit production sound
Garso perrašymo inžinieriusOlaf Mehl
Garso dizainerisSebastian Schmidt [3]
Adr montažo vadovasSebastian Heyser
Dialogų montažo operatoriusThomas Köhler [2]
Sinchroninių triukšmų montažo operatoriusJohannes Krause
Sinchroninių triukšmų kūrėjaMaxi Pongratz
Pagrindinė grimo dailininkė / plaukų stilistėVirginie Thomann
Pagrindinė grimo dailininkėKatharina Rebecca Thieme
Grimo dailininkė / plaukų stilistėLucia Binta Lammertmann
Papildoma grimo dailininkėFranzi Petersdorff
Papildoma grimo dailininkėStefanie Kinzel
Papildoma grimo dailininkėSabine Bolognini
Papildoma grimo dailininkėDagmar Riha
Drono pilotasRobert Thürmann
drone pilot
drone pilot
Pagrindinis kino operatoriusStephan Burchardt
Steadicam sistemos operatoriusFlorian Schwarz
durchgehend 2nd Unit D.P., B-Cam, Iraq/Kurdistan
durchgehend 2nd Unit D.P., B-Cam, Iraq/Kurdistan
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Simon Hamann
B Kam
B Kam
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Johannes Päch
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Kolja Seibold
Vertretung B Cam
Vertretung B Cam
Antroji kameros asistentėCarolin Wessel
B-Cam Zusatz
B-Cam Zusatz
Antroji kameros asistentėElisa-Christin Knüpfer
A-Cam
A-Cam
Antroji kameros asistentėVicky Müller
B-Cam
B-Cam
DIT skaitmeninio vaizdo technikasFrank Hellwig [1]
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasFabrice Schwarz
Kino aikštelės fotografėCiara Angela Mission Engelhardt
behind-the-scenes
behind-the-scenes
Kastingo režisierėLiza Stutzky
Adults
Adults
Kastingo režisierėJacqueline Rietz
Kinder und Jugendliche
Kinder und Jugendliche
Kastingo režisieriaus(-ės) asistentėAndrea Rodríguez
Kastingo režisieriaus(-ės) asistentėNele Yannica Günther
Adults
Adults
Kastingo režisieriaus(-ės) asistentėLea Agmon
children and youth
children and youth
Kastingo režisieriaus(-ės) asistentėGreta Baumann
Adults
Adults
Kostiumų dailininkėSaskia Richter
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėAline Hollstein
RūbininkėIsmahan Ahmed
RūbininkėGrit Michel
Kostiumų meistrėIsabelle Marie Lange
Production of repaired soccer shirts
Production of repaired soccer shirts
Montažo režisieriusMarty Schenk
Papildoma montažo režisierėYvonne Tetzlaff
Rough cut phase
Rough cut phase
Online montažo režisieriusSven Hegen
Montažo režisieriaus(-ės) asistentėLaura Zschocke
RežisierėSoleen Yusef
Antros komandos režisierėSilke Winter
2 Tage
2 Tage
Antrasis režisieriaus(-ės) asistentasFelix Florian Seyfert
Trečioji režisieriaus(-ės) asistentėMeret Wagner
Trečioji režisieriaus(-ės) asistentėCiara Angela Mission Engelhardt
Additional (7 SD)
Additional (7 SD)
Scenarijaus tęstinumo režisierėDessirie Stegmaier
Aktorių koučerė (vaikai)Yvette Dankou
Masuotės koordinatorėJosephine Jütte
Zusatz
Zusatz
Masuotės koordinatoriusJulius Müller
Masuotės koordinatoriusChristian Theisinger
Scenarijaus autorėSoleen Yusef
Scenarijaus konsultantėHeide Schwochow
šviesų dailininkasHeiko Grund
šviesų dailininko(-ės) asistentas (spark)Jan-Paul Gauly
Apšvietimo technikė / elektrikėSina Blume
Papildomas apšvietėjasManuel Musch
Papildomas apšvietėjasMarkus Große
Papildomas apšvietėjasDietrich Schönherr
Papildomas apšvietėjasYaheb Kübler
Papildomas apšvietėjasVictor Boche
Papildomas apšvietėjasBenedict Aufzug
Papildomas apšvietėjasSampo Lüttge
Papildomas apšvietėjasHannes Kempert
Papildomas apšvietėjasValentin Spengemann
Triukų koordinatoriusRoland Leyer
Programų direktorėAnke Lindemann
MDR
MDR
RedaktorėNicole Schneider
Tvarumo konsultantėGrit Belitz
Vaiko korepetitorėRebecca Pap
Cast
Cast
Vaiko korepetitorėGitta Witzel
Vaiko korepetitoriusKonstantin Kieselbach
1 SD
1 SD
Vaiko korepetitoriusBatuhan Omatan
Main Cast
Main Cast
Vaiko korepetitorėLaura Titze
Vaiko korepetitorėFranziska Adam
Addition, by the day
Addition, by the day
Vaiko korepetitoriusAmos Ostermeier

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
DCM Pictures GmbH
Boje Buck Produktion GmbH [de]
coproduction
coproduction
MDR - Mitteldeutscher Rundfunk [de]
Bendra gamyba
Bendra gamyba
SWR Südwestrundfunk (Zusammenschluss von SDR und SWF) [de]
Bendra gamyba
Bendra gamyba
WDR - Westdeutscher Rundfunk [de]
Bendra gamyba
Bendra gamyba

Platinimo kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
DCM Film Distribution GmbH [de]

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Tvirtinimo technikaupup.berlin
drone
drone
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysIM OFF Berlin, Janna Schultz-Braun
& kleine Rollen
& kleine Rollen
TriukaiFinal Moment Productions GmbH
Finansai / Teisė / Draudimasadag Payroll Services GmbH
Komparsenabrechnung
Komparsenabrechnung
Gamybos paslaugosNaked Lunch Catering
komplett vegetarisches Catering
komplett vegetarisches Catering
DekoravimasSpreekulissen Nicolaus Wallner
Motiv Berlin
Motiv Berlin
KostiumaiLEON Actionteam
Police uniforms
Police uniforms
KostiumaiTheaterkunst GmbH Kostümausstattung
KostiumaiWellenstein zeitgenössische Kostüme GmbH
Saskia Richter (Costume Supervisor)
Saskia Richter (Costume Supervisor)
Transporto priemonės ir orlaiviaiBerlin City Cops
Police
Police
ĮrangaSound Equipment Hampel [de]
Garso postprodukcijaMetrix Media
Subtitrų / Garso aprašymasDatamatix Datensysteme GmbH

Festivaliai

MetaiŠalisFestivalisPastaba
2024VokietijaBerlin Int. Film Festival (Berlinale)
Generation Kplus - Weltpremiere
Generation Kplus - Weltpremiere

Rodymo kino teatruose pradžia

TipasŠalisDataPastaba
Kino rodymo pradžiaVokietijaketvirtadienis, 2024 04 11
Premjerapenktadienis, 2024 02 16Berlinale