Soko Linz | © Gebhardt Productions
© Gebhardt Productions
Televizijos serialas | Epizodai 1-13 | 2021-2022 | ORF [at], ZDF [de] | Detektyvas | Austrija, Vokietija

Pagrindiniai duomenys

RežisieriusMarkus Engel, Martin Kinkel, Claudia Jüptner-Jonstorff
Scenarijaus autorius(-ė)Nicola Dörper
Prodiuserinė kompanijaGebhardt Productions GmbH

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2021 05 18
Filmavimo pabaiga2021 09 09
Filmavimo lokacijosLinz und Umgebung
Filmavimo regionaiAustrija

Projekto duomenys

Epizodai nuo/iki1-13
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Katharina StembergerChefinspektorin Johanna Haizinger [SS]
Daniel GawlowskiKriminalhauptkommissar Ben Halberg [SS]
Anna HausburgKriminalhauptkommissarin Nele Oldendorf [SS]
Damyan AndreevAleks Malenov [SS]
Jens Atzorn
Tim Heitz [LE]
Xenia Benevolenskaya
Alina [LE]
Clemens BerndorffAnton Hofbauer [LE]
Leonard BurkhardtBernardo Souza [LE]
Ursula BuschhornIngrid Guserl-Selikowsky [LE]
Isabella Campestrini
Anna Pierer [LE]
Jutta Fastian
Prof. Tanja Gabriel [LE]
Wowo Habdank
Dirk Jebert [LE]
Kristin Alia HunoldLeading role - Franzi Berg [LE]
Robert LohrHeribert Fian [LE]
Angelika StrahserSinia Kramer [LE]
Michael Danglnnn [LE]
Jakob ElsenwengerMathias Steiner [LE]
Mariam HageJulia Jahic [LE]
Josef MohamedT-Rex [LE]
Anna RotMiriam [LE]
Marie HackeInga Feta [LE]
Lukas SpisserDr. Kessler [LE]
Marc FischerSven Ballauf [LE]
Josephine BloébAdina Morosan [LE]
Sebastian WendelinMax Julbacher [LE]
Zuzana CukerJana Holt [LE]
Tommy Schwimmer
Patrick Hauser [LE]
Konstanze Dutzi
Ines Staffelbauer [LE]
Cosima Lehninger
Christina Palfy [LE]
Petra Michelle NéretteFiona Ebenthal [LE]
Daniela Donja Golpashin
Ilinka Wiese [LE]
Felix StichmannNiko Köhler [LE]
Silvia MeisterleAndrea Dürnauer [LE]
Alexander JagschGeorg Dürnauer [LE]
Alexander PschillGerichtsmediziner Richard 'Richie' Vitek [SSR]
Miriam HieYara Nejem [SSR]
Paula Hainberger
Emilia Halberg [SSR]
Julia Ueno Strowski
Ines Costa [SR]
Ines SchillerAnja Zeiser [SR]
Sophie BauerLea Hoffmann [SRE]
Vanessa EckartIlka Jessner [SRE]
Marlene Hauser
Nora Dürnauer [SRE]
Thomas Pohn
Louis Stadler [SRE]
Runa SchymanskiLucy Ederer [SRE]
Katharina SetteleMagdalena Hinze [SRE]
Margot BinderTeacher [SRE]
Rina JunikuDefne Öcan [SRE]
Alexander MoitziPedro Fuchs [SRE]
Laurenz PraderPero [SRE]
Bernhard Georg RuschKlaus Kammerer [SRE]
Edi JägerRudi Reinhardt (The Invisibles) [SRE]
Lisa Marie StojčevAglaia Dimitrova [SRE]
Valentina Inzko FinkKatharina Hofmeister [SRE]
Polina MoroEwa [SRE]
Georgia StahlRaissa Schöller [BP]
Michael SchumyNick [BP]
VeiklaVardasPastaba
Spalvų dailininkas (koloristas)Gerhard Riesenhuber
Pagrindinė dailininkė (production designer)Stefanie Oberndorfer
Pagrindinis dailininkas (production designer)Thomas Kurz [1]
Ep 10-13
Ep 10-13
Rekvizito meistrasThomas Kurz [1]
Ep 1-9
Ep 1-9
Lokacijų skautėDominique Hölzl
Rekvizito meistrasSchwerthelm Ziehfreund
SFX-Props
SFX-Props
Einamųjų reikalų prodiuseris (line producer)Helmut Lehner
Gamybos vadovas (production manager)Jürgen Pertak
Gamybos koordinatorėJasmin Volgger
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Max Reisinger
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Marcel Nakoni
Linz [AT] // 85 DT // 13 Folgen
Linz [AT] // 85 DT // 13 Folgen
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Marvin Hanke
Aikštelės vadovė (set manager/ floor manager)Nicola Kelly Hütter
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Claus Prinz
Aikštelės vadovo(-ės) asistentas (assistant set/floor manager)Alexander Bruckner
Gamybos vairuotojasFlo Mayr
Garso montažo režisieriusLutz Pape
Episodes 1-4
Episodes 1-4
Garso montažo režisieriusJoachim Johannes Baumann
Folgend 5-13
Folgend 5-13
Mikrofono operatorė (boom operator)Ines Vorreiter
Folgen 10-13
Folgen 10-13
Mikrofono operatorius (boom operator)Marius Mertens
Garso dizainerisDavid Almeida-Ribeiro
Ep. 7, 9, 11
Ep. 7, 9, 11
Grimo dailininkė / plaukų stilistėLena Draskowitsch
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Manuel Erharter
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Marc Büchsenmeister
Vertretung letzte Drehwoche
Vertretung letzte Drehwoche
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Sven T. Haklik
Pagrindinis kino operatoriusGero Lasnig
Pagrindinis kino operatoriusThomas Kuerzl
Pagrindinis kino operatoriusHenning Jessel
Pagrindinis kino operatoriusAndy Löv
Kameros operatoriusGerhard Riesenhuber
B-Cam tageweise
B-Cam tageweise
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Matthias Hell
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Gerald Klösch
1. AC on the B camera
1. AC on the B camera
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Dominic Kainzner
B- Camera - ARRI Alexa Mini LF
B- Camera - ARRI Alexa Mini LF
DIT skaitmeninio vaizdo technikasGerhard Riesenhuber
ALEXA Mini LF + Mini (+ Dailies Grading)
ALEXA Mini LF + Mini (+ Dailies Grading)
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasElias Singer
QTAKE on Ovide Smart Assist, Local Stream
QTAKE on Ovide Smart Assist, Local Stream
Kostiumų dailininkėKornelia Wawryszyn
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėLena Fischer
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėMaria-F. Jacob
Block 3 | 10 - 13
Block 3 | 10 - 13
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėMelanie Gröger
Folgen 1-4
Folgen 1-4
RūbininkėJustina Zablockyte
Montažo režisierėElisabeth Pucar
Montažo režisierėAlexandra Löwy
Montažo režisierėBirgit Alava Ordoñez
KompozitoriusTobias Alexander Ratka
KompozitoriusClaus Quidde
KompozitoriusRené Münzer
4 Folgen
4 Folgen
ProdiuserisFlorian Gebhardt
ProdiuserisGregor Schmalix
RežisieriusMarkus Engel
RežisieriusMartin Kinkel
5 x 45 Min
5 x 45 Min
RežisierėClaudia Jüptner-Jonstorff
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasSherard Jayasuriya
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėTheresa Matkewitz
gedreht in Linz
gedreht in Linz
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėElisabeth Juen
4 Folgen
4 Folgen
Antroji režisieriaus(-ės) asistentėMaren Hraba
Komparsenbetreuerin
Komparsenbetreuerin
Scenarijaus vadovėMonika Stuhl Conforti
Scenarijaus tęstinumo vadovėRegina Hillinger
Episodes 14,15,17,19
Episodes 14,15,17,19
Scenarijaus tęstinumo vadovėUlrike Franz
Martin Kinkel + Claudia Jüptner-Jonstorff
Martin Kinkel + Claudia Jüptner-Jonstorff
Masuotės koordinatorėMaren Hraba
Masuotės koordinatorėAlexis Felten
Scenarijaus autorėNicola Dörper
šviesų dailininko(-ės) asistentas (best boy/girl)Jan Haller
Triukų koordinatoriusErhard Brem
KaskadininkėAnni Nagel
KaskadininkasPaul Wilk
stunt double Daniel Gawlowski
stunt double Daniel Gawlowski
Kaskadininkas vairuotojasPaul Wilk
Car
Car
RedaktoriusStephan Aichinger
ORF
ORF
RedaktorėDagmar Ungureit
RedaktoriusPeter Jännert
Medikė aikštelėjeChristina Rathmayr
whole season 1
whole season 1
Sveikatos ir saugos koordinatorėChristina Rathmayr
whole season 1
whole season 1

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Gebhardt Productions GmbH

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Reklama / prezentacijosLeoconcepts
Kostiumaipolizeiteam.de
RekvizitasFTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH
Alle Bereiche Muc
Alle Bereiche Muc
RekvizitasPeinelt-Motors
Waffenmeister, Beratung, Instruktion, Waffen, Zubehör, Ausrüstung
Waffenmeister, Beratung, Instruktion, Waffen, Zubehör, Ausrüstung
Garso takelis/MuzikaQuidde

TV premjera

TipasŠalisTV transliuotojasData ir laikasPastaba
Pirmasis rodymasVokietijaZDF [de]penktadienis, 2022 10 21, 18:00
Pirmasis rodymasAustrijaORF [at]antradienis, 2022 02 01