Letzte Spur Berlin

  • Vermisst (aka Die letzte Spur) (Darbinis pavadinimas)
Televizijos serialas | Epizodai 7-11 | 2012 | ZDF [de] | Detektyvas | Vokietija

Pagrindiniai duomenys

RežisieriusThomas Jahn, Andreas Herzog, Filippos Tsitos, Judith Kennel
Scenarijaus autorius(-ė)André Georgi
Prodiuserinė kompanijaNovafilm [de]

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2012 10 09
Filmavimo pabaiga2012 12 17
Filmavimo lokacijosBerlin
Filmavimo regionaiRytų Vokietija

Projekto duomenys

Epizodai nuo/iki7-11
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Hans-Werner MeyerOliver Radek [SS]
Jasmin Tabatabai
Mina Amiri [SS]
Susanne BormannSandra Reiß [SS]
Florian PanznerDaniel Prinz [SS]
Hans Uwe BauerSteffen Bogner [L]
Peter BenedictHensing [LE]
Oliver Bootz
N.N. [LE]
Andreas Pietschmann
Holger Merbold [LE]
Annika ErnstFranziska Vocke [LE]
Stephan GrossmannPaul Jablonka [LE]
Michael KrabbeValentin Frisch [LE]
Fjodor OlevErik Römer [LE]
Carolyn GenzkowNadine Vössler [LE]
Axel Buchholz
Franziskus Haller [SR]
Marlon KittelKarsten Tillmann [SR]
Andreas Leupold
Heinz Knuppke [SR]
Carina WieseAnnette Groß [SR]
Björn BugriPächter [SR]
Pheline RogganKrista Hansen [SR]
Antonio WannekJan Bleicken [SR]
Joyce DiedrichSchülerin [SRE]
Ludwig BlochbergerTom Zielke [SRE]
Julia HartmannMarlene Frontzeck [SRE]
Inga BirkenfeldAnja Römer [SRE]
Jörg PintschReporter [SRE]
Constanze BehrendsClara von Eschwege [SRE]
David C. BunnersHartmut Kahle [SRE]
Oktay ÖzdemirSahin Kaplan [SRE]
Carol SchulerJanina Brandel [SRE]
Ruby O. FeeHelen [SRE]
Sabine LangendorfFrau Greiling [SRE]
Guido BroscheitDieter Reinhard [BP]
Florian Fitz
Dr. Stefan Glaser [BP]
Daniela HoffmannBettina Vesper [BP]
Nastassja Revvojunge Schwangere [BP]
Christian GaulBaumarktmitarbeiter
Cosima ShawEva Traber
VeiklaVardasPastaba
Spalvų dailininkas (koloristas)Cevat Maskar
Dailies Colorist@Cinepostproduction
Dailies Colorist@Cinepostproduction
Pagrindinis dailininkas (production designer)Jost Brand-Hübner
Komplette Staffel
Komplette Staffel
Pagrindinio dailininko(-ės) asistentė (assistant production designer)Silke Kuchinke
Folge 7-11
Folge 7-11
Dailės departamento asistentėSophie Lübben
Dailės departamento asistentasLudwig Schult
Rekvizito meistrėTanja Oppel
Folgen 7- 11/ Szenenbild J.Brand-Hübner
Folgen 7- 11/ Szenenbild J.Brand-Hübner
Rekvizito meistrėNicole Emrich
Szenenbild - Jost Brand-Hübner
Szenenbild - Jost Brand-Hübner
Rekvizito meistro(-ės) asistentas (pirkimams)Waldemar Leise
Budintis rekvizitininkasJan Braun
Folge 3-6
Folge 3-6
Budintis rekvizitininkasJens Klemke
Lokacijų skautasChristian Meinecke
Lokacijų skautasDenis Sennefelder
Rekvizito gabenimasMarkus Kühne
Rekvizito gabenimasJohannes Wegener
Finansų koordinatoriusDaniel Obitz
Gamybos vadovas (production manager)Jan Weber
Gamybos vadovo(-ės) asistentėKonstanze Warnke
Folgen 1-11
Folgen 1-11
Gamybos vadovo(-ės) asistentėJulia Zechiel
inn. der Ausbildung
inn. der Ausbildung
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Jens Solf
2. Staffel
2. Staffel
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Peter Wilms
1. Staffel
1. Staffel
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Matteo Canalis Wandel
1. Staffel, 6 Folgen
1. Staffel, 6 Folgen
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Michael Otto
Berlin (2. Staffel, Folgen 7-11)
Berlin (2. Staffel, Folgen 7-11)
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Benjamin Benjo Lange
2.Staffel
2.Staffel
Aikštelės vadovė (set manager/ floor manager)Maria Dopke
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Sean Scraton
Aikštelės vadovo(-ės) asistentė (assistant set/floor manager)Viola Winghart
2te Staffel
2te Staffel
Gamybos vairuotojasDanielo Gallone
Folgen 3 bis 11
Folgen 3 bis 11
Gamybos vairuotojasRonald Wittkowski
Gamybos vairuotojasAndreas Hauck
Gamybos vairuotojasSteffen Sommer [1]
Gamybos asistento(-ės) praktikantėAntonia Pahlke
Aikštelės vadybininkasAnton Heidrich
Aikštelės vadybininkėMelanie Donath
Aikštelės vadybininkėViola Winghart
Aikštelės vadybininkasUlrich Küspert
Garso montažo režisieriusJürgen Göpfert
Mikrofono operatorius (boom operator)Karsten Paarmann
Folgen 7-11
Folgen 7-11
Mikrofono operatorius (boom operator)André 'Peti' Petkus
Season 1 Episodes 3-6 03.01.2012 - 23.02.2012
Season 1 Episodes 3-6 03.01.2012 - 23.02.2012
Grimo dailininkė / plaukų stilistėNatalie von Brunn
Grimo dailininkė / plaukų stilistėKathrin Droschinsky
Papildoma grimo dailininkėAntje Göhring
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Mathias Graf-Riemann
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Mario Richter
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Ron Lüscher
Pagrindinis kino operatoriusWolfgang Aichholzer
Pagrindinis kino operatoriusGunnar Fuß
Pagrindinis kino operatoriusPolidefkis Paul Kirlidis
Steadicam sistemos operatoriusTobias Meik
1 day
1 day
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Matthias Ganghofer
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Matthias 'Matze' Börner
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Kai Klassen
ALEXA, Folgen 10/11
ALEXA, Folgen 10/11
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Christian 'Buenos' Diaz
3.Block - ALEXA
3.Block - ALEXA
Antroji kameros asistentėSteffi Scherf
Antroji kameros asistentėElisa-Christin Knüpfer
Alexa , 2 Folgen
Alexa , 2 Folgen
Antrasis kameros asistentasMaximilian Günther
Alexa
Alexa
Antroji kameros asistentėNadine Reichert
2 Folgen
2 Folgen
Duomenų technikas / kopijuotojasDavid Schaufert
3.Block
3.Block
Duomenų technikas / kopijuotojasHagen Ulbrich
Alexa 2.Block, Folgen 3 & 4
Alexa 2.Block, Folgen 3 & 4
Kino aikštelės fotografėDaniela Incoronato
Kastingo režisierėDorothee Weyers
Kostiumų dailininkėSimone Hennig
Folge 4-6
Folge 4-6
Kostiumų dailininkėAngelika Huhn
nur Hauptcast
nur Hauptcast
Kostiumų dailininkėBeate Scheel
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėAnastasia Danilow
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėSabine Wieseler
RūbininkėClaudia C. Krüger
Montažo režisieriusThomas Stange
Montažo režisieriaus(-ės) asistentasFabian Kaya
KompozitoriusDirk Leupolz
Muzikos vadovas (supervisor)Kai Schoormann
ProdiuserėGeraldine Voss
ProdiuserėSofia Doßmann
Zweiter Producer
Zweiter Producer
Jaunesnioji prodiuserėValeria Pauz
RežisierėJudith Kennel
RežisieriusAndreas Herzog
Folgen Terrorist & Verhängnis
Folgen Terrorist & Verhängnis
RežisieriusThomas Jahn
RežisieriusFilippos Tsitos
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasFelix Karolus
(2 Folgen)
(2 Folgen)
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasJanco Christiansen
Vertretung 2 DT
Vertretung 2 DT
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasMichael Twinem
Scenarijaus tęstinumo vadovėAntje Jagemann
ScenarijusAntje Jagemann
Praktikantė (režisieriaus(-ės) departamentas)Nora Dorin Rolfs
Scenarijaus autoriusAndré Georgi
šviesų dailininkasJörg Büttner
Alexa
Alexa
šviesų dailininko(-ės) asistentas (best boy/girl)Robert Bartz
Apšvietimo technikas / elektrikasAndré Schmidt
Apšvietimo technikas / elektrikasMarko Teuchert
Zusatzbeleuchter
Zusatzbeleuchter
Apšvietimo technikas / elektrikasDirk Siehlmann
Papildomas apšvietėjasAnton Förtsch
Papildomas apšvietėjasSascha Görlich
Triukų koordinatoriusGerd Grzesczak
Triukų koordinatorėVanessa Wieduwilt
für Stuntcoop
für Stuntcoop
Triukų koordinatoriusSimon Grzesczak
für StuntCoop
für StuntCoop
KaskadininkėVanessa Wieduwilt
Stuntplayer für StuntCoop
Stuntplayer für StuntCoop
KaskadininkasSimon Grzesczak
Projektų vadovėNicole Thiemert
Cine Mobil
Cine Mobil

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Novafilm [de]

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Kameros ir priedaiXinetix steadicam rental GmbH
OP: Tobi Meik
OP: Tobi Meik
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysExtras Berlin, Janna Schultz
und kleine Rollen
und kleine Rollen
TriukaiStuntcoop
Stuntkoordination
Stuntkoordination
Finansai / Teisė / DraudimasMecon Media Concept Ltd. [de]
Gagenabrechnung (Komparsen)
Gagenabrechnung (Komparsen)
Gamybos paslaugosastRein Fußmatten
Fußmattenservice
Fußmattenservice
Gamybos paslaugosCarry Grand Limousinen+Shuttleservice
CG Fahrservice
CG Fahrservice
Gamybos paslaugosCinecat Filmcatering
Catering
Catering
Gamybos paslaugosMobilespace
Produktionsfahrzeuge
Produktionsfahrzeuge
Gamybos paslaugosMoviebus - Michael Meiser
Aufenthaltsbus
Aufenthaltsbus
Gamybos paslaugosNeels Mobil GmbH
Wohnmobile
Wohnmobile
Gamybos paslaugosRichter Recycling GmbH
Filmset Entsorgung
Filmset Entsorgung
Gamybos paslaugosTayfun Catering GmbH
Vollcatering
Vollcatering
Ryšiai su visuomene / viešumasPRESSEnt-PR
Set und Startpresse
Set und Startpresse
DekoravimasFTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH
DekoravimasNew Wave Kreativmanufaktur (Felix Schmidt)
KostiumaiPATIN-A SHOP GmbH
Kostümequipment
Kostümequipment
KostiumaiTheaterkunst GmbH Kostümausstattung
KB: Simone Hennig
KB: Simone Hennig
KostiumaiWellenstein zeitgenössische Kostüme GmbH
RekvizitasHahn-Grafix
Graphic Artist
Graphic Artist
Transporto priemonės ir orlaiviaimovie vehicles Sven Fielitz

Apdovanojimai

LaureatasMetaiApdovanojimasKategorija 
Judith Kennel2013Jupiter Award 2013
Beste TV-Serie (National)
Beste TV-Serie (National)Nominuotas(-a)
Judith Kennel2013Grimme Preis 2013
Serien & Mehrteiler
Serien & MehrteilerNominuotas(-a)
André Georgi2013Grimme Preis 2013
Serien & Mehrteiler
Serien & MehrteilerNominuotas(-a)