bild
Televizijos serialas | Epizodai 31-38 | 2010 | ZDF [de] | Detektyvas | Vokietija

Pagrindiniai duomenys

RežisieriusMichael Schneider [1], Filippos Tsitos, Ulrich Zrenner
Scenarijaus autorius(-ė)Florian Iwersen, Denise Schöwing (scenarijaus bendraautorė)
Prodiuserinė kompanijaNetwork Movie Film- und Fernsehproduktion GmbH

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2010 05 05
Filmavimo pabaiga2010 12 14
Filmavimo regionaiVakarų Vokietija

Projekto duomenys

Epizodai nuo/iki31-38
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Rudolf KowalskiStolberg [SS]
Manuel CortezSamy Erkal (Folge Bei Anruf Mord) [SS]
Katharina AbtSara Marks [LE]
Nicholas ReinkeBenjamin Beck [LE]
Liv Lisa FriesInga Marks [LE]
Hyun WannerKen Kato [LE]
Eva ScheurerDr. Hannah Voskort [SSR]
Clemens GiebelJunger Mann [SR]
Markus Andreas KlaukAndy Schuster [SR]
Erik MadsenJan Vandenhoek [SR]
Lena MeyerJulia Thiel [SR]
Mathis ReinhardtDr. Schubert [SR]
Ulrike Requadtjunge Frau [SR]
Walter SittlerGerd Schober (F: Familienbande) [SR]
Rita WinkelmannKaraokesängerin [SR]
Vlatka AlecRita Görlitz (Folge: Ehebruch) [SR]
Jan KämmererPfleger [SR]
Katja LiebingPensoinswirtin [SR]
Alexandra SchalaudekFriederike Radtke [SR]
Michael SchmitterKellner [SR]
Peter CloesHotelier [SR]
Markus KirschbaumJan Herford [SR]
Rebecca RudolphNadine Grandis [SR]
Tristan SeithHannes Stuprich [SR]
Bettina EngelhardtSabine Wolf [SRE]
Kai HufnagelSven Marks [SRE]
Torben Liebrecht
Ingo Schober (Familienbande) [SRE]
Daniela StanikZeugin [SRE]
Tabea WillemsenLaura Schober [SRE]
Tabea WillemsenMädchen [SRE]
Nadja ZwanzigerKrankenschwester [SRE]
Sascha NathanHotelrezeptinoist [SRE]
Karl KranzkowskiCarsten Brettschneider [SRE]
Hans HolzbecherMichael Kroll [SRE]
Matthias BrüggenolteKassierer [BP]
Nadine KuglerKaraokesängerin [BP]
Ilja NiederkirchnerFussballtrainer [BP]
Ariane StruveJournalistin [BP]
Petra FischerPostbeamtin [BP]
Vittorio AlfieriToni Demarco
Maurizio MagnoJunge
Isabel VollmerZimmermädchen
VeiklaVardasPastaba
Postprodukcijos vadovas (supervisor)Arne Möller
2D dailininkas (artist)Uwe Zerrweck
smoke* - Fo. 29, 30
smoke* - Fo. 29, 30
Skaitmeninio komponavimo dailininkas (compositing artist)Adalbert Kaminski
Spalvų dailininkė (koloristė)Vera Mewing
final grading folge33-38
final grading folge33-38
Spalvų dailininkas (koloristas)Jochen Hinrichs-Stöldt
Folgen 31 + 32
Folgen 31 + 32
Gamybos finansininkėStephanie Mandt
8 Folgen (31-38)
8 Folgen (31-38)
Pagrindinis dailininkas (production designer)Claus Kottmann
Pagrindinio dailininko(-ės) asistentė (assistant production designer)Christina Freye-Fickelscheer
8 Folgen ( 31 - 38)
8 Folgen ( 31 - 38)
Rekvizito meistrasChristoph Steeger
8 Folgen (31-38)
8 Folgen (31-38)
Rekvizitininko(-ės) asistentėMarie Altgen
Folge 31-38
Folge 31-38
Budinčio(-os) rekvizitininko(-ės) asistentėCatia Rémy
folge 30-34
folge 30-34
Budinčio(-os) rekvizitininko(-ės) asistentasMarkus Rémy
Lokacijų skautasMarcus Minrath
Dekoracijų statytojasFranzo Soli
div. Folgen Zusatz Baubühne
div. Folgen Zusatz Baubühne
Rekvizito gabenimasRené Baumgartner
31-38 (Assi in Vorbereitung 31+32)
31-38 (Assi in Vorbereitung 31+32)
Einamųjų reikalų prodiuserė (line producer)Annette Oswald
Folge 31 - 38
Folge 31 - 38
Gamybos vadovė (production manager)Petra Herpich
Folge 31 - 38
Folge 31 - 38
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Tobias Knubel
Folge 31-38
Folge 31-38
Lokacijų vadovė (vokiška sistema)Patricia Thiery
Folgen 31-34
Folgen 31-34
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Philipp von Brockhausen
ab Folge 35
ab Folge 35
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Lars Bieroth
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)René Kibrité
Folge 31-34
Folge 31-34
Aikštelės vadovė (set manager/ floor manager)Martina Berger
Vertretung 4 DT
Vertretung 4 DT
Gamybos asistentėMaria Ansel
Praktikum Motivaufnahmeleitung
Praktikum Motivaufnahmeleitung
Aikštelės vadovo(-ės) asistentė (assistant set/floor manager)Martina Berger
Folgen 35-38
Folgen 35-38
Aikštelės vadovo(-ės) asistentas (assistant set/floor manager)Marc Nolden
31-34 / 2Tage Set-AL
31-34 / 2Tage Set-AL
Gamybos vairuotojasRalf Klemme
Gamybos vairuotojasGuido Stein
folge 33+34
folge 33+34
Gamybos vairuotojasOliver Krebs-Gerstein
Aikštelės vadybininkasFlorian Elsani
Garso montažo režisieriusHadon Install
8 Folgeni
8 Folgeni
Mikrofono operatorius (boom operator)Björn Marsen
Mikrofono operatorius (boom operator)Marko Vinokic
Vertretung
Vertretung
Garso perrašymo inžinieriusSteffen Berlipp
Adr įrašo operatoriusAlexander Theodossiadis
Role of "Hans Matthau"
Role of "Hans Matthau"
Pagrindinė grimo dailininkė / plaukų stilistėDiana Badalova
8 Folgen
8 Folgen
Grimo dailininkas / plaukų stilistasJohannes Schmager
Folge 32 - 34
Folge 32 - 34
Grimo dailininkė / plaukų stilistėFrauke Horn
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Sven Häse
Folge 31+ 32
Folge 31+ 32
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Benjamin Menne
3 DT Zusatz Folge 31&32
3 DT Zusatz Folge 31&32
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Arne Schriever
Folgen 33-34
Folgen 33-34
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Oliver Kellmann
Kranzusatz
Kranzusatz
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Oliver Hübner
Folge 31 + 32
Folge 31 + 32
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Yves Daubenberger
Folge 35-38 als Marcel Daubenberger
Folge 35-38 als Marcel Daubenberger
Pagrindinis kino operatoriusRalf M. Mendle
Pagrindinis kino operatoriusAndreas Zickgraf
Pagrindinis kino operatoriusPolidefkis Paul Kirlidis
Steadicam sistemos operatoriusMarc Stoppenbach
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Sebastian Volk
HD ALEXA
HD ALEXA
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Bert Bartel
Antroji kameros asistentėTanja Pegatzki
26 DT
26 DT
Antroji kameros asistentėMandy Hofmann
8DT Vertretung; ARRI Alexa
8DT Vertretung; ARRI Alexa
Antroji kameros asistentėSharon Siemund
Pliauškės/juostos užtaisymo specialistasLukas Taglieber
ARRIFLEX 416 Plus/ Zusatz
ARRIFLEX 416 Plus/ Zusatz
Kino aikštelės fotografasMichael Böhme
Kino aikštelės fotografasKai Schulz
Vetretung
Vetretung
Statistų ir masuotės kastingasAngi Peters
A Casting ( ab 15.11.2010 )
A Casting ( ab 15.11.2010 )
Kostiumų dailininkėMarina Popkova-Sologub
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėCarolin Zielosko
Papildoma rūbininkėRegine Schaefer
Kostiumų dizaino praktikantėNicole Duque Hansmann
Montažo režisierėRebecca Khanide
Fo 31+32 Regie:Filippos Tsitos
Fo 31+32 Regie:Filippos Tsitos
Montažo režisieriusJörg Kroschel
Fo. 33 & 34, 37 & 38
Fo. 33 & 34, 37 & 38
KompozitoriusFabian Römer
Folgen 35 & 36
Folgen 35 & 36
RežisieriusMichael Schneider [1]
RežisieriusUlrich Zrenner
RežisieriusFilippos Tsitos
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėBirka Saß
Folgen 35 + 36; Cologne area
Folgen 35 + 36; Cologne area
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėChristina Wenzel
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėMonika Goose
Folgen 33/ 34
Folgen 33/ 34
Scenarijaus tęstinumo vadovėHenrike Stockhausen
Scenarijaus tęstinumo vadovėJessica Berger
Scenarijaus tęstinumo vadovėAlexandra Hoffmann
Vertretung bei Folge 35&36
Vertretung bei Folge 35&36
Praktikantė (režisieriaus(-ės) departamentas)Nadine Neuhaus
Folge 31 + 32
Folge 31 + 32
Scenarijaus autoriusFlorian Iwersen
Folge 37
Folge 37
Scenarijaus bendraautorėDenise Schöwing
Episode 32 Familienbande
Episode 32 Familienbande
šviesų dailininkasAndreas Theiner
Folge 35 +36
Folge 35 +36
šviesų dailininkasAndreas 'Andi' Landgraf
Folge 31 + 32
Folge 31 + 32
šviesų dailininkasMarco Schöps
šviesų dailininko(-ės) asistentas (best boy/girl)Thorben Olbertz
šviesų dailininko(-ės) asistentas (best boy/girl)Babu Haugg
33+34 & 37+38
33+34 & 37+38
Apšvietimo technikas / elektrikasAlexander Kreis
Apšvietimo technikas / elektrikasGeorge Bozkurt
Zusatz
Zusatz
Apšvietimo technikas / elektrikasFrank May
Folgen 37+38
Folgen 37+38
Papildomas apšvietėjasBenjamin Menne
Papildomas apšvietėjasJoris Bölt
Apšvietimo asistentėLisa Maria Müller
Zusatz
Zusatz
Apšvietimo asistentasJan Odenthal
Folge 35 / Zusatz
Folge 35 / Zusatz
Apšvietimo asistentasRene Baum
Apšvietimo asistentasMark Warnecke
Zusatz
Zusatz
Apšvietimo asistentasWanja Krieger
Folge 35
Folge 35
Apšvietimo asistentasYanick Wohlgemuth
Zusatz
Zusatz
KaskadininkasChristian Salzwedel
Vaiko korepetitorėBirgit Theis
Folge 32
Folge 32

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Network Movie Film- und Fernsehproduktion GmbH

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Gyvūnai filmamsFilmtiere Lassie´s Garden
Dobermann Cube
Dobermann Cube
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysA Casting [de]
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysCasting Petra Ohler
Komparsen und KD (bis 15.11.)
Komparsen und KD (bis 15.11.)
Finansai / Teisė / DraudimasMecon Media Concept Ltd. [de]
Gagenabrechnung (Komparsen)
Gagenabrechnung (Komparsen)
Gamybos paslaugosCineblock Verkehrssicherung GmbH
Absperrmaßnahmen
Absperrmaßnahmen
Gamybos paslaugosFilmobil
Maskenmobil/Kostümmob./Aufenthaltsmobile
Maskenmobil/Kostümmob./Aufenthaltsmobile
Gamybos paslaugosFire and Rescue Service GmbH & Co. KG
Brandschutz
Brandschutz
Gamybos paslaugosMulti-Rent e.K.
Mobile
Mobile
Gamybos paslaugosOnkel Toms Hütte
Catering
Catering
Gamybos paslaugosSetlounge GmbH
Aufenthaltsmobil
Aufenthaltsmobil
KostiumaiPATIN-A SHOP GmbH
Kostümequipment
Kostümequipment
RekvizitasCinefake [de]
design & print
design & print