© RTL / Florian Kollmer
© RTL / Florian Kollmer

Disko 76

  • Disko Bochum (Darbinis pavadinimas)
Televizijos serialas | Epizodai 1-6 | 2021-2023 | RTL+ [de] | Drama, Kostiuminis, Muzikinis | Vokietija

Pagrindiniai duomenys

RežisieriusFlorian Knittel, Lars Montag
Scenarijaus autorius(-ė)Benjamin Benedict (idėjų generavimas, kūryba), Lars Montag (idėjų generavimas, kūryba), Linda Brieda (idėjų generavimas, kūryba), Sinah Swyter (idėjų generavimas, kūryba), Dorothee Fesel, Judy Horney, Antonia Rothe-Liermann, Janosch Kosack, Benjamin Benedict (idėjos autorius)
Prodiuserinė kompanijaUFA Fiction

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2022 10 24
Filmavimo pabaiga2022 12 15
Filmavimo lokacijosDeutschland & Ungarn
Filmavimo regionaiVengrija - Budapeštas, Vokietija - Berlynas

Projekto duomenys

Epizodai nuo/iki1-6

Santrauka

Bochum 1976: Young Doro flees her restrictive marriage for the free, colorful world of disco. She not only falls in love with the sexy, groovy music, but also with the attractive dancer Robert. When she secretly opens a disco with her brother, a risky double life begins.
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Luise AschenbrennerDoro [SS]
Jannik SchümannRobert [SS]
Jonas HoldenriederGeorg [SS]
Vanessa LoiblJohanna [SS]
Merlin SandmeyerFrank [SSR]
Aljoscha StadelmannGerhard [SSR]
Jule BöweBarbara [SSR]
Johanna PolleyAngelika [SSR]
Natalia WörnerFrau Kallwich [SSR]
Julia JendroßekAlex [SSR]
Emma NovaElisabeth [SSR]
Farba DiengJack [SSR]
Moritz JahnMatthias [SSR]
Florian KroopA.K. [SSR]
Daniel ChristensenJochen [SSR]
Jacob MatschenzManfred [SSR]
Susanne BredehöftBertha [SSR]
Johannes MeierPeter [SSR]
Hans GurbigLudwig Eggers [SSR]
Caroline HankeGertrud [SR]
Margit LaueFau Mayer [SR]
Maéva Marie Mathilde RothLucy [SR]
Johannes ScheidweilerMitbewohner 1 [SR]
Bianca NawrathPetra [SR]
Emil BroschFrank jung [SR]
Hendrik HeutmannBernd [SR]
David RothePaul [SR]
Aaron BlanckMitbewohner 3 [SR]
Kjell BrutscheidtRainer [SR]
Dennis ScheuermannMilitary Police [SR]
Michael NeuenhausReisebegleiter [SR]
Sven Daniel Bühlern.d. [SRE]
Jean-Luc BubertFrauenarzt [SRE]
Florentine ScharaReceptionist [BP]
Karla TrippelFluglinien Casterin [BP]
Christoph ZrennerAirline-Chef [BP]
Maj-Britt KlenkeSprechstundenhilfe [BP]
Henri von Mecklenburgassault passenger [BP]
Petra WelterothKrankenschwester [BP]
Charlotte BohningFrau Tatz [BP]
Mailin KlingerMarion [BP]
Knud RiepenPassenger [BP]
VeiklaVardasPastaba
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasSven Blum
Ungarn
Ungarn
Antroji režisieriaus(-ės) asistentėTímea Máté
Ungarn
Ungarn
3rd AD CrowdKinga Cser
Ungarn
Ungarn
Floor 3rd ADDániel Füzes
& 2nd AD Crowd in preparation
& 2nd AD Crowd in preparation
Postprodukcijos vadovė (supervisor)Sandra Thimm
Spalvų dailininkė (koloristė)Inga Sagrodnik
Ungarn
Ungarn
Gamybos finansininkėKerstin Barow
Pagrindinė dailininkė (production designer)Lea Walloschke
Germany
Germany
Pagrindinis dailininkas (production designer)Oliver Hoese
Budapest, Miniseries
Budapest, Miniseries
Pagrindinis dailininkas (production designer)Thomas Stammer
Germany
Germany
Pagrindinio dailininko(-ės) asistentė (assistant production designer)Olga Gredig
germany
germany
Pagrindinio dailininko(-ės) asistentė (assistant production designer)Ane Esdohr
Dailės vadovasMark Olaf Formanek
Dailės vadovėJoanna Piestrzynska
6 Weeks (Poland)
6 Weeks (Poland)
Aikštelės dekoratorėOlga Gredig
Aikštelės dekoratoriaus(-ės) asistentėSabine Streckhardt [1]
Deutschland Teil
Deutschland Teil
Aikštelės dekoratoriaus(-ės) asistentėMiriam Lehnart
Aikštelės dekoratoriaus(-ės) asistentasFion-Jasper Hoppmann
Aikštelės dekoracijų pirkėjaNicole Emrich
Set Decorator: Christine Jahn
Set Decorator: Christine Jahn
Aikštelės dekoracijų pirkėjasTom Forberg
Rekvizito meistrėDiana Bors
Rekvizito meistrėBritta Albert
Deutsche Teil
Deutsche Teil
Rekvizito meistro(-ės) asistentas (pirkimams)Ali Rüzgar
Zusatz / Abwicklung / Prop Driver
Zusatz / Abwicklung / Prop Driver
Rekvizito meistro(-ės) asistentė (pirkimams)Fam Johnsen
Budintis rekvizitininkasAdrian Gebauer
Deutschland Teil
Deutschland Teil
Budinti rekvizitininkėYasmin Naumovic
Interjero dekoratorius (set dresser)Frank Noack
.add.
.add.
Interjero dekoratorė (set dresser)Lena Buchwald
Interjero dekoratorius (set dresser)Dirk Ehrhardt
Interjero dekoratorė (set dresser)Claudia Ribbisch
Interjero dekoratorius (set dresser)Christian Hochtritt
Interjero dekoratorė (set dresser)Meike Seemüller
Add
Add
Dailės departamento koordinatorėLuisa Nunez
Folge 1-6
Folge 1-6
Rekvizitininko(-ės) asistentėAmy List
(Berlin) / Abwicklung als Außenrequisitenassistenz
(Berlin) / Abwicklung als Außenrequisitenassistenz
Rekvizitininko(-ės) asistentėKatharina 'Kathi' Kühne
(Berlin only)
(Berlin only)
Dekoracijų elektrikasChristian Anters
Berlin
Berlin
Dekoracijų statytojasDavid Biene
Aikštelės dailininkė (set designer)Júlia Boromissza
Aikštelės dailininkė (set designer)Rosalie Sperber
Rekvizito meistrėFreia von Schwichow
Germany
Germany
Grafikos dailininkė (iliustratorė)Noémi Fazakas
poster designs, paintings, vinyls,...
poster designs, paintings, vinyls,...
Grafikos dailininkas (iliustratorius)Robert Eisch
Grafic props , 1970 DDR, BRD Passport, german money
Grafic props , 1970 DDR, BRD Passport, german money
RekvizitininkėHedi Kerger
Dekoracijų gabenimasJens Baudisch
Dekoracijų gabenimasAlexander 'Ben'jamin Zeiller
Dekoracijų gabenimasMichael Kerger
Jaunesnioji aikštelės dekoratorėBarbara Bachmaier
(nur Berlin)
(nur Berlin)
Rekvizito gabenimasStefan T. Bücheler
Rekvizito gabenimasThomas Schlegel
Set Dec
Set Dec
Linijinis prodiuseris (line producer)Ralf Krawanja
Finansų koordinatoriusLars Burkardt
Gamybos vadovas (production manager)Johannes Rexin
Production Supervisor Ungarn
Production Supervisor Ungarn
Gamybos vadovas (production manager)Ilja Leptihn
Tik dalis preparato.
Tik dalis preparato.
Gamybos koordinatorėPaulina Najmiec
Gamybos koordinatorėHeike Söllig
Gamybos koordinatorėJanine Kaiser
Sveikatos ir saugos koordinatoriusMarcel Bang
Department Head
Department Head
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Maik Winter
Covid koordinatoriusMarcel Bang
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Anton Heidrich
Nachdrehtag ICC
Nachdrehtag ICC
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Lars Rieken
Gamybos asistentasDanny M. Spreer
Assistant to Set-AL Germany Part
Assistant to Set-AL Germany Part
Gamybos vairuotojasAndreas Abraham
Gamybos vairuotojasPeter Niefert
Aikštelės vadybininkėAntonia Justus
Nur Berlinteil
Nur Berlinteil
Aikštelės vadybininkasYannick Wenk
Nachdreh und Abwicklung
Nachdreh und Abwicklung
Garso montažo režisieriusLevente Udud
Garso montažo režisieriusHannes Marget
11 DT
11 DT
Garso montažo režisieriusRalf Herrmann
Nachdreh
Nachdreh
Mikrofono operatorius (boom operator)Nils Gradlowsky
Reshoot
Reshoot
Mikrofono operatorius (boom operator)Lasse Viehöfer
Mikrofono operatorius (boom operator)Áron Havasi
Antroji mikrofono operatorėFanny André
Garso dizainerėKirsten Kunhardt
Sinchroninių triukšmų kūrėjasPeter Deininger
Grimo dailininkas / plaukų stilistasFrancis Jadoul
Grimo dailininkas / plaukų stilistasJens Bartram
Grimo dailininkė / plaukų stilistėAnne-Marie Walther
Grimo dailininkė / plaukų stilistėKatja Schulze [1]
hist. 70 iger, Deutschland Teil
hist. 70 iger, Deutschland Teil
Grimo dailininkė / plaukų stilistėMica Frisch
Zusatzmaske
Zusatzmaske
Grimo dailininkė / plaukų stilistėLena Brendle
crowd supervisor, hist. 70s, Germany part
crowd supervisor, hist. 70s, Germany part
Papildoma grimo dailininkėDorota Spaczyńska-Pilorz
Additional crowd hair and makeup, hist. 70s
Additional crowd hair and makeup, hist. 70s
Papildoma grimo dailininkėElise Tillmann
historisch 70er
historisch 70er
Papildoma grimo dailininkėNicole Förster
Crowd, historisch 70er Jahre, Fitting & Dreh (Berlin)
Crowd, historisch 70er Jahre, Fitting & Dreh (Berlin)
Papildoma grimo dailininkėMelissa Döberl
Papildoma grimo dailininkėRebekka Schwark
Papildoma grimo dailininkėKathi Buhlan
Papildoma grimo dailininkėKatharina Rebecca Thieme
Perukų kūrėjaTabea Jünger
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Jörg Mertink
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Kevin Kreideweiß
Pagrindinis kino operatoriusFelix Poplawsky
komplette Staffel
komplette Staffel
Kameros operatoriusStefan Baur
1 Tag
1 Tag
Steadicam sistemos operatoriusMarco Lisicki (vormals Dreckmann)
BCamOp Main Unit
BCamOp Main Unit
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Mathieu von Chamier
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Ami Rodrigues
Sony Venice 6K
Sony Venice 6K
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Łukasz Karbowiak
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Dariusz Brunzel
A-Kamera , Sony Venice, 6K
A-Kamera , Sony Venice, 6K
Antrasis kameros asistentasChristoph Kollmann
Sony Venice/ 1 DT Nachdreh Berlin
Sony Venice/ 1 DT Nachdreh Berlin
Antrasis kameros asistentasDániel Pápai
Antrasis kameros asistentasJaro Schönefeld
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasFabrice Schwarz
Kastingo režisierėSabine Schwedhelm
Kastingo režisierė (vaikai)Beate Kurecki
Statistų ir masuotės kastingasJohanna Ragwitz
Zusatz Berlin/ Filmgesichter
Zusatz Berlin/ Filmgesichter
Kostiumų dailininkėWiebke Kratz
Kostiumų vadovė (supervisor)Nannette Schwarz
uniform supervisor
uniform supervisor
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėInez Raatzke
RūbininkėLuisa Kunipatz
Cast
Cast
RūbininkėNatalie Uhlstein
Cast
Cast
RūbininkasTomasz Szewczyk
RūbininkasJan Eysymontt
RūbininkėNatalie Uhlstein
Truck/Set Coordination
Truck/Set Coordination
Masuotės rengėjasOlivier Mohrińge
Papildoma rūbininkėIsmahan Ahmed
Montažo režisierėAnna Nekarda
Episode 2/4/6
Episode 2/4/6
Montažo režisieriusBenjamin Hembus
Montažo režisierėJulia Dupuis
Montažo režisieriusDavid J. Achilles
Montažo režisierėAnn-Sophie Schweizer
Online montažo režisieriusMaximilian Buske
Montažo režisieriaus(-ės) asistentėAlina Drescher
KompozitoriusChris Bremus
ProdiuserėSinah Swyter
ProdiuserėAlena Gößling
Prodiuserio(-ės) asistentėMey Woelke
Assistant Sinah Swyter
Assistant Sinah Swyter
Prodiuserio(-ės) asistentėKathrin Janszen
Prodiuserio(-ės) asistentėVerena Hohmann
Assistant to Sinah Swyter
Assistant to Sinah Swyter
RežisieriusFlorian Knittel
RežisieriusLars Montag
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasSven Blum
Antroji režisieriaus(-ės) asistentėKatrin Lindner [1]
Trečiasis režisieriaus(-ės) asistentasMarius Staubach
2 DT
2 DT
Trečiasis režisieriaus(-ės) asistentasPaul Kupetz
7 SD
7 SD
Trečiasis režisieriaus(-ės) asistentasFelix Florian Seyfert
Additional, 6 days
Additional, 6 days
Scenarijaus vadovėMelanie Fronicke
Scenarijaus tęstinumo režisieriusChristian Thébaud
Idėjų generavimas, kūrybaSinah Swyter
Idėjų generavimas, kūrybaBenjamin Benedict
Idėjų generavimas, kūrybaLars Montag
Idėjų generavimas, kūrybaLinda Brieda
Scenarijaus autorėDorothee Fesel
Scenarijaus autorėJudy Horney
Scenarijaus autorėAntonia Rothe-Liermann
Scenarijaus autoriusJanosch Kosack
Scenarijaus konsultantasTimo Gößler
Idėjos autoriusBenjamin Benedict
Specialiųjų efektų vadovasHans Seck
šviesų dailininkasChristoph Steil
Deutschland Teil
Deutschland Teil
šviesų dailininko(-ės) asistentas (spark)Christof Stammberger
Apšvietimo technikas / elektrikasLasse Kudlek
2021
2021
Apšvietimo asistentasJules Kleck
2 Shooting days
2 Shooting days
Apšvietimo asistentasNicolas Leonard Meyer
11x add.
11x add.
Programų direktoriusHauke Bartel
"making of" prodiuserėVictoria J. Fode
EPK, Digital Comm. & Social asset creation
EPK, Digital Comm. & Social asset creation
"making of" prodiuserisFlorian Reick
Autorinių teisių tvarkymas (clearing)Klara Hertel
Student trainee
Student trainee
Renginių fotografasHardy Brackmann

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
UFA Fiction

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysAgentur Filmgesichter
Zusatz Berlin
Zusatz Berlin
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysagentur wanted
TriukaiPRODUCTION CONCEPT GmbH
Stunt-Support Germany
Stunt-Support Germany
Finansai / Teisė / Draudimasadag Payroll Services GmbH
Gamybos konsultavimasFakner Film Service
Historische Beratung Produktion
Historische Beratung Produktion
Gamybos paslaugosBuchmann & Lechner GbR MundHarmonie
Reklama / prezentacijosHilmar Stehr - Fotomontagen und Filmgrafik [de]
Graphic designer
Graphic designer
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasFilmschatten UG
Fahrzeug Umsetzung
Fahrzeug Umsetzung
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasKurt Knusper Lagerbedarf
Lagerregale, Tische, Klappkisten
Lagerregale, Tische, Klappkisten
KostiumaiKostümfundus Babelsberg GmbH
KB Wiebke Kratz
KB Wiebke Kratz
KostiumaiPERIS Costumes
KB - Wiebke Kratz
KB - Wiebke Kratz
KostiumaiSturm Handels GmbH
KB Wiebke Kratz
KB Wiebke Kratz
KostiumaiTheaterkunst GmbH Kostümausstattung
KB - Wiebke Kratz
KB - Wiebke Kratz
KostiumaiWellenstein zeitgenössische Kostüme GmbH
Wiebke Kratz
Wiebke Kratz
RekvizitasAdlershofer Fundus
Rekvizitasaugenfischer MEDIENDESIGN | Sabine Zimmermann-Niebuhr
Graphics
Graphics
RekvizitasDelikatessen Requisiten Fundus Berlin oHG
RekvizitasGRAFIKWERK
WEBSHOP Artikel
WEBSHOP Artikel
RekvizitasHahn-Grafix
Graphic Artist
Graphic Artist
RekvizitasNew Wave Kreativmanufaktur (Felix Schmidt)
RekvizitasSonnewald
Transporto priemonės ir orlaiviaiOCC Oldies & Classic Cars GmbH
Vehicles & Transport (multiple)
Vehicles & Transport (multiple)

Festivaliai

MetaiŠalisFestivalisPastaba
2024VokietijaBerlin Int. Film Festival (Berlinale)
EFM Series Market - Out of Competition
EFM Series Market - Out of Competition
2024PrancūzijaSéries Mania
Premiere Screenings - Out of Competition
Premiere Screenings - Out of Competition

TV premjera

TipasŠalisTV transliuotojasData ir laikasPastaba
Pirmasis rodymasVokietijaRTL+ [de]ketvirtadienis, 2024 03 28

Rodymo kino teatruose pradžia

TipasŠalisDataPastaba
Premjerašeštadienis, 2024 03 16Series Mania [fr]