Ilgametražis vaidybinis filmas | 2022-2023 | Mistinis, Siaubo, Trileris | JAV, Vokietija

Pagrindiniai duomenys

RežisieriusTilman Singer
Scenarijaus autorius(-ė)Tilman Singer
Prodiuserinė kompanijaFiction Park [de], Waypoint Entertainment [us]
PlatintojasWeltkino Filmverleih GmbH [de]

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2022 05 11
Filmavimo pabaiga2022 07 01
Filmavimo dienų skaičius35
Filmavimo lokacijosNRW: Wuppertal, Krefeld, Mönchengladbach, Hessen
Filmavimo regionaiVokietija - Hesenas, Vokietija - Šiaurės Reinas-Vestfalija
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Hunter SchaferGretchen [L]
Dan Stevensn.d. [L]
Jessica Henwickn.d. [L]
Marton Csokasn.d. [SR]
Jan Bluthardtn.d. [SR]
Veronika BachfischerDr. Bonomo's Assistant [SR]
Lesley HiglHenry's Wife [SR]
Ensemble [SR]Carolin Ott
Johannes BeneckeSilent Cop [SR]
Konrad SingerHenry [SR]
Kalin MorrowHooded Woman [SR]
Conny Brandtabsent-minded woman [BP]
Jana BangeYoung Female Tourist [BP]
Laura PröllReceptionist [BP]
Jennifer BuschmannMother Teenage Girl [BP]
Joshua HupfauerDriver [BP]
Matthea PedersenTeenage Girl [BP]
VeiklaVardasPastaba
Pirmoji režisieriaus(-ės) asistentėMadli Moos
Antroji režisieriaus(-ės) asistentėOana Ene
Floor 2nd ADManuel Faber
Base 3rd ADIsabella Longhitano
Floor 3rd ADFrederik Jahn
AD PAViola Paulus
Cast PA
Cast PA
AD PASimon Kidess
Cast PA
Cast PA
Spalvų dailininkas (koloristas)Dirk Meier
Spalvų dailininkas (koloristas)Jonas Damm
Gamybos finansininkėCoreen Kaiser
Gamybos finansininkėAriane Schneiders
Pagrindinis dailininkas (production designer)Dario Mendez Acosta
Pagrindinio dailininko(-ės) asistentė (assistant production designer)Linda Hofmann [1]
Dailės vadovasFrank Prümmer
Dailės vadovo(-ės) asistentasTim Keller
Aikštelės dekoratorėKatja Luger
Aikštelės dekoratoriaus(-ės) asistentasDominik Benninghaus
Statybos vadovas (construction manager)Reinhold 'Ringer' Broil
Rekvizito meistrasPeter Bolewski
Rekvizito meistro(-ės) asistentė (pirkimams)Krystyna Fitz-Harris
Praktikum Setdresserin
Praktikum Setdresserin
Rekvizito meistro(-ės) asistentė (pirkimams)Anja Boeffel
Budintis rekvizitininkasMike Heubel
Interjero dekoratorius (set dresser)Stephen Davenport
Interjero dekoratorė (set dresser)Krystyna Fitz-Harris
Interjero dekoratorė (set dresser)Steffi Kammer
Interjero dekoratorius (set dresser)Jens Mommertz
Interjero dekoratorius (set dresser)Josep Martínez
Interjero dekoratorė (set dresser)Katia Kandziora
+Set Dec Buyer Prep
+Set Dec Buyer Prep
Dailės departamento koordinatorėMaiko Ophei
Budinčio(-os) rekvizitininko(-ės) asistentėAntonia Baker-Monteys
Kraštovaizdžio dizainerisStephan van Geldern
Lokacijų skautasRüdiger Jordan
Hauptmotive NRW 2020 und 2021
Hauptmotive NRW 2020 und 2021
Lokacijų skautėYvonne Wassong
Hessen
Hessen
Lokacijų skautasMarc Geimer
NRW
NRW
Dekoracijų statytojasRobin Brepohl
Hotel Empfangstheke
Hotel Empfangstheke
Dekoracijų statytojasOlaf Beckert
Vorbau
Vorbau
Dekoracijų statytojasDirk Klophaus
Dekoracijų statytojasFlorian Rosenbaum
SpalvintojasMatthias Lerch
Gemäldeanfertigung
Gemäldeanfertigung
Dekoracijų dailininkėPit Schnell
Grafikos dailininkė (iliustratorė)Ashley Ohman
Grafikos dailininkas (iliustratorius)Michael Gronendahl
Screen Animations
Screen Animations
Linijinis prodiuseris (line producer)Miggel Schwickerath
pre-production
pre-production
Gamybos vadovas (production manager)Martin Hartmann
Prep
Prep
Gamybos koordinatorėElisabeth Feltes
ADR coordinatorSonja Heitmann
Padalinio vadovė (vokiška sistema)Kathrin Schultz
Unitmanager NRW/Hessen
Unitmanager NRW/Hessen
Lokacijų vadovasRobert Hertel
Hessen
Hessen
Covid koordinatorėSophia Gilles
Gamybos koordinatoriaus(-ės) asistentėOlivia Sieranski
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Ulrich Büchel
pre production
pre production
Lokacijų vadovas (vokiška sistema)Tobias Meier [2]
NRW-Block
NRW-Block
Lokacijų vadovo(-ės) asistentė (assistant location manager)Cristina Gonzalez
Basemanager
Basemanager
Gamybos asistentėLaura Marie Peck
Base Manager,
Base Manager,
Aikštelės vadovo(-ės) asistentė (assistant set/floor manager)Katharina Langemeyer
Base Manager
Base Manager
Gamybos vairuotojasMichael Neubert
5 DT Hessen-Block
5 DT Hessen-Block
Gamybos vairuotojasSadate Abele
20 DT NRW/Hessen/Bayern
20 DT NRW/Hessen/Bayern
Gamybos vairuotojasPhilipp Rempesz
Gamybos vairuotojasMike Schmalley
NRW
NRW
Gamybos vairuotojasAndré Jakobs
Gamybos vairuotojasChristoph Cordes
+ 6 Wochen Vorbereitung
+ 6 Wochen Vorbereitung
Garso montažo režisieriusMichael Schlömer
Mikrofono operatorė (boom operator)Linne Beck
6 days replacement
6 days replacement
Mikrofono operatorius (boom operator)Andreas Fritsch
Antrasis mikrofono operatoriusTristan Fuhrmann
Garso perrašymo inžinieriusHenning Hein
Garso perrašymo inžinieriusAlexander Weuffen
Garso dizainerisTorsten Zumhof
Garso dizainerisSteffen Pfauth
Garso dizainerisJonas Lux
Garso montažo vadovasHenning Hein
Adr įrašo operatoriusAlexander Weuffen
Adr montažo operatoriusAlexandros Faidon Topalis
Adr montažo operatoriusAlexandros Topalis
Dialogų montažo operatoriusHenning Hein
Muzikos perrašymo inžinieriusKarl Atteln
šukuosenų ir grimo dizainerėHannah Fischleder
šukuosenų ir grimo dizainerėAstrid Weber
Grimo dailininkas / plaukų stilistasBrian Kinney
Personal for Hunter Schaffer
Personal for Hunter Schaffer
Grimo dailininkas / plaukų stilistasOliver Hildebrandt
Papildoma grimo dailininkėAlla Leonova
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Claus Gerling
last shooting week
last shooting week
Pagrindinė kameros tvirtinimų specialistė (key grip)Maike Maier
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Oliver Rduch
Letzte Drehwoche
Letzte Drehwoche
Kameros tvirtinimų specialistas (grip)Robin Gerhard
Pagrindinis kino operatoriusPaul Faltz
Steadicam sistemos operatoriusJörg Süß
Arricam LT und 435 mit Cooke Anamorphoten
Arricam LT und 435 mit Cooke Anamorphoten
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Rolf Rosendahl
A-Kam. ARRICAM 435 Cooke Anamorphics + Steadicam
A-Kam. ARRICAM 435 Cooke Anamorphics + Steadicam
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Altan Özcan
Loader + Focus day by day
Loader + Focus day by day
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Arnd Geißheimer
1. Drehtag C-Cam
1. Drehtag C-Cam
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Leo Sikstel
1DT, Splinter Unit, ARRICAM LT
1DT, Splinter Unit, ARRICAM LT
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Matthias Fuchs [1]
1 Dt B - Kamera
1 Dt B - Kamera
Pirmas kameros asistentas (focus puller)Jörg Güntner
B Cam (Arricam ST oder LT, 35mm)
B Cam (Arricam ST oder LT, 35mm)
Antrasis kameros asistentasLukas Kleimt
A-Kamera Vertretung, 35mm, ARRICAM ST
A-Kamera Vertretung, 35mm, ARRICAM ST
Antroji kameros asistentėHanna Kortus
B Cam, 35mm Arricam ST
B Cam, 35mm Arricam ST
Pliauškės/juostos užtaisymo specialistasFinn Weege
Loader 35mm 2nd Unit Bavaria
Loader 35mm 2nd Unit Bavaria
Pliauškės/juostos užtaisymo specialistasMaximilian Prinz
Galinės projekcijos operatorėGreta Niemann
Project manager
Project manager
Galinės projekcijos operatorėAnnika Bischoff
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasFinn Weege
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasMoritz Vetter
1 day substitution
1 day substitution
Skaitmeninio vaizdo atkūrimo operatorius/asistentasSven Wecker
6SD Representation
6SD Representation
Kostiumų dailininkėFrauke Firl
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėCharlotte Grewer
Kostiumų dailininko(-ės) asistentasSebastian Schade [1]
Additional Costume Assistent / 1 Week Prep
Additional Costume Assistent / 1 Week Prep
RūbininkėLena Schwingenheuer
Main Cast
Main Cast
RūbininkėSalie Hornig
RūbininkėGabriela Ramsauer
Cast
Cast
Drapiruotoja / modeliuotojaMoni Wallberg
div. Anfertigungen
div. Anfertigungen
SiuvėjaLaura Marterer
Cast Costumes
Cast Costumes
SiuvėjaGabriela Ramsauer
Anfertigungen für Cast
Anfertigungen für Cast
Montažo režisieriaus(-ės) asistentasJan Schepmann
Montažo režisieriaus(-ės) asistentasLeon Jendrejewski
Montažo režisieriaus(-ės) asistentasRoman Brauch
ProdiuserėMaria Tsigka
ProdiuserisMarkus Halberschmidt
Jaunesnysis prodiuserisDavid Sridharan
RežisieriusTilman Singer
Scenarijaus vadovėAnnie Großmann
Storyboard dailininkasRaymond Boy
Aktorių koučerė (vaikai)Anna Gaden
Scenarijaus autoriusTilman Singer
Specialiųjų efektų vadovasSven Kühn
šviesų dailininkasGrube Venn
šviesų dailininko(-ės) asistentas (spark)Martin Wysmyk
Apšvietimo technikas / elektrikasDirk Oerter-Markgraf
Papildomas apšvietėjasHeiko Halbreiter
Apšvietimo asistentėLisa Bülow
Apšvietimo asistentėAntonia Schäfer
Apšvietimo praktikantasJan Lehmann [2]
KaskadininkėKatrin Gärtner
Stuntdouble Kalin Morrow
Stuntdouble Kalin Morrow
KaskadininkėDenise Treffler
Stuntdouble Hunter Schafer
Stuntdouble Hunter Schafer
Dialogų koučerėErnestine Kahn
Intymumo režisierė/koordinatorėMadli Moos
KonsultantėJudith Jaeger
medical advice
medical advice
Tvarumo konsultantasThomas Matysiak
Vaiko korepetitorėEllen Treuer
Medienpädagogische Fachkraft
Medienpädagogische Fachkraft

Prodiuserinės kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Fiction Park [de]
Waypoint Entertainment [us]
Co-production
Co-production

Platinimo kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
Weltkino Filmverleih GmbH [de]
Germany (cinema)
Germany (cinema)

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Tvirtinimo technikaStefan Visse-Hövels Fahraufnahmen
Trailer, Shotmaker, Mövi XL
Trailer, Shotmaker, Mövi XL
Kino juostos atsargosKodak GmbH [de]
35mm
35mm
Masuotė/Epizodiniai vaidmenysAgentur Eick & Weber
TR, KDs, Komparserie
TR, KDs, Komparserie
TriukaiPRODUCTION CONCEPT GmbH
Stunt-Support
Stunt-Support
Finansai / Teisė / Draudimasadag Payroll Services GmbH
Komparsenabrechnung
Komparsenabrechnung
Gamybos paslaugosBPS Dienstleistungen und Services GmbH
Gamybos paslaugosJOLA-Rent
Gamybos paslaugosMahl-Art-Catering
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasCrew Shuttle Cologne [de]
div. Crew/Cast Shuttle Dienste
div. Crew/Cast Shuttle Dienste
Transportas, kelionės ir apgyvendinimasFrank H. Scheller (formerly Pickup24 KurierService)
Courier services
Courier services
DekoravimasBaudekolon GmbH
Studiobau JHQ
Studiobau JHQ
DekoravimasRinger-Setbau | Reinhold Broil
Teilvorbau JHQ
Teilvorbau JHQ
KostiumaiTheaterkunst GmbH Kostümausstattung
Lokacijos ir studijosBavarian Scout Team
RekvizitasFTA Film- und Theater-Ausstattung GmbH
alle Bereiche Köln
alle Bereiche Köln
RekvizitasGRAFIKWERK
CNC-Fräsungen / Apps / Digitaldrucke
CNC-Fräsungen / Apps / Digitaldrucke
Specialieji efektaiFeuerfest-SFX
Transporto priemonės ir orlaiviaiFilmauto Markus Zimmermann und Vincent Luxen
Transporto priemonės ir orlaiviaiMannis-Garage
Play vehicles by the day, as well as technical appraisal, purchase and transportation.
Play vehicles by the day, as well as technical appraisal, purchase and transportation.
Transporto priemonės ir orlaiviaiSetlounge GmbH
Generator Wc Trailer Water Logistics Set All Truck Double Stays Mask Mobile Shuttle Service
Generator Wc Trailer Water Logistics Set All Truck Double Stays Mask Mobile Shuttle Service
Vaizdo įrašų peržiūraMonitoranimation
Vaizdo įrašų peržiūraPRODUCTION CONCEPT GmbH
car and truck plates
car and truck plates
Kino juostos apdorojimas ir konvertavimaswefadetogrey GmbH

Festivaliai

MetaiŠalisFestivalisPastaba
2024VokietijaBerlin Int. Film Festival (Berlinale)
World premiere
World premiere

Rodymo kino teatruose pradžia

TipasŠalisDataPastaba
Kino rodymo pradžiaVokietijaketvirtadienis, 2024 07 18
Premjerapenktadienis, 2024 02 16Berlinale