© André Correia
© André Correia

Another German Tank Story

  • Wiesenwood (Darbinis pavadinimas)
Ilgametražis vaidybinis filmas | 2022-2023 | Tragikomedija | Vokietija

Filmavimo duomenys

Filmavimo pradžia2022 10 29
Filmavimo pabaiga2022 12 05
Filmavimo regionaiVokietija - Brandenburgas, Vokietija - Meklenburgas-Pomeranija, Vokietija - Saksonija-Anhaltas

Projekto duomenys

Finansavimo šaltiniai
Vaizdo formatasCinemascope (1 : 2,39)
Aktorius(-ė)Personažo vardasDubliavimas/įgarsinimasDubliavimas/įgarsinimas
Meike DrosteSusanne [L]
Johannes ScheidweilerTobias Pauli [L]
Roland BonjourBert [L]
Alexander Klaus-Maria SchusterDimitrij Wolff [L]
Monika LennartzRosi Wilke [L]
Friederike FrerichsWindow woman Silke [SR]
Gisa FlakeJenny Haase [SR]
Philipp KarnerJojo [SR]
Bärbel SchwarzLucia [SR]
Patrick von BlumeMaik [SR]
Elaine CameronJennifer [SR]
Bettina HoppeHeidi Wolff [SR]
Hans BrücknerHubert [SR]
Nora Moltzenmother [SR]
Renée MoltzenLeonie [SR]
Stephanie PetrowitzGabi [SR]
Gregor KnopSecurity Georg [SR]
Hubert BurczekFenstermann Martin [SR]
Christiane ZiehlKüchenhilfe Claudi [SR]
Susanne BredehöftGloria [SR]
Gabriela Eva LindlCastingassistentin [BP]
Mariel Jana SupkaCasterin [BP]
American VoicesDaniel Grave
VeiklaVardasPastaba
Postprodukcijos vadovas (supervisor)Tim van Brakel
VFX aikštelės vadovas (set supervisor)Hannes Winkel
Pagrindinė dailininkė (production designer)Annelie Siems
Dailės vadovasCarl Seifert
Interjero dekoratorė (set dresser)Fritzi Heubaum
Lokacijų skautasJannis Alexander Kiefer
Dailės departamento praktikantasGilbert Adamek
Gamybos vadovo(-ės) asistentasVincent Edusei
Padalinio vadovas (vokiška sistema)Timo Ackermann
Aikštelės vadovas (set manager/ floor manager)Jakob Eisele
Aikštelės vadybininkėClara Traub
Aikštelės vadybininkasFabian Daubenpeck
internship
internship
Garso montažo režisieriusHendrik Henkemeier
Mikrofono operatorius (boom operator)Lars Koltermann
Garso režisieriusJonas Schüler
Garso perrašymo inžinieriusJonas Schüler
Garso dizainerisIngolf-Christopher Facius
Garso montažo vadovasSamuel Schwenk
Sinchroninių triukšmų kūrėjasPeter Deininger
Pagrindinė grimo dailininkė / plaukų stilistėHannah Reuvekamp
Grimo dailininkė / plaukų stilistėCarlotta Cécile Whan
Pagrindinis kameros tvirtinimų specialistas (key grip)Michel Klares
Pagrindinis kino operatoriusAdam Graf
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Christoph Hövel
B-Cam 1SD / Sony VENICE
B-Cam 1SD / Sony VENICE
Pirmasis kameros asistentas (focus puller)Philip Ratuschny
23 DT
23 DT
Antroji kameros asistentėGreta Markurt
Antrasis kameros asistentasLouis Frank
DIT skaitmeninio vaizdo technikasHannes Winkel
Sony Venice 6K
Sony Venice 6K
Kastingo režisierėLaura Buschhagen
Kostiumų dailininkėLara Roßwag
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėMargot Raynal
Kostiumų dailininko(-ės) asistentėAyla Sofia Klink
Montažo režisierėKathrin Unger
ProdiuserisFrithjof Stückemann
ProdiuserisChristoph Degenhart
ProdiuserėLotte Ruf
- Graduation Film Filmuniversität Babelsberg KONRAD WOLF
- Graduation Film Filmuniversität Babelsberg KONRAD WOLF
RežisieriusJannis Alexander Kiefer
Pirmasis režisieriaus(-ės) asistentasBenjamin Hujawa
Antroji režisieriaus(-ės) asistentėLena Thoma
Scenarijaus vadovasWouter Wirth
Scenarijaus autorėTheresa Weininger
Scenarijaus autoriusJannis Alexander Kiefer
Scenarijaus bendraautoriusLukas Wesslowski
šviesų dailininkasAvner Eisenstein
24 DT
24 DT
šviesų dailininko(-ės) asistentas (best boy/girl)Benjamin Thiel
Apšvietimo technikas / elektrikasAlexander Jung
Apšvietimo technikas / elektrikasPablo Sahin
Papildomas apšvietėjasOdysseus Sacirovic Konstantinidis
Balioninių šviesų operatoriusAmnon Schmuckler
Apšvietimo asistentasFelix Wurm
Apšvietimo asistentėVladyslava Kolesnyk

Platinimo kompanijos

Įmonė/įstaigaPastaba
ArtHood Entertainment GmbH [de]

Paslaugų teikėjai

DepartamentasĮmonė/įstaigaPastaba
Tvirtinimo technikaLFB - Lichtforum Berlin GmbH
Apšvietimo įranga ir priedaiLFB - Lichtforum Berlin GmbH
Gamybos paramaLockit Network Services (ehem. easySCOTT Metadata Services)
Pre-Production, Set and Post-Production-Workflow Optimization
Pre-Production, Set and Post-Production-Workflow Optimization
Gamybos paslaugosPermit Unit
Permit Management location 'Hohenahlsdorf'
Permit Management location 'Hohenahlsdorf'
KostiumaiKostümfundus Babelsberg GmbH
KB Lara Roßwag
KB Lara Roßwag
Vaizdas (VFX)Outside the Club GmbH
Additional VFX
Additional VFX

Apdovanojimai

LaureatasMetaiApdovanojimasKategorija 
Alexander Klaus-Maria Schuster2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische Leistung
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische LeistungNominuotas(-a)
Frithjof Stückemann2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Produzentische Leistung
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Produzentische LeistungNominuotas(-a)
Jannis Alexander Kiefer2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Regie
Förderpreis Neues Deutsches Kino - RegieNominuotas(-a)
Jannis Alexander Kiefer2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Drehbuch
Förderpreis Neues Deutsches Kino - DrehbuchNominuotas(-a)
Lotte Ruf2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Produzentische Leistung
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Produzentische LeistungNominuotas(-a)
Johannes Scheidweiler2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische Leistung
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Schauspielerische LeistungNominuotas(-a)
Theresa Weininger2024Munich Int. Film Festival [de]
Förderpreis Neues Deutsches Kino - Drehbuch
Förderpreis Neues Deutsches Kino - DrehbuchNominuotas(-a)
Jannis Alexander Kiefer2023Int. Filmfestival Mannheim-Heidelberg [de]
Works In Progress Selection - Cutting Edge Campus
Works In Progress Selection - Cutting Edge CampusNominuotas(-a)
Jannis Alexander Kiefer2023Bolzano Film Festival Bozen [it]
Final Touch Cine Chromatix Italy Post-Production Prize
Final Touch Cine Chromatix Italy Post-Production PrizeLaimėtojas(-a)
Jannis Alexander Kiefer2023Sofia Meetings [bg]
Works In Progress Selection
Works In Progress SelectionNominuotas(-a)

Festivaliai

MetaiŠalisFestivalisPastaba
2024KinijaShanghai Int. Film Festival (SIFF)
Main Competition
Main Competition
2024VokietijaFilmfest München
Neues deutsches Kino
Neues deutsches Kino

Rodymo kino teatruose pradžia

TipasŠalisDataPastaba
Premjeraantradienis, 2024 06 18Geteilite Weltpremiere Shanghai & München